Dodaj do ulubionych

KTO RODZIŁ W SZPITALU NA ZASPIE W GDAŃSKU

IP: *.* 19.06.02, 18:23
Witam,Dziewczyny, mam dylemat - otóż jak każda z przyszłych mam nie mogę zdecydować się na wybór szpitala. Zastanawiam się nad Szpiatalem im. świętego Wojciecha na Jana Pawła lub nad Szpitalem Wojewódzkim. Moja położna poleca mi Szpital na Zaspie, ze względu na najlepszy oddział, w przypadku jeżeli zaistnieją komplikacje z dzidziusiem. Ale ja sama nie wiem. Z drugiej strony słyszałam wiele dobrego o Szpitalu Wojewódzkim. Proszę o wasze opinie na temat tych szpitali, co sądzicie o fachowości, kadrze, opiece poporodowej.pozdrawiammama 29 tygodniowego dzidziusia
Obserwuj wątek
    • Gość: Agnieszka_B Re: KTO RODZIŁ W SZPITALU NA ZASPIE W GDAŃSKU IP: *.* 21.06.02, 12:04
      Witaj!Ja zdecydowałam sie rodzić na Zaspie również z tego względu, ze jest tam najlepszy oddział noworodkowy. Moje dwie koleżanki rodziły tam w ubiegłym roku i były zadowolone. Osobiście wydaje mi się, że wszystkie odziały "prezentują" zbliżony poziom i nie ma co ukrywać, że należy mnieć również odrobinę szczęścia! Jestem w 37 tygodniu więc juz niedługo bede mogło zdac ci dokładna relację. Pozdrawiam aga

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka