ulla0577 16.07.08, 15:45 Czy któraś z Was robiła KTG w szpitalu Praskim? Interesuje mnie czy trzeba wcześniej się umawiać, czy można iść tak po prostu? Będę bardzo wdzięczna za informacje. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aniabogatko76 Re: KTG w Praskim 16.07.08, 15:54 po terminie pierwszej ciazy 2 lata temu chodzilam z ulicy na izbe przyjec. bez problemu robili ktg, potem badal mnie lekarz. teraz jestem w drugiej ciazy i chodze do lekarza z Praskeigo, który potwerdzil ze nic sie nie zmienilo. Wystarczy w terminie porodu przyjsc na izbe przyjec i poprosic o ktg. po zrobieniu badania polozna wzywa lekarza ktory bada. jak wszystko ok to mówia kiedy przyjsc nastepnym razem. chyba po tygodniu od terminu zatrzymuja na oddziale. Odpowiedz Link Zgłoś
ulla0577 Re: KTG w Praskim 16.07.08, 16:42 Dzięki serdeczne za info. A będziesz rodziła w Praskim? Odpowiedz Link Zgłoś
aniabogatko76 Re: KTG w Praskim 16.07.08, 21:48 jeszcze nei wiem. niestety termin mam na poczatek sierpnia a moj lekarz z praskiego ma wtedy urlop az do polowy sierpnia. tak wiec raczej nie bede na niego czekac poniewaz mam b.,. blisko szpital solec, szpital orlowskiego, i madalinskiego zastanawiam sie czy jechac do praskiego. z drugiej jednak strony wiem ze tamtejsi lekarze to b. dobrzy specjalisci. a i szpital troche znam bo lezalam tam tydzien dwa lata lemu na patolo.gii, i chodzilam przez kilka dni wlasnie na izbe na ktg Odpowiedz Link Zgłoś