Dodaj do ulubionych

wizyta na porodówce

02.01.07, 19:10
Witam!Mam termin na lutego i dziś pojechaliśmy do szpitala aby się
wszystkiego dowiedzieć. Jesteśmy (z mężem) zachwyceni.Przywitały nas trzy
przemiłe położne, wytłumaczyły co musimy ze sobą zabrać, gdzie możemy
zaparkować samochód, kiedy przyjechać, dały numer telefonu, w każdej
niepewnej sytuacji możemy zadzwonić, lub przyjechać najpierw do nich, żeby
przy fałszywym alarmie niepotrzebnie nie iść na izbę przyjęć. Odpowiedziały
na wszystkie pytania, oprowadziły nas po salach poporodowych i po porodówce,
pokazały łazienkę, wannę, pokoje w których się rodzi i dokładnie objaśniły
wszystko! Nie spodziewałam się i jestem pod wrażeniem!!! Pozdrawiam wszystkie
forumowiczki!!!!
Obserwuj wątek
    • aurelkax Re: wizyta na porodówce 02.01.07, 19:14
      Zdradź, gdzie miało to miejsce
      • skopkas1 świętochłowice 02.01.07, 19:19
        Swiętochłowice, ul .Chorzowska, ktoś ma blisko, zachęcam!
        • krztyna Re: świętochłowice 02.01.07, 23:30
          Potwierdzam smile
          Urodziłam tam synka 17 listopada a wcześniej byliśmy z mężem "zwiedzić"
          oddział. Bardzo pozytywnie nas to miejsce zaskoczyło. Wrażenie nasze nie
          zmieniło sie po spędzeniu tam czterech dni po porodzie. Cały personel bardzo
          miły i pomocny.
          Na forum "Szpitale" jest co nieco na ten temat:
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=588&w=51548912&a=51548912
          Pozdrawiam

          ------------
          Aniołek Platek (21.11.2004) - pamiętamy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka