Dodaj do ulubionych

zestaw witamin

11.01.07, 13:26
Witam!Jestem w 15 tc i do tej pory bralam tylko kwas foliowy.Lekarz kazal mi
go dalej zazywac a do tego co drugi dzien Prenatal clasic(ktory w swoim
skladzie tez zawiera kwas foliowy).Jak myslicie czy ma sen branie tego kwasu
foliowgo?
--
Obserwuj wątek
    • malgosiek2 Re: zestaw witamin 11.01.07, 14:15
      Tak mam sens branie kw.foliwoego ponieważ działa on krwiotwórczo czyli pobudza
      onwytwarzanie i dojrzewanie morfologicznych składników krwi.
      Pzdr.Gosia
    • aurinko Re: zestaw witamin 11.01.07, 14:25
      kwiatuszek0222 napisała:

      > Jak myslicie czy ma sen branie tego kwasu
      > foliowgo?

      Zapytałaś o to lekarza?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka