Dodaj do ulubionych

Akademia Malych Smokow

29.01.08, 12:17
uprzejmie prosze o szczere opinie na temat tej placowki na conrada,
z gory dziekuje
Obserwuj wątek
    • tajmk Re: Akademia Malych Smokow 30.03.08, 20:58
      ponawiam prosbe o opinie na temat tego przedszkola prosze o dobre i
      te zle opinie, bardzo dziekuje
      • ila222 Re: Akademia Malych Smokow 31.03.08, 00:51
        po co powielasz wątek?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka