skopkas1
02.01.07, 19:10
Witam!Mam termin na lutego i dziś pojechaliśmy do szpitala aby się
wszystkiego dowiedzieć. Jesteśmy (z mężem) zachwyceni.Przywitały nas trzy
przemiłe położne, wytłumaczyły co musimy ze sobą zabrać, gdzie możemy
zaparkować samochód, kiedy przyjechać, dały numer telefonu, w każdej
niepewnej sytuacji możemy zadzwonić, lub przyjechać najpierw do nich, żeby
przy fałszywym alarmie niepotrzebnie nie iść na izbę przyjęć. Odpowiedziały
na wszystkie pytania, oprowadziły nas po salach poporodowych i po porodówce,
pokazały łazienkę, wannę, pokoje w których się rodzi i dokładnie objaśniły
wszystko! Nie spodziewałam się i jestem pod wrażeniem!!! Pozdrawiam wszystkie
forumowiczki!!!!