jerrymum 28.02.13, 13:23 Szukam opini o tym przedszkolu. Znacie to przedszkole? Na razie chodzi tam nie wiele dzieci. To nowe przedszkole. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bombastic12 Re: Przedszkole Leśne bemowo 21.05.13, 13:41 podbijam wątek , znacie to przedszkole ? Prosimy o opinie. Odpowiedz Link Zgłoś
dwellajna Re: Przedszkole Leśne bemowo 22.05.13, 10:07 rozważałam je, odpadło ze wzgledu na taki sobie jadłospis (mimo kuchni na miejscu) oraz religii dla wszystkich grup Odpowiedz Link Zgłoś
bombastic12 Re: Przedszkole Leśne bemowo 22.05.13, 12:29 religia ? w przedszkolu ? ......... Odpowiedz Link Zgłoś
bj32 Re: Przedszkole Leśne bemowo 22.05.13, 13:20 Nihil novi W jednym nawet w ramach atrakcji zabierają dzieci na Drogę Krzyżową Odpowiedz Link Zgłoś
jerrymum Re: Przedszkole Leśne bemowo 27.05.13, 14:50 Na pewno masz na myli przedszkole leśne na Bemowie? W ich ofercie nie zauważyłam religii. Odpowiedz Link Zgłoś
dwellajna Re: Przedszkole Leśne bemowo 27.05.13, 15:04 8. Judo raz w tygodniu – dla wszystkich grup wiekowych Dzieci uczą się nie tylko podstawowych technik dżudo. Część czasu poświęcona jest zabawom i grom zespołowym, a także nauce umiejętności wyciszania się. 9. Warsztaty plastyczne raz w tygodniu – dla wszystkich grup wiekowych Dzieci zapoznają się z nowymi technikami plastycznymi, z nietypowymi materiałami oraz możliwościami przetwarzania ich. Pobudzają wyobraźnię, rozwijają ekspresję plastyczną, uczą się wyrażania własnych przeżyć, nastrojów, stanów emocjonalnych. 10. Gimnastyka korekcyjna raz w tygodniu – dla wszystkich grup wiekowych Zestaw ćwiczeń korygujących wady postawy, zatrzymujący ich dalszy rozwój lub zapobiegający powstawaniu ich. Wszystko odbywa się w zabawowej atmosferze z dużą dozą radości i uśmiechu. Efektem jest prawidłowo ukształtowana sylwetka dziecka. [b]11. Religia raz w tygodniu – dla wszystkich grup wiekowych (za zgodą rodziców) Podstawy wiary chrześcijańskiej.[/b] Przedszkole Lesne, zakladka zajecia dodatkowe nie wiem, czy religia sie faktycznie odbywa i szczerze mowiac nie mam juz checi sie dowiadywac, sam pomysl umieszczenie tego w ofercie nie odpowiada mi Odpowiedz Link Zgłoś
dwellajna Re: Przedszkole Leśne bemowo 27.05.13, 15:06 Piątek Śniadanie: Płatki na mleku, kanapki z dżemem, miodem i nutellą, herbata owocowa Obiad: Rosół z makaronem, paluszki rybne, ziemniaki, surówka z czerwonej kapusty, kompot Podwieczorek: Ciasto domowe, owoce sezonowe, sok owocowy II Podwieczorek: Kanapki z wędliną, serem żółtym, pasztetem, ogórkiem, owoce sezonowe, herbata z cytryną kanapka z nutella jako pelnowartosciowe sniadanie? naprawde? paluszki rybne? czyli nie filet, tylko paluszki, takie kupne panierowane scinki rybne kanapki z wedlina na II podwieczorek - codziennie, ogolnie monotonia straszna Odpowiedz Link Zgłoś
jerrymum Re: Przedszkole Leśne bemowo 29.05.13, 21:38 Są to zajęcia dodatkowe, dodatkowo płatne i rodzic sam wybiera na co posyła swoje dziecko. Po za tym - pewnie jak w większości innych przedszkoli i tak tyle zajęć się nie odbędzie, ze względu na małe zainteresowanie. Jakieś dziwne te Wasze uwagi Odpowiedz Link Zgłoś
bj32 Re: Przedszkole Leśne bemowo 29.05.13, 17:26 Nie pamiętam, gdzie ta Droga Krzyżowa. Ale gdzieś jest. A co? Planujesz posyłać na takie atrakcje? Odpowiedz Link Zgłoś
bombastic12 Re: dwellajna 24.07.13, 13:28 podbijam wątek - może jakies nowe wieści z tego przedszkola ? Jak tam jest ? Odpowiedz Link Zgłoś
jerrymum Re: dwellajna 01.08.13, 21:48 Zapisaliśmy tam dziecko i jesteśmy na razie zadowoleni Oby tak dalej. Ktoś powyżej uczepił się wątku religijnego. Nie ma religii, a nawet jeśliby była to może dobrze świadczyłoby o przedszkolu w dzisiejszym zwariowanym świecie. Panie są ok. Z dyrektorką jest dobry kontakt. Ile lat ma Twoje dziecko? Chcesz je zapisać od września? Ja zwiedziłam WSZYSTKIE PRZEDSZKOLA W OKOLICY i żadne inne mnie nie przekonało. Odpowiedz Link Zgłoś
bombastic12 Re: dwellajna 07.08.13, 15:23 moje ma 3,5 roku, idę dzisiaj na spotkanie z pania dyrektor. Przedszkole wygląda fajnie, zobacze jak na żywo Odpowiedz Link Zgłoś
jerrymum Re: dwellajna 11.09.13, 15:46 I jak po rozmowach? Spodobało Ci się przedszkole, czy wybrałaś inne? Odpowiedz Link Zgłoś
bombastic12 Re: dwellajna 18.09.13, 15:27 dostaliśmy się na chwilę przed rozpoczęciem roku do państwowego, więc problem się sam rozwiązał A co do przedszkola, to całkiem fajne, przestronne. Miła Dyrektorka. Pewnie bym tam zapisała synka. jedyna uwaga moja, to strasznie ciasna "sypialnia maluszków" ! pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
bj32 Re: dwellajna 18.09.13, 15:39 Pogadajcie na maila. Podbijanie dla idei jest niezgodne Odpowiedz Link Zgłoś
pinio01 Re: dwellajna 25.10.13, 14:58 Przedszkole bardzo fajne. Sympatyczne "Ciocie". Grupy raczej małe. Sporo atrakcji dla dzieci. Religii nie ma. I dobrze, bo to chyba za wcześnie na to. Jedzenie chyba ok bo dziecko je zjada, a jest ogólnie wybredne. Jadłospis monotonny jakoś specjalnie się nie wydaje. Nie wiem kto jakich fajerwerków się spodziewa.Ale wygląda to na jedzenie "domowe". Dobry kontakt z nauczycielkami i dyrektorką. O przedszkolach publicznych różne rzeczy słyszałem jeśli chodzi o kadrę i ich zaangażowanie. Tutaj widać, że Paniom się chce. Obserwują dzieci i potrafią przekazać to rodzicom. Jest opieka logopedy i psychologa. Ogólnie fajne przedszkole i śmiało je mogę polecić. Odpowiedz Link Zgłoś