agata7377
04.06.09, 12:49
Mam problem...chętnie poczytam wasze opinie na ten temat...Jestem w 22tc,czuję
się dobrze,jedyne co spędza mi sen z powiek to lęk przed porodem.Nie jestem w
ogóle odporna na ból-mdleję.Zastanawiam się jaki poród wybrac-w znieczuleniu
zewnątrzoponowym czy przez cesarskie cięcie.Pytałam 3 różnych
ginekologów,tylko się zdenerwowałam..Jeden z nich np powiedział że w Polsce
nie można załatwic cesarki,drugi-że w lublinie nie ma znieczulenia zo.Chyba
uważają że kobiety są kompletnie niezorientowane....Udało mi się
załatwic(czyzby cud?)i jedno i drugie.I teraz mam dylemat-na który z zabiegów
się zdecydowac?