Gość: bleble
IP: *.*
19.06.02, 18:23
Witam,Dziewczyny, mam dylemat - otóż jak każda z przyszłych mam nie mogę zdecydować się na wybór szpitala. Zastanawiam się nad Szpiatalem im. świętego Wojciecha na Jana Pawła lub nad Szpitalem Wojewódzkim. Moja położna poleca mi Szpital na Zaspie, ze względu na najlepszy oddział, w przypadku jeżeli zaistnieją komplikacje z dzidziusiem. Ale ja sama nie wiem. Z drugiej strony słyszałam wiele dobrego o Szpitalu Wojewódzkim. Proszę o wasze opinie na temat tych szpitali, co sądzicie o fachowości, kadrze, opiece poporodowej.pozdrawiammama 29 tygodniowego dzidziusia