barakudaa Re: hmmmm 25.08.08, 20:05 Jedna nauczycielka z pięcioma fakultetami i instruktorka harcerstwa ( co podkresla).Nie znam harcerza w wieku 3 lat hmmm...moze jakas niedzisiejsza jestem? Odpowiedz Link Zgłoś
xy123 Re: 26.08.08, 11:14 I ja zajrzałam na stronę, ładnie , kolorowo, szkoda tylko,że tak mało wiarygonie. Po pierwsze zastanawia mnie dlaczego nie ma możliwości bezpośredniego umieszczania opini rodziców, czy też osób zainteresowanych tylko przechodzić muszą przez cenzurę. Zamieszczone na stronie, wyłącznie pozytywne opinie,już na tym forum się pojawiły( powtórka z rozrywki). Po drugie zastanawia mnie dlaczego w żłobku tylko dwie panie (tj. właścicielka i jej prawa ręka)są bliżej przedstawiona,a gdzie reszta etatowej kadry ( nie mówię o panu od angielskiego- raz w tyg 30 min, ani o rytmiku 1 godz tyg.)? W końcu to żłobek, dzieci przyjmowane od 0,5 roku wymagają szczególnej opieki. A i jeszcze jedno zgadzam się z tym co napisała "barakudaa", czyżby jakiś oddział specjalny się tam tworzy , tylko chyba nie ta średnia wieku. Odpowiedz Link Zgłoś
samotnamatka79 Re: 26.08.08, 20:58 Tak, jak mówiłam mam tam Dziecko jestem bardzo zadowolona, a w sprawie wykształcenia Pani Basi, to informuję, że w Puchatku jest teczka, do ogólnego wglądu Rodziców i wszystkie dyplomy są, i to jest normalne, że człowiek się kształci i rozwija, a podważać mogą tylko niedokształceni zawistni "pedagodzy". Ja właśnie zauważyłam, że na tym forum roi się od "przedszkolanek" i "właścicielek przedszkoli", co jest świadectwem na to, że to jest pewnie akcja konkurencji innych "przedszkoli"-Przecież zanim zapisałam Dziecko to pół roku wcześniej chodziliśmy po innych "przedszkolach" i właśnie wybrałam Puchatka. ( a w ogóle głowę daję, że tu się odezwały byłe Panie pracownice, które nie wytrzymały żadnego porównania z Panią Basią, bo już przez kilkanaście miesięcy upewniłam się co do Pani Basi!). Odpowiedz Link Zgłoś
maaja345 Re: 27.08.08, 18:51 My z końcem sierpnia kończymy pobyt w "Puchatku", bo nie damy rady wozić małej z Ursynowa! I płaczemy rzewnymi łzami. Puchatek to był drugi dom dla mojej córci. Napisałam moją opinię w ich pamiątkowej książce i powtórzę w skrócie na tym forum: świetne miejsce, pyszne jedzenie, dużo Pań (przemiłych), atmosfera bardzo przyjazna, dbałość o dziecko ( zawsze jest oddawane czyściutkie, najedzone, pachnące ) POLECAM WSZYSTKIM!!! Odpowiedz Link Zgłoś
xy123 Re: 27.08.08, 19:34 Skoro " obraz nędzy" przerodził się w istny raj na ziemi, to tylko możemy się cieszyć, bo nie wykluczone,że to dzięki ożywionej dyskusji na forum "Puchatek" dostrzegł swój rychły koniec i podwyższył nieco standardy, do takich jakie w innych placówkach obowiązywały od lat. Odpowiedz Link Zgłoś
julisess Re: 27.08.08, 19:42 Ja mam ten sam problem! Na Boże Narodzenie przenosimy się na Tarchomin! Obejrzałam tam chyba wszystkie prywatne miejsca i poważnie zaczynamy myśleć o dowożeniu dziecka do " Puchatka". POdpisuję się pod wszystkim co napisałaś _Maaju. Puchatek jest niepowtarzalny, jest super. Nie wiem, komu podpadły nasze Puchatkowe Panie, ale te wszystkie negatywne opinie są wyssane z palca. Jestem całym sercem za PUCHATKIEM! Odpowiedz Link Zgłoś
lamiavita Re: 28.08.08, 11:52 nie są wyssane z palca, były podstawy, żeby te opinie zamieścić. Nie są to tylko opinie byłych pracowników (którzy siedzieli w tym od otwarcia do zamknięcia), ale też rodziców. Podpisuję się pod wypowiedzią xy123, jeśli postępowanie kierownictwa Puchatka zmieniło się, to chwała Bogu! Pani Basia może teraz śpi spokojniej wiedząc, że dzieci mają takie warunki, jakie zawsze powinny mieć.... I ja się z tego cieszę. Odpowiedz Link Zgłoś
rodziceagatkizpuchatka Re: 28.08.08, 18:51 Jesteśmy rodzicami Agatki. Jesteśmy zadowoleni z opieki nad naszą córką.Przez 8 miesięcy była w żłobku i przez ten okres czasu dużo rozwinęła się ( jest otwarta, mówi słowami, bawi się z różnymi dziećmi). Na początku była zamknięta, nieufna. Teraz jest wszędzie, bawi się, lata, zaczepia, jest uśmiechnięta. Jak najbardziej jesteśmy na tak. Polecamy ten żłobek innym dzieciom, aby mogły rozwijać się jak nasza córka. Rodzice Agaty!!! Odpowiedz Link Zgłoś
samotnamatka79 Re: 28.08.08, 19:53 Do _lamiavita ! Nie plec bzdur! Od ponad roku chodzimy do Puchatka! Od pierwszego dnia do dzisiaj spełnia nasze oczekiwania w 100 procentach! A jestem bardzo wymagającą matką! Odpowiedz Link Zgłoś
samotnamatka79 Re: 28.08.08, 19:58 Do _lamiavita! Nie plec bzdur ! Od ponad roku chodzimy do Puchatka! Od pierwszego dnia do dzisiaj spełnia nasze oczekiwania w 100 procentach! A jestem bardzo wymagającą matką! Odpowiedz Link Zgłoś
barakudaa Re:smiechu warte.. 28.08.08, 21:37 Srali muszki bedzie wiosna,kazda pliszka swoj ogonek chwali i konia z rzędem temu kto cos zrozumie z tych przepychanek słownych ludzi ze swieżutkimi nikami ... Odpowiedz Link Zgłoś
samotnamatka79 Re:smiechu warte.. 29.08.08, 20:37 A'propos świeżutkich nicków. Są rodzice-ja takim rodzicem jestem, którzy postanowili bronić dobrego imienia miejsca (PUCHATKA), gdzie rozwija się ich dziecko! To, że są na tym forum stare nicki, to tylko dowód, że prywatnie chcecie kogoś zniszczyć! Normalni ludzie wchodzą na jakieś forum, piszą swoją opinię i wychodzą z niego! Ja dowiedziałam się od innej mamy o tym forum i wiem, że jest dużo więcej osób, które są oburzone tymi szykanami! Odpowiedz Link Zgłoś
samotnamatka79 Re:smiechu warte.. 29.08.08, 20:44 Do_barakudaa ! Jeśli jesteś byłą Panią z Puchatka to dziękować Bogu, że pozbyły się Ciebie i nie pracujesz z moim maluchem. Osoba, która jako argumentów używa tego rodzaju złotych myśli jak (cytuję Twoje głębokie słowa: "srali muszki bedzie wiosna"). Nie powinna w ogóle mieć do czynienia z edukacją dzieci! Jeśli jesteś rodzicem, to jednak chociaż marne perspektywy, żebyś kogoś wychowała- mimo to powinnaś zająć się własnym dzieckiem! Odpowiedz Link Zgłoś
davvidowa Re: 30.08.08, 10:38 Zarówno ja z mężem byliśmy bardzo, bardzo zadowoleni z opieki nad synem. Dziecko było zawsze zadbane i często w domu mówiło o "fajnych ciociach". Z radością chodziło do Przedszkola. Bardzo chciałabym podziękować wszystkim Panią pracującym w Przedszkolu "Puchatek", a w szczególności Pani Basi, która przez okres pobytu Dawidka ponad 2 lata Była i Jest wspaniała, zawsze uśmiechnięta do dzieci. Mogę tylko wyrazić swój podziw, w jaki sposób poświęca się pracy a szczególnie dzieciom. Mama Dawida. Odpowiedz Link Zgłoś
barakudaa Re:smiechu warte.. 30.08.08, 12:50 samotnamatka79 napisała: Oj,nie znamy przyslow ludowych nie znamy a ponoć są mądrościa narodow. No i wybacz,nie bede wierzyc obcej kobiecie wypisującej na forum co jej sie podoba ,ja tez moge sobie zalozyc nowego nika i podac sie za samotną matke80-(chociaz co- tym nikiem czcesz dać wszytskim do zrozumienia ze faceta szukasz a moze po prostu jak samotna to męczenniczka i mamy Ci wierzyc/) No niestety ja werifikuje wszystko w realu....i mam nadzieje,ze inni tez.. a samotnych tutaj na setki,takie zycie... Odpowiedz Link Zgłoś
miriamix Re: 02.11.08, 21:22 do maaja345 o Boże Wielki,jak to dobrze że sprawiłeś iż zamilkła wreszcie ta fanatyczka maaja345(być może podstawiona)tego Puchata! dziękujemy Ci o Wspaniałomyślny,rzygać się już chciało tym Puchatem, tym wychwalaniem etc.a przecież to Ty jesteś Najwspanialszy.A On?On jest tylko najtańszy.Amen. ps.majaa345?a nie pomyślałaś o jakiejś tablicy pamiątkowej ku czci Puchata?pomyśl proszę,sam wpis to betka. Odpowiedz Link Zgłoś
obama52 Re: 06.11.08, 19:17 Święta racja o tym przedszkolu. Wystarczy popatrzeć na właścicielkę a szczególnie na jej rozpuszczonego synalka, który łazi po przedszkolu, zero wychowania itd.Jak jedna opiekunka, choćby była najlepsza, podoła zajmować się dziećmi w takiej ROZPIĘTOŚCI wiekowej.Obecnie pani Kołodziejczyk wykleiła na swoim aucie reklamę,że przyjmuje dzieci od..4 MIESIĄCA!!!! życia!odważna!!!nieprawdaż? Warto by zainteresować tą placówką odpowiednie instytucje i na pewno wreszcie to zrobię!Szkoda dzieci!Ta kobieta DORABIA SIĘ KOSZTEM NASZEGO NAJWIĘKSZEGO SKARBU!!! Odpowiedz Link Zgłoś
cezaryzaleski Re: 09.11.08, 20:58 Droga Pani Sąsiadko Proszę przestać wypisywać te brednie. Ponieważ dotychczasowe Pani kłamstwa pod adresem mojej córki nie odniosły zamierzonego przez Panią celu ( w dalszym ciągu firma jej cieszy się bardzo dobrą opinią)- zaczęła Pani oczerniać mojego wnuka. Zapomniała Pani jednak o tym, że on do przedszkola przestał uczęszczać 8 lat temu. Obecnie chodzi do renomowanego gimnazjum ( wychodzi z domu o 7.00 wraca o 17.00 )-tak więc od lat! Nie był w Puchatku! Jest wzorowym uczniem!( szkołę podstawową ukończył z wyróżnieniem- czerwonym paskiem!). Jest zastępowym w Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej.Na Pani kłamstwa w obronie czci mojej rodziny gotów jestem- schorowany, stary człowiek przedstawić dokumenty ( listy obecności Franka w szkołach, nigdy nie opuszczał zajęć, tak więc nie mógł być w przedszkolu ). Jestem dumny z mojego wnuka i wnuczek wspaniale się uczą ( wnuczka studiuje dwa kierunki ). Są wychowane, kulturalne. Życzyłbym wszystkim tak udanych dzieci. Z poważaniem ojciec i dziadek Cezary Zaleski (właściciel domu Nad Potokiem) Odpowiedz Link Zgłoś
cezaryzaleski Re:obama52 09.11.08, 20:59 Droga Pani Sąsiadko Proszę przestać wypisywać te brednie. Ponieważ dotychczasowe Pani kłamstwa pod adresem mojej córki nie odniosły zamierzonego przez Panią celu ( w dalszym ciągu firma jej cieszy się bardzo dobrą opinią)- zaczęła Pani oczerniać mojego wnuka. Zapomniała Pani jednak o tym, że on do przedszkola przestał uczęszczać 8 lat temu. Obecnie chodzi do renomowanego gimnazjum ( wychodzi z domu o 7.00 wraca o 17.00 )-tak więc od lat! Nie był w Puchatku! Jest wzorowym uczniem!( szkołę podstawową ukończył z wyróżnieniem- czerwonym paskiem!). Jest zastępowym w Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej.Na Pani kłamstwa w obronie czci mojej rodziny gotów jestem- schorowany, stary człowiek przedstawić dokumenty ( listy obecności Franka w szkołach, nigdy nie opuszczał zajęć, tak więc nie mógł być w przedszkolu ). Jestem dumny z mojego wnuka i wnuczek wspaniale się uczą ( wnuczka studiuje dwa kierunki ). Są wychowane, kulturalne. Życzyłbym wszystkim tak udanych dzieci. Z poważaniem ojciec i dziadek Cezary Zaleski (właściciel domu Nad Potokiem) Odpowiedz Link Zgłoś
szopen46 Re:Cezary Zaleski 12.11.08, 19:17 Brawo! Panie Zaleski! Ja też jestem "po sąsiedzku" i też uważam, że ma Pan wspaniałe wnuki. Franciszek i panny są bardzo ułożonymi, grzecznymi dziećmi. Widzę je jak dorastały i widzę je teraz!Pogratulować! A córka od wielu lat bardzo ciężko pracuje, wozi i nosi codziennie do pdzedszkola te siatki, kartony a zawsze ma chwilkę, żeby zatrzymać samochód i zapytać o zdrowie i zamienić parę słów. Bardzo ciepła i serdeczna kobieta. Zawiść ludzka jest straszną bronią. Bardzo lubię Pana córkę i straszną jej krzywdę tu zrobili. Odpowiedz Link Zgłoś
samotnamatka79 Re: Puchatek Nad Potokiem 04.09.08, 19:25 Żałuję, że tak niedawno weszłam na to forum! To wszystko BREDNIE! Chodzimy i chodziliśmy w tym czasie do Puchatka. Nie mam żadnych zastrzeżeń! To świetne miejsce. O twojej współpracy to wszyscy wiemy jak ona wyglądała: miałaś swoich ulubionych rodziców i ich dzieci. Niestety moje i koleżanki dziecko, nie należało do grona wybrańców! Dobrze, że kierownictwo zakończyło ten proceder. Odpowiedz Link Zgłoś
damianowamama Re: Puchatek Nad Potokiem 09.09.08, 20:11 MÓJ SYN DAMIAN UCZĘSZCZAŁ DO "PUCHATKA" OD 14-GO M-CA ŻYCIA DO 3 LAT. OTRZYMAŁ TU NIE TYLKO DOBRĄ OPIEKĘ ALE TEŻ DUŻO SERCA. W PUCHATKU OPRÓCZ OPIEKI DOCENIAM EDUKACJĘ. SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA MOIM ZDANIEM NALEŻĄ SIĘ "CIOCI" BASI! JEJ ZAANGAŻOWANIE, POMYSŁOWOŚĆ I KOMPETENCJE SPRAWIŁY, ŻE BYŁAM SPOKOJNA ODDAJĄC DZIECKO POD OPIEKĘ I ZADOWOLONA ORAZ MILE ZASKOCZONA TYM CZEGO SIĘ NAUCZYŁ I JAK DOBRZE ROZUMIE OTACZAJĄCY GO ŚWIAT. OD TYGODNIA CHODZIMY DO JEDNEGO Z WARSZAWSKICH PRZEDSZKOLI PUBLICZNYCH. DZIĘKI TEMU, ŻE WCZEŚNIEJ MÓJ SYN ZOSTAŁ DOBRZE PRZYGOTOWANY, NIE MAMY ŻADNYCH KŁOPOTÓW W OKRESIE ADAPTACYJNYM. JEST DOSKONALE PRZYGOTOWANY DO ROLI PRZEDSZKOLAKA. SERDECZNIE DZIĘKUJĘ "PUCHATKOWI" ZA TO ŻE POMÓGŁ NAM W WYCHOWANIU NASZEGO MALUCHA A WSZYSTKIM DZIECIOM ŻYCZYMY ABY TEŻ MIAŁY SZANSĘ ZNALEŹĆ SIĘ W TAK FANTASTYCZNYM MIEJSCU. Odpowiedz Link Zgłoś
barakudaa Re: Puchatek Nad Potokiem 08.11.08, 10:57 Oooo pani szanowna wlascicielka ma wolny dzien,weszla na forum i wrzeszczy duzymi literami,żalosneeeeeeee Odpowiedz Link Zgłoś
nauczycieletyki Re: barakudaa z dn. 8.11. 12.11.08, 20:04 Znam Agniechę od 20 paru lat, a dokładniej od studenckich czasów i mogę cie zapewnić, że ona jeśli się wypowie na tym forum, to na pewno podpisze się imieniem i nazwiskiem. Nie w jej stylu jest przemienianie się w różne wirtualne indywidua : barakudy, miriamy, obamy itp. Odpowiedz Link Zgłoś
guziczek-0 Re: 21.11.08, 18:55 Oddałam do Puchatka wpierw jedno dziecko, a po dwóch latach drugie. Teraz chodzi dziecko mojej siostry. Mam nadzieje, że całą rodzine wychowają puchatkowe panie Do Pani Agnieszki i "naszej Basi kochanej" mam całkowite zaufanie w tej kwestii! Odpowiedz Link Zgłoś
mala242 Re: Puchatek Nad Potokiem 30.11.08, 18:38 witam,nie jestem mieszkanka stolicy,wiec mojem dziecko napewno nie trafi do Puchatka,ale przyjzałam się stronie przedszkola i.......to wszystko wygląda b. ładnie,ale Pani właścicielka i p.Basia nie budza zaufania. pytam,jak instruktor ZHP może się sfotografowac w mundurze bezbialej koszuli i krawata??? Przeciez to profanacja munduru harcerskiego. Czy w tym miejscu pracują tylko 2 panie? No niewyobrażam sobie tutaj pozostawienia mdziecka. Te fotki sa przesłodzone!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
zaba133 Re: Puchatek Nad Potokiem 01.12.08, 15:13 nie mieszkam w Stolicy, ale jakoś tak zainteresował mnie konflikt wokół tego przedszkola szczególnie ostatni post, myślałam, że to żart z tym mundurem, ale Pani rzeczywiście wygląda jakby miała ubrany mundur bez koszuli..hmmm Odpowiedz Link Zgłoś