kasiazielonka123 23.02.09, 20:31 Drogie Panie (będące w ciąży), czy poświęciłybyście kilka minut na wypełnienie ankiety w ramach mojej pracy magisterskiej? Będę bardzo wdzęczna, każda ankieta jest dla mnie na wagę złota Ankietę wysyłam na maila. Mój adres kasia-bogucka@tlen.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mama_kasi85 Re: bardzo młode mamy 24.02.09, 15:08 Proszę o przesłanie ankiety na mój adres gazetowy. Odpowiedz Link Zgłoś
kasia.46 Re: bardzo młode mamy 24.02.09, 16:25 kasiazielonka123 napisała: > Drogie Panie (będące w ciąży), czy poświęciłybyście kilka minut na wypełnienie > ankiety w ramach mojej pracy magisterskiej? Będę bardzo wdzęczna, każda ankieta > jest dla mnie na wagę złota Ankietę wysyłam na maila. Mój adres kasia-boguck > a@tlen.pl WITAM, O ILE DOBRZE SOBIE PRZYPOMINAM, TEMAT TWOJEJ PRACY MAGISTERSKIEJ DOTYCZYŁ NADUŻYWANIA ALKOHOLU PRZEZ KOBIETY BĘDĄCE W CIĄŻY. TERAZ JEDNAK PISZESZ O BARDZO MŁODYCH MAMACH. WYBACZ ALE TEMATU NIE ZMIENIA SIĘ CO KILKA DNI. NAPISZ LEPIEJ ŻE PRZEPROWADZASZ JAKIEŚ STATYSTYKI TO BĘDZIESZ BARDZIEJ WIARYGODNA. LUDZIE NIE LUBIĄ JAK IM SIĘ KIT WCISKA. JEŻELI ŹLE ODEBAŁAM TWÓJ POST, TO PRECYZUJ GO LEPIEJ I NIE WPROWADZAJ LUDZI W BŁĄD. A TAK SWOJĄ DROGĄ MOGŁA BYŚ NAPISAC' DOŁADNY TEMAT TEJ PRACY KTÓRĄ PISZESZ O ILE TY WOGÓLE STUDENTKĄ JESTEŚ W CO WĄTPIE. Odpowiedz Link Zgłoś
annajustyna Re: bardzo młode mamy 24.02.09, 17:27 Mysle, ze autorka poprzez bardzo mlode rozumie bardzo swieze (takie na poczatku ciazy), ale moze sie myle? Odpowiedz Link Zgłoś
sanciasancia Re: bardzo młode mamy 24.02.09, 17:43 Po co tak krzyczysz, dziewczyno. Odpowiedz Link Zgłoś
anulka0as Re: bardzo młode mamy 24.02.09, 22:40 Przeciez w watku autorki jest mlode mamy w nawiasie bedace w ciazy to o co wam chodzi, zreszta nawet jak by bylo tylko do mlodych mam to chyba kazdy pamieta okres ciazy wiec tez moze odp. na pytania dotyczace tego okresu... Odpowiedz Link Zgłoś
nglka Re: bardzo młode mamy 24.02.09, 23:10 anulka0as napisała: > Przeciez w watku autorki jest mlode mamy w nawiasie bedace w ciazy > to o co wam chodzi o to: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=586&w=91585581&a=91585581 Odpowiedz Link Zgłoś
kasiazielonka123 Re: bardzo młode mamy 25.02.09, 10:21 Jestem studentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Temat mojej pracy to:Rozpowszechnienie picia alkoholu wśród kobiet w ciąży oraz ich wiedza na temat negatywnego wpływu alkoholu na rozwój dziecka w okresie prenatalnym. Ankietuje kobiety w każdym wieku i w każym okresie ciąży. Post wynika z tego, że w mojej grupie badanych jest bardzo mało kobiet w 1 i 2 trymestrze ciąży oraz kobiet w wieku 19-26 lat. Ankietę wysyłam jedynie osobom, które dobrowolnie chcą ją wypełnić. Odpowiedz Link Zgłoś
kasiazielonka123 Re: bardzo młode mamy 25.02.09, 10:29 Pani "kasiu.46" Jeśli nie ma Pani ochoty wypełniać ankiety, to ja to rozumiem. Dziwi mnie jednak Pani post, w którym doszukuje się Pani jakiegoś oszustwa, wyzysku czy nadużycia. Odpowiedz Link Zgłoś
nglka Re: bardzo młode mamy 25.02.09, 12:24 kasiazielonka123 napisała: > Pani "kasiu.46" Jeśli nie ma Pani ochoty wypełniać ankiety, to ja to rozumiem. > Dziwi mnie jednak Pani post, w którym doszukuje się Pani jakiegoś oszustwa, wyz > ysku czy nadużycia. Kasiuzielonko - nie dziw się że ludzie tak reagują, w końcu wymagasz przekazania dość prywatnych (jeśli nie intymnych) szczegółów życia młodej mamy. Nie powinno Cię dziwić, że ludzie chcą chroni swoją prywatność a niespójność informacji (czy też niedoinformowanie - jak kto woli - w Twoim aktualnym pierwszym poście) wzbudza podejrzenia. Życzę Ci, byś znalazła odpowiednią ilość chętnych a na następny raz wyjaśniaj wszystko na tyle szczegółowo, by nie było niedomówień, by nie było podejrzeń o wyzysk i nadużycia. niestety, ale jeśli chodzi o czyjeś zwierzenia, czy wszelkie inne informacje - ludzie mają PRAWO znać szczegóły a Twoim obowiązkiem jest to wyjaśnić, zamiast zarzucać komuś podejrzliwość. Odpowiedz Link Zgłoś
