Dodaj do ulubionych

polozne na inflanckiej w wwie

23.08.06, 18:27
dziewczyny jestem w 35 tyg i chce rodzic na inflanckiej w wwie - porod
rodzinny. chodzilam tam do szkoly rodzenia beaty szol. znam wiec dwie polozne
na porodach rodzinnych: beate szol i agnieszke korejwo ktora zreszta
przyjmowala 2 porody mojej kolezanki. byla bardzo zadowolona. beata szol tez
jest fajna, widac ze kocha to co robi. czy mozecie cos napisac o innych
poloznych z porodow rodzinnych w tym szpitalu? czy wszystkie sa takie fajne?
bede wdzieczna.
Obserwuj wątek
    • lemurka3 Re: polozne na inflanckiej w wwie 23.08.06, 18:56
      Lezałam na patologii na Inflanckiej i jedna sympatyczna dziewczyna która tam
      rodziła zachwycała sie położna panią Małgosią. Podobno cudowna babeczka!
      • kami75 Re: polozne na inflanckiej w wwie 23.08.06, 19:05
        Malgosia ma tez na imie pilegniarka laktacyjna , miala z nami zajecia w szkole
        rodzenia. nawiedzona kobieta na punkcie swojej pracy, odnosze wrazenie ze tam
        jest duzo osob z pasja do swojej pracy.
    • kami75 Re: polozne na inflanckiej w wwie 23.08.06, 22:07
      podbijam temat
    • ominika Re: polozne na inflanckiej w wwie 23.08.06, 23:41
      Kurcze, nie pamietam nazwiska, ale jest świetna Malgosia połozna na pewno. Też
      rodzilam na porodach rodzinnych i dziewczyna mnie przeprowadziła troskliwie i
      po ludzku przez bardzo długi poród. Może podpytać jakiegoś lekarza???
    • bacia14 Re: polozne na inflanckiej w wwie 24.08.06, 10:41
      Hej, bardzo fajny temat, ja też chcę rodzić na inflanckiej i nie znam
      położnych, chętnie się dowiem. A tak na marginesie, to ile kosztuje wynajęcie
      położnej?
      pozdrawiam
      Bacia
      • kami75 Re: polozne na inflanckiej w wwie 24.08.06, 21:01
        ja nie zamierzam wynajmowac poloznej na inflanckiej. chcialabym tylko wiedziec
        co mnie czeka ze strony innych poloznych niz te ktore znam ze szkoly rodzenia.
        no wlasnie, ale jaki to wlasciwie koszt wynajecie poloznej na inflanckiej?
    • mika99 Re: polozne na inflanckiej w wwie 25.08.06, 09:47
      Na porodach rodzinnych śa także Mariola Skowera 606325683 i Szlempo Ewa
      501094452 /one także prowadza szkołe rodzenia tylko a drugą/wynajęcie położnej
      kosztuje 800 zl ale chyba na porodach rodzinnych to nie ma sensu. pozdrawiam
    • anek28 Re: polozne na inflanckiej w wwie 25.08.06, 10:00
      Ja rodziłam na Inflanckiej dwa lata temu. Położna która pomogła przyjść na
      świat mojej córeczce to Małgorzata Domosud, pracująca wówczas na bloku porodów
      rodzinnych. Byc może właśnie o nią wam chodzi.
    • kasiabeata Re: polozne na inflanckiej w wwie 25.08.06, 10:37
      rodziłam kilkanaście miesięcy temu z Ewą Szlempo.Było ok podczas porodu, cały
      czas do mojej dyspozycji, sympatyczna, ale zaraz po zmyła sie bardzo szybko,
      nie pomogła przystawić dziecka do piersi. Wiem, że była zmęczona , bo przez
      cały dzień była ze mną po nocnym dyżurze, ale to nie usprawiedliwia tego faktu.
      Pozostał niesmak. Przez cały tydzień, kiedy leżałam na bloku poporodowym nie
      zajrzała ani nie zadzwoniła do mnie by spytać o samopoczucie. A wiem , że inne
      połozne mają to w zwyczaju.
    • bob.budowniczy Re: polozne na inflanckiej w wwie 25.08.06, 14:00
      Ja chodziłam do szkoły rodzenia u p.Ewy Szwarc.Zajęcia prowadziły jeszcze 2
      inne położne z rodzinnych: P.Ania i P. Małgorzata Stefaniak. Pani Ewa
      powiedziała, że na rodzinnych wszystkie położne są super. W moim przypadku, jak
      rodziłam to spotkałam na dyżurze na rodzinnych Panią Małgosię i było super.
    • cheetah_m M. Skowera - NIE 25.08.06, 14:35
      nie polecam babska ktore sie nazywa Mariola Skowera.
      Przyjmowala mnie na izbie przyjec z poronieniem zagrazajacym.
      Demonstracyjnie ziewala i pokazywala jaka jest znudzona i zmeczona sowja praca.
      Nawet nie zaproponowala mi zebym usiadla. Kiedy maz podstawil mi krzeslo pod
      nogi powiedziala "niech pan nie przesadza".
      moze za pieniazki jest mila - ale ludzi poznaje sie po tym jak wykonuja swa
      prace na codzien, bez odatkowych bonusow, a polozna chyba po tym, jak podchodzi
      do kobiety ktora boi sie ze za chwile straci dziecko.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka