Dodaj do ulubionych

Smaki w ciazy

08.05.06, 12:28
Witam wszystkie dziewczyny
Prosze o wpisanie jakie macie smaki w ciazy
Ja mam ochote na kielbase i szynke
Serdecznie pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • pollys placki ziemniaczane...mniam :) 08.05.06, 13:28
      placki ziemniaczane z kawałkami jabłek! gdyby nie to, że są niezdrowe bo
      smażone i to w sporej ilości tłuszczu to jadłabym je codziennie. na początku
      ciąży praktycznie codziennie na obiad była ogórkowa lub kapuśniak takiego
      miałam smaka na kwaśne... teraz jestem w 28 tyg. i jakoś nie mam specjalnych
      smaków- oprócz tych placków smile w ogóle to zauważyłam, że nie mam żadnych
      problemów z mieszaniem smaków- np. kiełbaska przegryzana bananem to u mnie
      teraz normalka smile
      • justysia30 Re: placki ziemniaczane...mniam :) 08.05.06, 14:03
        Witaj pollys
        Jeszcze nie jadlam plackow ziemniaczanych z kawalkami jablek a jak ty to robisz?
        A chetnie spruboje bo ja swego czasu tez mialam ochote na placki ziemniaczane
        Ja to mam jeszcze wielka ochote na kasze gryczana
        pozdrowienia
        • pollys Re: placki ziemniaczane...mniam :) 08.05.06, 14:58
          moja droga oto przepis: wszystko robisz jak na placki ziemniaczane czyli:
          trzeba zetrzeć ziemniaki, dodać jajko, mąkę, trochę soli. (po starciu
          ziemniaków trzeba je na chwilę odstwić by "soki" puściły smile a potem obierasz
          jabłka i kroisz je w plasterki dowolnej grubości i wielkości(placki lepiej
          smakują jak są w nich grubsze kawałki jabłeksmile wszystko razem łączysz i na
          patelnię. takie usamżone placuszki super smakują polane kwaśną śmietaną i
          posypane cukrem. jak widzisz wielka bomba kaloryczna...smile a ja mam znowu na nie
          smaka...
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka