Dodaj do ulubionych

Puchatek Nad Potokiem

    • barakudaa Re: hmmmm 25.08.08, 20:05
      Jedna nauczycielka z pięcioma fakultetami i instruktorka harcerstwa
      ( co podkresla).Nie znam harcerza w wieku 3 lat hmmm...moze jakas
      niedzisiejsza jestem?
      • xy123 Re: 26.08.08, 11:14
        I ja zajrzałam na stronę, ładnie , kolorowo, szkoda tylko,że tak
        mało wiarygonie. Po pierwsze zastanawia mnie dlaczego nie ma
        możliwości bezpośredniego umieszczania opini rodziców, czy też osób
        zainteresowanych tylko przechodzić muszą przez cenzurę.
        Zamieszczone na stronie, wyłącznie pozytywne opinie,już na tym
        forum się pojawiły( powtórka z rozrywki). Po drugie zastanawia mnie
        dlaczego w żłobku tylko dwie panie (tj. właścicielka i jej prawa
        ręka)są bliżej przedstawiona,a gdzie reszta etatowej kadry ( nie
        mówię o panu od angielskiego- raz w tyg 30 min, ani o rytmiku 1 godz
        tyg.)? W końcu to żłobek, dzieci przyjmowane od 0,5 roku wymagają
        szczególnej opieki. A i jeszcze jedno zgadzam się z tym co
        napisała "barakudaa", czyżby jakiś oddział specjalny się tam
        tworzy , tylko chyba nie ta średnia wieku.
        • samotnamatka79 Re: 26.08.08, 20:58
          Tak, jak mówiłam mam tam Dziecko jestem bardzo zadowolona, a w
          sprawie wykształcenia Pani Basi, to informuję, że w Puchatku jest
          teczka, do ogólnego wglądu Rodziców i wszystkie dyplomy są, i to
          jest normalne, że człowiek się kształci i rozwija, a podważać mogą
          tylko niedokształceni zawistni "pedagodzy". Ja właśnie zauważyłam,
          że na tym forum roi się od "przedszkolanek" i "właścicielek
          przedszkoli", co jest świadectwem na to, że to jest pewnie akcja
          konkurencji innych "przedszkoli"-Przecież zanim zapisałam Dziecko to
          pół roku wcześniej chodziliśmy po innych "przedszkolach" i właśnie
          wybrałam Puchatka.
          ( a w ogóle głowę daję, że tu się odezwały byłe Panie pracownice,
          które nie wytrzymały żadnego porównania z Panią Basią, bo już przez
          kilkanaście miesięcy upewniłam się co do Pani Basi!).
          • maaja345 Re: 27.08.08, 18:51
            My z końcem sierpnia kończymy pobyt w "Puchatku", bo nie damy rady
            wozić małej z Ursynowa! I płaczemy rzewnymi łzami. Puchatek to był
            drugi dom dla mojej córci. Napisałam moją opinię w ich pamiątkowej
            książce i powtórzę w skrócie na tym forum: świetne miejsce, pyszne
            jedzenie, dużo Pań (przemiłych), atmosfera bardzo przyjazna, dbałość
            o dziecko ( zawsze jest oddawane czyściutkie, najedzone, pachnące )
            POLECAM WSZYSTKIM!!!
            • xy123 Re: 27.08.08, 19:34
              Skoro " obraz nędzy" przerodził się w istny raj na ziemi, to tylko
              możemy się cieszyć, bo nie wykluczone,że to dzięki ożywionej
              dyskusji na forum "Puchatek" dostrzegł swój rychły koniec i
              podwyższył nieco standardy, do takich jakie w innych placówkach
              obowiązywały od lat.
            • julisess Re: 27.08.08, 19:42
              Ja mam ten sam problem! Na Boże Narodzenie przenosimy się na
              Tarchomin! Obejrzałam tam chyba wszystkie prywatne miejsca i
              poważnie zaczynamy myśleć o dowożeniu dziecka do " Puchatka".
