kwiatuszek0222
11.01.07, 13:26
Witam!Jestem w 15 tc i do tej pory bralam tylko kwas foliowy.Lekarz kazal mi
go dalej zazywac a do tego co drugi dzien Prenatal clasic(ktory w swoim
skladzie tez zawiera kwas foliowy).Jak myslicie czy ma sen branie tego kwasu
foliowgo?
--