Gość: x x x x x x IP: *.c194.msk.pl 23.02.11, 05:38 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: X dwukrotnie ..2X 50=100 od 50 to wzrost o 100% IP: 195.94.207.* 23.02.11, 08:47 dziennikarze do szkoły Odpowiedz Link Zgłoś
pr51 Re: Czynsze w Sosnowcu muszą wzrosnąć dwukrotnie 23.02.11, 09:00 Dzinnikarzyna od siedmiu boleści miał dwóję z matematyki, więc został tym, kim został. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mrk Czynsze w Sosnowcu muszą wzrosnąć dwukrotnie IP: 212.160.172.* 23.02.11, 09:23 brawo autor! 2+2=???yyyyyyyyy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sam To twardy elektorat rudo-czerwonej kałamarnicy. IP: *.dynamic.chello.pl 23.02.11, 09:36 Zagłębiacy do urn i nie narzekać. To początek bo obiecano ....Irlandię i tylko ta jedan obietnica będzie spełniona. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z Re: Czynsze w Sosnowcu muszą wzrosnąć dwukrotnie IP: *.tys84.1000lecie.pl 23.02.11, 09:44 Pewnie marzą się ceny obniżone o 100% Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adam Paranoja IP: *.215.202.121-internet.zabrze.debacom.pl 23.02.11, 10:49 W mojej wspólnocie mieszkaniowej koszty kształtują się na poziomie 2,6 zł/m2 (bez mediów tj. CO, wody, śmieci). W zależności od budynku rozumiem - 2 - 4 zł/m2, ale 8 ????? Jakbym miał 8 zł to chyba marmurowe schody i pozłacane klamki bym montował aby wydać kasę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: Paranoja IP: 194.11.254.* 23.02.11, 11:35 prosze nie mylic funduszu remontowego z czynszem; to sa mieszkania komunalne, ktorych wlascicielem jest miasto i to jest czynsz za wynajem mieszkan, moze troche inne zasady niz wynajem komercyjny, bo jednak spelnia to jakas funkcje spoleczna, ale nie zapominajmy ze ktos kto mieszka w takim mieszkaniu nie jest jego wlascicielem; wiec jesli porownywac, to z cenami wynajmu, a te ksztaltuja sie w przedziale 20 zl i wzwyz w sosnowcu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misza Re: Paranoja IP: *.dynamic.chello.pl 23.02.11, 17:49 Póki miałam mieszkanie jako najemca płaciłam za m2 coś 11 zł, a było to dobrych parę lat temu. A nikt w nasz blok nie inwestował nawet złotówki.Teraz jako właściciel mam taki fundusz remontowy, że wychodzi jeszcze więcej niż 11 zł. Ale przynajmniej cała kasa idzie w nasze lokale. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: masaccio efekt braku wydzielonego funduszu na remonty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.11, 10:53 dla kazdej nieruchomosci (kamienicy, bloku, itp) z osobna to jest wlasnie "piekno" centralnego zarzadzania - jeden worek - zawsze pusty Odpowiedz Link Zgłoś
mara571 skutki nieprzemyslanej polityki rzekomo 23.02.11, 21:43 w imie obrony bezrobotnych i biednych. Zamiast stopniowo podwyzszac czynsze i uchwalic bonifikaty dla najbiedniejszych, miejscy rajcy przescigali sie w dobroczynnosci na rzecz wszystkich. W komunalnych budynkach mieszkaja nie tylko ludzie ubodzy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iwka86 czynsze IP: *.dynamic.chello.pl 28.02.11, 13:38 mieszkam w takim bloku od 56roku,do dnia dzisiejszego przeprowadzono jeden remont a było to 23 lata temu,od tego czasu nie znalazło się trochę farby żeby odświeżyć korytarz nie mówiąc o przeciekającym od remontu dachu spadającym tynku zdewastowanych piwnicach przez nowych lokatorów którzy dostają mieszkania po zmarłych lokatorach ,są to ludzie może i biedni ale na własne życzenie,oni nie płacą i płacić nie będą czynszu za nich zapłaci opieka lub inne organizacje społeczne które próbują pomagać a beneficjęci tej pomocy śmieją się że znowu udało się wykolegować innych.Kto odpowie za rewitalizację osiedla Rudna I jakoś po kilku obniżkach cen mieszkania w tych blokach stoją puste Może najpierw odświeżyć a potem podnosić czynsz.Najpierw trzeba podnieść standard a potem żądać,bo do ruiny tych bloków doprowadziły władze miasta i samorząd Odpowiedz Link Zgłoś