tajmk 29.01.08, 12:17 uprzejmie prosze o szczere opinie na temat tej placowki na conrada, z gory dziekuje Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tajmk Re: Akademia Malych Smokow 30.03.08, 20:58 ponawiam prosbe o opinie na temat tego przedszkola prosze o dobre i te zle opinie, bardzo dziekuje Odpowiedz Link Zgłoś