kasia.46 Re: nglka dobrze powiedziane... 25.02.09, 13:38 Ja również życzę autorce postu by jej ankiete wypełniło dużo osób, niestety nie będę wśród nich z wym. wyż. powodów... Nie wzbudza Pani Studentka mojego zaufania. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
kasiazielonka123 Re: bardzo młode mamy 25.02.09, 19:23 Pani "Kasi46" z przyjemnością wyślę skan mojej legitymacji jeśli ma wątpliwości, czy jestem studentką czy nie. Innym Paniom chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Odpowiedz Link Zgłoś
kasiazielonka123 Re: bardzo młode mamy 25.02.09, 20:04 Dziękuję Paniom, które poświęciły czas by wypełnić moją ankietę. Z osobami zainteresowanymi chętnie podzielę sie wynikami moich badań. Odpowiedz Link Zgłoś
mond33 Re: bardzo młode mamy 25.02.09, 14:14 A moje zaufanie zdobyła. W żaden sposób nawet przez sekundę wypełniając ankietę nie poczułam się obdarta z prywatności czy intymności, o której tu mowa. Autorka szuka pań w różnym przedziale wiekowym więc jej prośba pojawiła zarówno w poście mam po trzydziestce jak i w poście do młodszych mam. Nie naciska nikogo i nie nęka wymuszając zgodę tylko zwraca się z prośbą tudzież pyta czy mamy ochotę poświęcić czas na wypełnienie tej ankiety. Dlatego jak kto woli. Nie masz ochoty? Nie wypełniaj. Po co jednak doszukiwanie się oszustw czy też zarzucanie komuś, że studentem nie jest? Tego już nie rozumiem, ale cóż wiele jest jeszcze na tym świecie rzeczy niezbadanych. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
nglka Re: bardzo młode mamy 25.02.09, 14:48 Nikt nikomu i nigdzie nie zarzuca oszustwa. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.A każdy ma prawo do własnych odczuć jak i do wypowiedzi. podpowiadam Autorce w jaki sposób wzbudzić zaufanie jak największej ilości osób - a co Autorka postu z tym zrobi, to już nie moja sprawa. Póki jednak wypowiada się na forum - musi liczyć się z tym, że ktoś napisze, co myśli o takim, czy takim podejściu. Odpowiedz Link Zgłoś
mond33 Re: bardzo młode mamy 25.02.09, 15:15 No to może koleżance się kłania czytanie ze zrozumieniem jeśli zdanie "o wciskaniu ludziom kitu" nie trąci tu terminem-oszustwo. Jak zwał tak zwał. A co do drugiej części zgadzam się w 100%. Koleżanka ma prawo się wypowiadać i to zrobiła i ja również. Co do tego nie mam wątpliwości żadnych. Odpowiedz Link Zgłoś
kasiazielonka123 Re: bardzo młode mamy 27.02.09, 18:52 Czy są tu Panie, które wypełnią moją ankietę? Odpowiedz Link Zgłoś
zoofka Re: bardzo młode mamy 01.03.09, 21:28 proszę o wysłanie ankiety na adres zoofka@gazeta.pl z chęcią pomogę Odpowiedz Link Zgłoś
jandk Re: bardzo młode mamy 08.03.09, 16:36 mi mozesz takze poslac ankiete na gazetowy adres: jandk[at]gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
balsamina-niecierpek Re: bardzo młode mamy 08.03.09, 17:06 kasiazielonka123 napisała: > Czy są tu Panie, które wypełnią moją ankietę? Ja nie. Wiek mam jakby... hm... spoza targetu Na "bardzomłodość" już się niestety nie łapię. A co do intymnych pytań w tego rodzaju ankietach, to są ona przecież anonimowe. Tutaj na forum pod osłoną nicków też rozmawiamy nieraz o bardzo intymnych sprawach - od grzybicy po zawiedzione uczucia. Odpowiedz Link Zgłoś