              POdpisuję się pod wszystkim co napisałaś _Maaju. Puchatek jest
              niepowtarzalny, jest super. Nie wiem, komu podpadły nasze Puchatkowe
              Panie, ale te wszystkie negatywne opinie są wyssane z palca. Jestem
              całym sercem za PUCHATKIEM!
              • lamiavita Re: 28.08.08, 11:52
                nie są wyssane z palca, były podstawy, żeby te opinie zamieścić. Nie są to tylko
                opinie byłych pracowników (którzy siedzieli w tym od otwarcia do zamknięcia),
                ale też rodziców. Podpisuję się pod wypowiedzią xy123, jeśli postępowanie
                kierownictwa Puchatka zmieniło się, to chwała Bogu! Pani Basia może teraz śpi
                spokojniej wiedząc, że dzieci mają takie warunki, jakie zawsze powinny mieć....
                I ja się z tego cieszę.
                • rodziceagatkizpuchatka Re: 28.08.08, 18:51
                  Jesteśmy rodzicami Agatki. Jesteśmy zadowoleni z opieki nad naszą córką.Przez 8
                  miesięcy była w żłobku i przez ten okres czasu dużo rozwinęła się ( jest
                  otwarta, mówi słowami, bawi się z różnymi dziećmi). Na początku była zamknięta,
                  nieufna. Teraz jest wszędzie, bawi się, lata, zaczepia, jest uśmiechnięta. Jak
                  najbardziej jesteśmy na tak. Polecamy ten żłobek innym dzieciom, aby mogły
                  rozwijać się jak nasza córka. Rodzice Agaty!!!
                  • samotnamatka79 Re: 28.08.08, 19:53
                    Do _lamiavita ! Nie plec bzdur! Od ponad roku chodzimy do Puchatka!
                    Od pierwszego dnia do dzisiaj spełnia nasze oczekiwania w 100 procentach! A
                    jestem bardzo wymagającą matką!
                  • samotnamatka79 Re: 28.08.08, 19:58
                    Do _lamiavita! Nie plec bzdur ! Od ponad roku chodzimy do Puchatka! Od
                    pierwszego dnia do dzisiaj spełnia nasze oczekiwania w 100 procentach! A jestem
                    bardzo wymagającą matką!
                    • barakudaa Re:smiechu warte.. 28.08.08, 21:37

                      Srali muszki bedzie wiosna,kazda pliszka swoj ogonek chwali i konia
                      z rzędem temu kto cos zrozumie z tych przepychanek słownych ludzi ze
                      swieżutkimi nikami ...
                      • samotnamatka79 Re:smiechu warte.. 29.08.08, 20:37
                        A'propos świeżutkich nicków. Są rodzice-ja takim rodzicem jestem,
                        którzy postanowili bronić dobrego imienia miejsca (PUCHATKA), gdzie
                        rozwija się ich dziecko! To, że są na tym forum stare nicki, to
                        tylko dowód, że prywatnie chcecie kogoś zniszczyć!
                        Normalni ludzie wchodzą na jakieś forum, piszą swoją opinię i
                        wychodzą z niego! Ja dowiedziałam się od innej mamy o tym forum i
                        wiem, że jest dużo więcej osób, które są oburzone tymi szykanami!
                      • samotnamatka79 Re:smiechu warte.. 29.08.08, 20:44
                        Do_barakudaa ! Jeśli jesteś byłą Panią z Puchatka to dziękować Bogu,
                        że pozbyły się Ciebie i nie pracujesz z moim maluchem. Osoba, która
                        jako argumentów używa tego rodzaju złotych myśli jak (cytuję Twoje
                        głębokie słowa: "srali muszki bedzie wiosna"). Nie powinna w ogóle
                        mieć do czynienia z edukacją dzieci! Jeśli jesteś rodzicem, to
                        jednak chociaż marne perspektywy, żebyś kogoś wychowała- mimo to
                        powinnaś zająć się własnym dzieckiem!
                        • davvidowa Re: 30.08.08, 10:38
                          Zarówno ja z mężem byliśmy bardzo, bardzo zadowoleni z opieki nad
                          synem. Dziecko było zawsze zadbane i często w domu mówiło o "fajnych
                          ciociach". Z radością chodziło do Przedszkola. Bardzo chciałabym
                          podziękować wszystkim Panią pracującym w Przedszkolu "Puchatek", a w
                          szczególności Pani Basi, która przez okres pobytu Dawidka ponad 2
                          lata Była i Jest wspaniała, zawsze uśmiechnięta do dzieci. Mogę
                          tylko wyrazić swój podziw, w jaki sposób poświęca się pracy a
                          szczególnie dzieciom. Mama Dawida.
                        • barakudaa Re:smiechu warte.. 30.08.08, 12:50
                          samotnamatka79 napisała:

                          Oj,nie znamy przyslow ludowych nie znamy a ponoć są mądrościa
                          narodow.
                          No i wybacz,nie bede wierzyc obcej kobiecie wypisującej na forum co
                          jej sie podoba ,ja tez moge sobie zalozyc nowego nika i podac sie za
                          samotną matke80-(chociaz co- tym nikiem czcesz dać wszytskim do
                          zrozumienia ze faceta szukasz a moze po prostu jak samotna to
                          męczenniczka i mamy Ci wierzyc/) No niestety ja werifikuje wszystko
                          w realu....i mam nadzieje,ze inni tez.. smile a samotnych tutaj na
                          setki,takie zycie...
            • miriamix Re: 02.11.08, 21:22
              do maaja345

              o Boże Wielki,jak to dobrze że sprawiłeś iż zamilkła wreszcie ta
              fanatyczka maaja345(być może podstawiona)tego Puchata!
              dziękujemy Ci o Wspaniałomyślny,rzygać się już chciało tym Puchatem,
              tym wychwalaniem etc.a przecież to Ty jesteś Najwspanialszy.A On?On
              jest tylko najtańszy.Amen.

              ps.majaa345?a nie pomyślałaś o jakiejś tablicy pamiątkowej ku czci
              Puchata?pomyśl proszę,sam wpis to betka.

              • obama52 Re: 06.11.08, 19:17
                Święta racja o tym przedszkolu. Wystarczy popatrzeć na właścicielkę a szczególnie na jej rozpuszczonego synalka, który łazi po przedszkolu, zero wychowania itd.Jak jedna opiekunka, choćby była najlepsza, podoła zajmować się dziećmi w takiej ROZPIĘTOŚCI wiekowej.Obecnie pani Kołodziejczyk wykleiła na swoim aucie reklamę,że przyjmuje dzieci od..4 MIESIĄCA!!!! życia!odważna!!!nieprawdaż? Warto by zainteresować tą placówką odpowiednie instytucje i na pewno wreszcie to zrobię!Szkoda dzieci!Ta kobieta DORABIA SIĘ KOSZTEM NASZEGO NAJWIĘKSZEGO SKARBU!!!
                • cezaryzaleski Re: 09.11.08, 20:58
                  Droga Pani Sąsiadko
                  Proszę przestać wypisywać te brednie. Ponieważ dotychczasowe Pani
                  kłamstwa pod adresem mojej córki nie odniosły zamierzonego przez
                  Panią celu ( w dalszym ciągu firma jej cieszy się bardzo dobrą
                  opinią)- zaczęła Pani oczerniać mojego wnuka. Zapomniała Pani jednak
                  o tym, że on do przedszkola przestał uczęszczać 8 lat temu. Obecnie
                  chodzi do renomowanego gimnazjum ( wychodzi z domu o 7.00 wraca o
                  17.00 )-tak więc od lat! Nie był w Puchatku! Jest wzorowym uczniem!(
                  szkołę podstawową ukończył z wyróżnieniem- czerwonym paskiem!). Jest
                  zastępowym w Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej.Na Pani kłamstwa w
                  obronie czci mojej rodziny gotów jestem- schorowany, stary człowiek
                  przedstawić dokumenty ( listy obecności Franka w szkołach, nigdy nie
                  opuszczał zajęć, tak więc nie mógł być w przedszkolu ). Jestem dumny
                  z mojego wnuka i wnuczek wspaniale się uczą ( wnuczka studiuje dwa
                  kierunki ). Są wychowane, kulturalne. Życzyłbym wszystkim tak
                  udanych dzieci.
                  Z poważaniem
                  ojciec i dziadek Cezary Zaleski (właściciel
                  domu Nad Potokiem)
                • cezaryzaleski Re:obama52 09.11.08, 20:59
                  Droga Pani Sąsiadko
                  Proszę przestać wypisywać te brednie. Ponieważ dotychczasowe Pani
                  kłamstwa pod adresem mojej córki nie odniosły zamierzonego przez
                  Panią celu ( w dalszym ciągu firma jej cieszy się bardzo dobrą
                  opinią)- zaczęła Pani oczerniać mojego wnuka. Zapomniała Pani jednak
                  o tym, że on do przedszkola przestał uczęszczać 8 lat temu. Obecnie
                  chodzi do renomowanego gimnazjum ( wychodzi z domu o 7.00 wraca o
                  17.00 )-tak więc od lat! Nie był w Puchatku! Jest wzorowym uczniem!(
                  szkołę podstawową ukończył z wyróżnieniem- czerwonym paskiem!). Jest
                  zastępowym w Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej.Na Pani kłamstwa w
                  obronie czci mojej rodziny gotów jestem- schorowany, stary człowiek
                  przedstawić dokumenty ( listy obecności Franka w szkołach, nigdy nie
                  opuszczał zajęć, tak więc nie mógł być w przedszkolu ). Jestem dumny
                  z mojego wnuka i wnuczek wspaniale się uczą ( wnuczka studiuje dwa
                  kierunki ). Są wychowane, kulturalne. Życzyłbym wszystkim tak
                  udanych dzieci.
                  Z poważaniem
                  ojciec i dziadek Cezary Zaleski (właściciel
                  domu Nad Potokiem)
                  • szopen46 Re:Cezary Zaleski 12.11.08, 19:17
                    Brawo! Panie Zaleski!
                    Ja też jestem "po sąsiedzku" i też uważam, że ma Pan wspaniałe
                    wnuki. Franciszek i panny są bardzo ułożonymi, grzecznymi dziećmi.
                    Widzę je jak dorastały i widzę je teraz!Pogratulować! A córka od
                    wielu lat bardzo ciężko pracuje, wozi i nosi codziennie do
                    pdzedszkola te siatki, kartony a zawsze ma chwilkę, żeby zatrzymać
                    samochód i zapytać o zdrowie i zamienić parę słów. Bardzo ciepła i
                    serdeczna kobieta. Zawiść ludzka jest straszną bronią. Bardzo lubię
                    Pana córkę i straszną jej krzywdę tu zrobili.
    • samotnamatka79 Re: Puchatek Nad Potokiem 04.09.08, 19:25
      Żałuję, że tak niedawno weszłam na to forum! To wszystko BREDNIE! Chodzimy i
      chodziliśmy w tym czasie do Puchatka. Nie mam żadnych zastrzeżeń! To świetne
      miejsce. O twojej współpracy to wszyscy wiemy jak ona wyglądała: miałaś swoich
      ulubionych rodziców i ich dzieci. Niestety moje i koleżanki dziecko, nie
      należało do grona wybrańców! Dobrze, że kierownictwo zakończyło ten proceder.
      • damianowamama Re: Puchatek Nad Potokiem 09.09.08, 20:11
        MÓJ SYN DAMIAN UCZĘSZCZAŁ DO "PUCHATKA" OD 14-GO M-CA ŻYCIA DO
        3 LAT. OTRZYMAŁ TU NIE TYLKO DOBRĄ OPIEKĘ ALE TEŻ DUŻO SERCA. W
        PUCHATKU OPRÓCZ OPIEKI DOCENIAM EDUKACJĘ. SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA
        MOIM ZDANIEM NALEŻĄ SIĘ "CIOCI" BASI! JEJ ZAANGAŻOWANIE, POMYSŁOWOŚĆ
        I KOMPETENCJE SPRAWIŁY, ŻE BYŁAM SPOKOJNA ODDAJĄC DZIECKO POD OPIEKĘ
        I ZADOWOLONA ORAZ MILE ZASKOCZONA TYM CZEGO SIĘ NAUCZYŁ I JAK DOBRZE
        ROZUMIE OTACZAJĄCY GO ŚWIAT. OD TYGODNIA CHODZIMY DO JEDNEGO Z
        WARSZAWSKICH PRZEDSZKOLI PUBLICZNYCH. DZIĘKI TEMU, ŻE WCZEŚNIEJ MÓJ
        SYN ZOSTAŁ DOBRZE PRZYGOTOWANY, NIE MAMY ŻADNYCH KŁOPOTÓW W OKRESIE
        ADAPTACYJNYM. JEST DOSKONALE PRZYGOTOWANY DO ROLI PRZEDSZKOLAKA.
        SERDECZNIE DZIĘKUJĘ "PUCHATKOWI" ZA TO ŻE POMÓGŁ NAM W WYCHOWANIU
        NASZEGO MALUCHA A WSZYSTKIM DZIECIOM ŻYCZYMY ABY TEŻ MIAŁY SZANSĘ
        ZNALEŹĆ SIĘ W TAK FANTASTYCZNYM MIEJSCU.
        • barakudaa Re: Puchatek Nad Potokiem 08.11.08, 10:57
          Oooo pani szanowna wlascicielka ma wolny dzien,weszla na forum i
          wrzeszczy duzymi literami,żalosneeeeeeee
          • nauczycieletyki Re: barakudaa z dn. 8.11. 12.11.08, 20:04
            Znam Agniechę od 20 paru lat, a dokładniej od studenckich czasów i
            mogę cie zapewnić, że ona jeśli się wypowie na tym forum, to na
            pewno podpisze się imieniem i nazwiskiem. Nie w jej stylu jest
            przemienianie się w różne wirtualne indywidua : barakudy, miriamy,
            obamy itp.
            • guziczek-0 Re: 21.11.08, 18:55
              Oddałam do Puchatka wpierw jedno dziecko, a po dwóch latach drugie.
              Teraz chodzi dziecko mojej siostry. Mam nadzieje, że całą rodzine
              wychowają puchatkowe paniesmile
              Do Pani Agnieszki i "naszej Basi kochanej" mam całkowite zaufanie w
              tej kwestii!
    • mala242 Re: Puchatek Nad Potokiem 30.11.08, 18:38
      witam,nie jestem mieszkanka stolicy,wiec mojem dziecko napewno nie trafi do
      Puchatka,ale
      przyjzałam się stronie przedszkola i.......to wszystko wygląda b. ładnie,ale
      Pani właścicielka i p.Basia nie budza zaufania.
      pytam,jak instruktor ZHP może się sfotografowac w mundurze bezbialej koszuli i
      krawata???
      Przeciez to profanacja munduru harcerskiego.
      Czy w tym miejscu pracują tylko 2 panie? No niewyobrażam sobie tutaj
      pozostawienia mdziecka.
      Te fotki sa przesłodzone!!!!
      • zaba133 Re: Puchatek Nad Potokiem 01.12.08, 15:13
        nie mieszkam w Stolicy, ale jakoś tak zainteresował mnie konflikt
        wokół tego przedszkola
        szczególnie ostatni post, myślałam, że to żart z tym mundurem, ale
        Pani rzeczywiście wygląda jakby miała ubrany mundur bez koszuli..hmmm

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka