Dziwczyny bardzo prosze o wasze opinie, jakby sie cos działo to do którego
szpitala w warszawie gnac na patologię?
Bródnowski narazie odpada bo jest remont

a mialabym najblizej....
Oby nigdy nie bylo mi trzeba ale bede bardzo wdzieczna za opinie i Wasze
odczucia!
Agnieszka