Dodaj do ulubionych

KTG w Praskim

16.07.08, 15:45
Czy któraś z Was robiła KTG w szpitalu Praskim? Interesuje mnie czy
trzeba wcześniej się umawiać, czy można iść tak po prostu? Będę
bardzo wdzięczna za informacje.
Obserwuj wątek
    • aniabogatko76 Re: KTG w Praskim 16.07.08, 15:54
      po terminie pierwszej ciazy 2 lata temu chodzilam z ulicy na izbe przyjec. bez
      problemu robili ktg, potem badal mnie lekarz.
      teraz jestem w drugiej ciazy i chodze do lekarza z Praskeigo, który potwerdzil
      ze nic sie nie zmienilo. Wystarczy w terminie porodu przyjsc na izbe przyjec i
      poprosic o ktg. po zrobieniu badania polozna wzywa lekarza ktory bada. jak
      wszystko ok to mówia kiedy przyjsc nastepnym razem. chyba po tygodniu od terminu
      zatrzymuja na oddziale.
      • ulla0577 Re: KTG w Praskim 16.07.08, 16:42
        Dzięki serdeczne za info. A będziesz rodziła w Praskim?
        • aniabogatko76 Re: KTG w Praskim 16.07.08, 21:48
          jeszcze nei wiem. niestety termin mam na poczatek sierpnia a moj lekarz z
          praskiego ma wtedy urlop az do polowy sierpnia. tak wiec raczej nie bede na
          niego czekacwink poniewaz mam b.,. blisko szpital solec, szpital orlowskiego, i
          madalinskiego zastanawiam sie czy jechac do praskiego. z drugiej jednak strony
          wiem ze tamtejsi lekarze to b. dobrzy specjalisci. a i szpital troche znam bo
          lezalam tam tydzien dwa lata lemu na patolo.gii, i chodzilam przez kilka dni
          wlasnie na izbe na ktg

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka