Dodaj do ulubionych

bardzo młode mamy

23.02.09, 20:31
Drogie Panie (będące w ciąży), czy poświęciłybyście kilka minut na wypełnienie ankiety w ramach mojej pracy magisterskiej? Będę bardzo wdzęczna, każda ankieta jest dla mnie na wagę złotasmile Ankietę wysyłam na maila. Mój adres kasia-bogucka@tlen.pl
Obserwuj wątek
    • mama_kasi85 Re: bardzo młode mamy 24.02.09, 15:08
      Proszę o przesłanie ankiety na mój adres gazetowy.
    • kasia.46 Re: bardzo młode mamy 24.02.09, 16:25
      kasiazielonka123 napisała:

      > Drogie Panie (będące w ciąży), czy poświęciłybyście kilka minut na
      wypełnienie
      > ankiety w ramach mojej pracy magisterskiej? Będę bardzo wdzęczna,
      każda ankieta
      > jest dla mnie na wagę złotasmile Ankietę wysyłam na maila. Mój adres
      kasia-boguck
      > a@tlen.pl

      WITAM, O ILE DOBRZE SOBIE PRZYPOMINAM, TEMAT TWOJEJ PRACY
      MAGISTERSKIEJ DOTYCZYŁ NADUŻYWANIA ALKOHOLU PRZEZ KOBIETY BĘDĄCE W
      CIĄŻY. TERAZ JEDNAK PISZESZ O BARDZO MŁODYCH MAMACH. WYBACZ ALE
      TEMATU NIE ZMIENIA SIĘ CO KILKA DNI. NAPISZ LEPIEJ ŻE PRZEPROWADZASZ
      JAKIEŚ STATYSTYKI TO BĘDZIESZ BARDZIEJ WIARYGODNA. LUDZIE NIE LUBIĄ
      JAK IM SIĘ KIT WCISKA. JEŻELI ŹLE ODEBAŁAM TWÓJ POST, TO PRECYZUJ GO
      LEPIEJ I NIE WPROWADZAJ LUDZI W BŁĄD. A TAK SWOJĄ DROGĄ MOGŁA BYŚ
      NAPISAC' DOŁADNY TEMAT TEJ PRACY KTÓRĄ PISZESZ O ILE TY WOGÓLE
      STUDENTKĄ JESTEŚ W CO WĄTPIE.
      • annajustyna Re: bardzo młode mamy 24.02.09, 17:27
        Mysle, ze autorka poprzez bardzo mlode rozumie bardzo swieze (takie na poczatku
        ciazy), ale moze sie myle?
      • sanciasancia Re: bardzo młode mamy 24.02.09, 17:43
        Po co tak krzyczysz, dziewczyno.
    • anulka0as Re: bardzo młode mamy 24.02.09, 22:40
      Przeciez w watku autorki jest mlode mamy w nawiasie bedace w ciazy
      to o co wam chodzi, zreszta nawet jak by bylo tylko do mlodych mam
      to chyba kazdy pamieta okres ciazy wiec tez moze odp. na pytania
      dotyczace tego okresu...
      • nglka Re: bardzo młode mamy 24.02.09, 23:10
        anulka0as napisała:

        > Przeciez w watku autorki jest mlode mamy w nawiasie bedace w ciazy
        > to o co wam chodzi

        o to: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=586&w=91585581&a=91585581
        • kasiazielonka123 Re: bardzo młode mamy 25.02.09, 10:21
          Jestem studentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Temat mojej pracy to:Rozpowszechnienie picia alkoholu wśród kobiet w ciąży oraz ich wiedza na temat negatywnego wpływu alkoholu na rozwój dziecka w okresie prenatalnym. Ankietuje kobiety w każdym wieku i w każym okresie ciąży. Post wynika z tego, że w mojej grupie badanych jest bardzo mało kobiet w 1 i 2 trymestrze ciąży oraz kobiet w wieku 19-26 lat. Ankietę wysyłam jedynie osobom, które dobrowolnie chcą ją wypełnić.
          • kasiazielonka123 Re: bardzo młode mamy 25.02.09, 10:29
            Pani "kasiu.46" Jeśli nie ma Pani ochoty wypełniać ankiety, to ja to rozumiem. Dziwi mnie jednak Pani post, w którym doszukuje się Pani jakiegoś oszustwa, wyzysku czy nadużycia.
            • nglka Re: bardzo młode mamy 25.02.09, 12:24
              kasiazielonka123 napisała:

              > Pani "kasiu.46" Jeśli nie ma Pani ochoty wypełniać ankiety, to ja to rozumiem.
              > Dziwi mnie jednak Pani post, w którym doszukuje się Pani jakiegoś oszustwa, wyz
              > ysku czy nadużycia.

              Kasiuzielonko - nie dziw się że ludzie tak reagują, w końcu wymagasz przekazania
              dość prywatnych (jeśli nie intymnych) szczegółów życia młodej mamy. Nie powinno
              Cię dziwić, że ludzie chcą chroni swoją prywatność a niespójność informacji (czy
              też niedoinformowanie - jak kto woli - w Twoim aktualnym pierwszym poście)
              wzbudza podejrzenia.
              Życzę Ci, byś znalazła odpowiednią ilość chętnych a na następny raz wyjaśniaj
              wszystko na tyle szczegółowo, by nie było niedomówień, by nie było podejrzeń o
              wyzysk i nadużycia. niestety, ale jeśli chodzi o czyjeś zwierzenia, czy wszelkie
              inne informacje - ludzie mają PRAWO znać szczegóły a Twoim obowiązkiem jest to
              wyjaśnić, zamiast zarzucać komuś podejrzliwość.
              • kasia.46 Re: nglka dobrze powiedziane... 25.02.09, 13:38
                Ja również życzę autorce postu by jej ankiete wypełniło dużo osób,
                niestety nie będę wśród nich z wym. wyż. powodów... Nie wzbudza Pani
                Studentka mojego zaufania. Pozdrawiam.
          • kasiazielonka123 Re: bardzo młode mamy 25.02.09, 19:23
            Pani "Kasi46" z przyjemnością wyślę skan mojej legitymacji jeśli ma wątpliwości, czy jestem studentką czy nie. Innym Paniom chętnie odpowiem na wszelkie pytania.
            • kasiazielonka123 Re: bardzo młode mamy 25.02.09, 20:04
              Dziękuję Paniom, które poświęciły czas by wypełnić moją ankietę. Z osobami zainteresowanymi chętnie podzielę sie wynikami moich badań.
    • mond33 Re: bardzo młode mamy 25.02.09, 14:14
      A moje zaufanie zdobyła. W żaden sposób nawet przez sekundę wypełniając ankietę
      nie poczułam się obdarta z prywatności czy intymności, o której tu mowa. Autorka
      szuka pań w różnym przedziale wiekowym więc jej prośba pojawiła zarówno w poście
      mam po trzydziestce jak i w poście do młodszych mam. Nie naciska nikogo i nie
      nęka wymuszając zgodę tylko zwraca się z prośbą tudzież pyta czy mamy ochotę
      poświęcić czas na wypełnienie tej ankiety. Dlatego jak kto woli. Nie masz
      ochoty? Nie wypełniaj. Po co jednak doszukiwanie się oszustw czy też zarzucanie
      komuś, że studentem nie jest? Tego już nie rozumiem, ale cóż wiele jest jeszcze
      na tym świecie rzeczy niezbadanych. Pozdrawiam.
      • nglka Re: bardzo młode mamy 25.02.09, 14:48
        Nikt nikomu i nigdzie nie zarzuca oszustwa. Czytanie ze zrozumieniem się
        kłania.A każdy ma prawo do własnych odczuć jak i do wypowiedzi. podpowiadam
        Autorce w jaki sposób wzbudzić zaufanie jak największej ilości osób - a co
        Autorka postu z tym zrobi, to już nie moja sprawa.

        Póki jednak wypowiada się na forum - musi liczyć się z tym, że ktoś napisze, co
        myśli o takim, czy takim podejściu.
        • mond33 Re: bardzo młode mamy 25.02.09, 15:15
          No to może koleżance się kłania czytanie ze zrozumieniem jeśli zdanie "o
          wciskaniu ludziom kitu" nie trąci tu terminem-oszustwo. Jak zwał tak zwał. A co
          do drugiej części zgadzam się w 100%. Koleżanka ma prawo się wypowiadać i to
          zrobiła i ja również. Co do tego nie mam wątpliwości żadnych.
    • kasiazielonka123 Re: bardzo młode mamy 27.02.09, 18:52
      Czy są tu Panie, które wypełnią moją ankietę?
      • zoofka Re: bardzo młode mamy 01.03.09, 21:28
        proszę o wysłanie ankiety na adres zoofka@gazeta.pl
        z chęcią pomogę
        • jandk Re: bardzo młode mamy 08.03.09, 16:36
          mi mozesz takze poslac ankiete na gazetowy adres: jandk[at]gazeta.pl
      • balsamina-niecierpek Re: bardzo młode mamy 08.03.09, 17:06
        kasiazielonka123 napisała:

        > Czy są tu Panie, które wypełnią moją ankietę?

        Ja nie. Wiek mam jakby... hm... spoza targetu smile Na "bardzomłodość"
        już się niestety nie łapię.
        A co do intymnych pytań w tego rodzaju ankietach, to są ona przecież
        anonimowe. Tutaj na forum pod osłoną nicków też rozmawiamy nieraz o
        bardzo intymnych sprawach - od grzybicy po zawiedzione uczucia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka