Dodaj do ulubionych

saczenie wod plodowych a zwiekszona wydzielina

14.01.09, 21:16
Witam. Jestem obecnie w 39 tyg. ciazy. Zauwazylam iz czesto mam
wilgotna bielizne...nie wiem czy jest to saczenie wod plodowych czy
zwiekszona wydzielina. Szperalam troche po necie i znalazlam, ze
saczenie wod plodowych mozna sprawdzic jesli lezac jest
jakis "wyciek" a jak sie wstanie "wyciek" ustaje bo glowka zamyka
mozliwosc wycieku. Ja u siebie zauwazylam ze jak leze, bielizne mam
lekko wilgotna...choc czasem troche nawet wkladka przecieka ale jak
pojde na spacer to zauwazylam ze mam bardzo duzo wydzieliny...takiej
lekko zoltawej. Ja juz nie wiem co o tym wszystkim sadzic. Czy
ktoras z was miala podobna sytuacje. Czy jest sie czym przejmowac?
Obserwuj wątek
    • a995 Re: saczenie wod plodowych a zwiekszona wydzielin 14.01.09, 21:27
      Mam podobnie i to ten sam tydzien ciazy i w sumie tez nie wiem dlatego czekam na
      odpowiedzi bardziej zorientowanych.
    • ala.81 Re: saczenie wod plodowych a zwiekszona wydzielin 14.01.09, 21:37
      wody płodowe maja zapach meskiego nasienia - sprawdziłam to w 1 ciazy
    • alicja0000 Re: saczenie wod plodowych a zwiekszona wydzielin 14.01.09, 21:52
      to nie wody prawdopodobnie. Pod koniec ciąży sączą się bardzo rzadkie upławy,
      też myślałam, ze to wody ale nie...
      • magdabdg Re: saczenie wod plodowych a zwiekszona wydzielin 14.01.09, 22:00
        ja mam lekkie upławy, ale nie żółte, nawet nie pomyślałam, że to mogą być wody
        smile jestem pewna, że to nic złego
    • agamouse Re: saczenie wod plodowych a zwiekszona wydzielin 14.01.09, 22:38
      Najlepiej skonslutować to z ginekologiem. Ja też miałam to samo
      wrażenie co Ty, im bliżej końca, tym bardziej. Pani dr powiedziała,
      że to normalny śluz, który pomaga podczas porodu...
    • balsamina-niecierpek Re: saczenie wod plodowych a zwiekszona wydzielin 15.01.09, 11:50
      Na takie okazje jest test "Bobo safe" albo "All sense", można kupić
      w aptece, kosztuje około 50 złotych i wystarcza na 3 razy.
      Też miałam ataki paniki, bo "upławiam" okropnie, ale za każdym razem
      alarm okazywał się fałszywy a ilość wód płodowych w USG wychodziła
      podręcznikowa.
    • mama_martusi08 Re: saczenie wod plodowych a zwiekszona wydzielin 27.01.09, 00:38
      zgłoś to u ginekologa, ja też tak miałam - wydzielina/sączenie w niedzielę
      wieczorem, w poniedziałek lekarz stwierdził że to wody się sączą, we wtorek
      wywoływanie porodu uncertain
      • slonko1335 Re: saczenie wod plodowych a zwiekszona wydzielin 27.01.09, 08:46
        Też jestem zdania, że jak coś Cię niepokoi powinnaś zgłosić to lekarzowi. Prawdą
        jest, że wydzieliny w ciąży może być więcej, a pod koniec gdy czop zacznie
        odchodzić to już bardzo dużo. Mi jednak wody wyciekły i nie zauważyłam tego
        faktu, mimo że na tym punkcie byłam bardzo wyczulona.
        • gosiakos85 ??? 27.01.09, 12:40
          a czy w 31 tc też jest juz zwiększona wydzielina i bardziej rozwodniony śluz??
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka