anul-usia
14.01.09, 21:16
Witam. Jestem obecnie w 39 tyg. ciazy. Zauwazylam iz czesto mam
wilgotna bielizne...nie wiem czy jest to saczenie wod plodowych czy
zwiekszona wydzielina. Szperalam troche po necie i znalazlam, ze
saczenie wod plodowych mozna sprawdzic jesli lezac jest
jakis "wyciek" a jak sie wstanie "wyciek" ustaje bo glowka zamyka
mozliwosc wycieku. Ja u siebie zauwazylam ze jak leze, bielizne mam
lekko wilgotna...choc czasem troche nawet wkladka przecieka ale jak
pojde na spacer to zauwazylam ze mam bardzo duzo wydzieliny...takiej
lekko zoltawej. Ja juz nie wiem co o tym wszystkim sadzic. Czy
ktoras z was miala podobna sytuacje. Czy jest sie czym przejmowac?