Dodaj do ulubionych

Przedszkole Leśne bemowo

28.02.13, 13:23
Szukam opini o tym przedszkolu. Znacie to przedszkole? Na razie chodzi tam nie wiele dzieci. To nowe przedszkole.
Obserwuj wątek
    • bombastic12 Re: Przedszkole Leśne bemowo 21.05.13, 13:41
      podbijam wątek smile, znacie to przedszkole ? Prosimy o opinie.
    • dwellajna Re: Przedszkole Leśne bemowo 22.05.13, 10:07
      rozważałam je, odpadło ze wzgledu na taki sobie jadłospis (mimo kuchni na miejscu) oraz religii dla wszystkich grup
      • bombastic12 Re: Przedszkole Leśne bemowo 22.05.13, 12:29
        religia ? w przedszkolu ?
        .........
        • bj32 Re: Przedszkole Leśne bemowo 22.05.13, 13:20
          Nihil novi big_grin W jednym nawet w ramach atrakcji zabierają dzieci na Drogę Krzyżową big_grin
          • jerrymum Re: Przedszkole Leśne bemowo 27.05.13, 14:50
            Na pewno masz na myli przedszkole leśne na Bemowie? W ich ofercie nie zauważyłam religii.
            • dwellajna Re: Przedszkole Leśne bemowo 27.05.13, 15:04
              8. Judo raz w tygodniu – dla wszystkich grup wiekowych
              Dzieci uczą się nie tylko podstawowych technik dżudo. Część czasu poświęcona jest zabawom i grom zespołowym, a także nauce umiejętności wyciszania się.

              9. Warsztaty plastyczne raz w tygodniu – dla wszystkich grup wiekowych
              Dzieci zapoznają się z nowymi technikami plastycznymi, z nietypowymi materiałami oraz możliwościami przetwarzania ich. Pobudzają wyobraźnię, rozwijają ekspresję plastyczną, uczą się wyrażania własnych przeżyć, nastrojów, stanów emocjonalnych.

              10. Gimnastyka korekcyjna raz w tygodniu – dla wszystkich grup wiekowych
              Zestaw ćwiczeń korygujących wady postawy, zatrzymujący ich dalszy rozwój lub zapobiegający powstawaniu ich. Wszystko odbywa się w zabawowej atmosferze z dużą dozą radości i uśmiechu. Efektem jest prawidłowo ukształtowana sylwetka dziecka.

              [b]11. Religia raz w tygodniu – dla wszystkich grup wiekowych (za zgodą rodziców)
              Podstawy wiary chrześcijańskiej.
              [/b]

              Przedszkole Lesne, zakladka zajecia dodatkowe
              nie wiem, czy religia sie faktycznie odbywa i szczerze mowiac nie mam juz checi sie dowiadywac, sam pomysl umieszczenie tego w ofercie nie odpowiada mi
              • dwellajna Re: Przedszkole Leśne bemowo 27.05.13, 15:06
                Piątek
                Śniadanie: Płatki na mleku, kanapki z dżemem, miodem i nutellą, herbata owocowa
                Obiad: Rosół z makaronem, paluszki rybne, ziemniaki, surówka z czerwonej kapusty, kompot
                Podwieczorek: Ciasto domowe, owoce sezonowe, sok owocowy
                II Podwieczorek: Kanapki z wędliną, serem żółtym, pasztetem, ogórkiem, owoce sezonowe, herbata z cytryną


                kanapka z nutella jako pelnowartosciowe sniadanie? naprawde?
                paluszki rybne? czyli nie filet, tylko paluszki, takie kupne panierowane scinki rybne
                kanapki z wedlina na II podwieczorek - codziennie, ogolnie monotonia straszna
              • jerrymum Re: Przedszkole Leśne bemowo 29.05.13, 21:38
                Są to zajęcia dodatkowe, dodatkowo płatne i rodzic sam wybiera na co posyła swoje dziecko. smile
                Po za tym - pewnie jak w większości innych przedszkoli i tak tyle zajęć się nie odbędzie, ze względu na małe zainteresowanie.
                Jakieś dziwne te Wasze uwagi smile
            • bj32 Re: Przedszkole Leśne bemowo 29.05.13, 17:26
              Nie pamiętam, gdzie ta Droga Krzyżowa. Ale gdzieś jest. A co? Planujesz posyłać na takie atrakcje? wink
      • jerrymum dwellajna 18.06.13, 10:02
        Dwellajna a gdzie zapisałaś swoje dziecko?
        • bombastic12 Re: dwellajna 24.07.13, 13:28
          podbijam wątek - może jakies nowe wieści z tego przedszkola ?

          Jak tam jest ?
          • jerrymum Re: dwellajna 01.08.13, 21:48
            Zapisaliśmy tam dziecko i jesteśmy na razie zadowoleni smile Oby tak dalej.
            Ktoś powyżej uczepił się wątku religijnego. Nie ma religii, a nawet jeśliby była to może dobrze świadczyłoby o przedszkolu w dzisiejszym zwariowanym świecie.
            Panie są ok. Z dyrektorką jest dobry kontakt.

            Ile lat ma Twoje dziecko? Chcesz je zapisać od września?
            Ja zwiedziłam WSZYSTKIE PRZEDSZKOLA W OKOLICY i żadne inne mnie nie przekonało.
            • bombastic12 Re: dwellajna 07.08.13, 15:23
              moje ma 3,5 roku, idę dzisiaj na spotkanie z pania dyrektor.
              Przedszkole wygląda fajnie, zobacze jak na żywo smile
              • jerrymum Re: dwellajna 11.09.13, 15:46
                I jak po rozmowach? Spodobało Ci się przedszkole, czy wybrałaś inne?
                • bombastic12 Re: dwellajna 18.09.13, 15:27
                  dostaliśmy się na chwilę przed rozpoczęciem roku do państwowego, więc problem się sam rozwiązał smile
                  A co do przedszkola, to całkiem fajne, przestronne. Miła Dyrektorka.
                  Pewnie bym tam zapisała synka.

                  jedyna uwaga moja, to strasznie ciasna "sypialnia maluszków" !
                  pozdrawiam
                  • bj32 Re: dwellajna 18.09.13, 15:39
                    Pogadajcie na maila. Podbijanie dla idei jest niezgodne smile
                    • pinio01 Re: dwellajna 25.10.13, 14:58
                      Przedszkole bardzo fajne. Sympatyczne "Ciocie". Grupy raczej małe. Sporo atrakcji dla dzieci. Religii nie ma. I dobrze, bo to chyba za wcześnie na to. Jedzenie chyba ok bo dziecko je zjada, a jest ogólnie wybredne. Jadłospis monotonny jakoś specjalnie się nie wydaje. Nie wiem kto jakich fajerwerków się spodziewa.Ale wygląda to na jedzenie "domowe". Dobry kontakt z nauczycielkami i dyrektorką. O przedszkolach publicznych różne rzeczy słyszałem jeśli chodzi o kadrę i ich zaangażowanie. Tutaj widać, że Paniom się chce. Obserwują dzieci i potrafią przekazać to rodzicom. Jest opieka logopedy i psychologa. Ogólnie fajne przedszkole i śmiało je mogę polecić.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka