kami75
23.08.06, 18:27
dziewczyny jestem w 35 tyg i chce rodzic na inflanckiej w wwie - porod
rodzinny. chodzilam tam do szkoly rodzenia beaty szol. znam wiec dwie polozne
na porodach rodzinnych: beate szol i agnieszke korejwo ktora zreszta
przyjmowala 2 porody mojej kolezanki. byla bardzo zadowolona. beata szol tez
jest fajna, widac ze kocha to co robi. czy mozecie cos napisac o innych
poloznych z porodow rodzinnych w tym szpitalu? czy wszystkie sa takie fajne?
bede wdzieczna.