Dodaj do ulubionych

POEMAT WRZEŚNIOWY

IP: 62.233.241.* 02.09.04, 12:32
INSTRUKCJA:
- w rubryce TEMAT jeden wers do 50 znaków,
- w rubryce TREŚĆ ewent. dopiski lub uwagi.
To wszystko!
(HKP)
...
Wierszokleci i poeci,
Szaraczki i luminarze,
Pamfleciści i jajcarze
- DO ROBOTY !!!
(CZUWAJ!)
Obserwuj wątek
    • Gość: harc mistrz 1 września w środku Europy zawyły syreny, IP: 62.233.241.* 02.09.04, 12:34
      • Gość: harc mistrz 65 lat temu POLSKA schodziła ze sceny... IP: 62.233.241.* 02.09.04, 12:39
        • Gość: harc mistrz Za sprawą łotrowskiego paktu najbliższych sąsiadów IP: 62.233.241.* 02.09.04, 12:43
          • Gość: harc mistrz Tych od 'lebensraumu" oraz wschodnich gadów IP: 62.233.241.* 02.09.04, 12:46
            • diablo1987 I inszych płazów 02.09.04, 18:35
              • diablo1987 Kobieto Ty puchu marny 02.09.04, 18:36
                • diablo1987 ktorej uroda przemija jak..... 02.09.04, 18:36
                  • diablo1987 zeszlo roczny snieg!!! 02.09.04, 18:37
                    • Gość: Frodo Czy trzeba byc Krezusem jak... IP: 195.205.111.* 02.09.04, 18:38
                      • Gość: Frodo Pan tego palacu z ktorego klikam IP: 195.205.111.* 02.09.04, 18:39
                        • diablo1987 Czy jednak wlasciwosci 02.09.04, 19:39
                          • diablo1987 pierscienia wladzy wlk FRODA 02.09.04, 19:40
                            • diablo1987 ktory staje sie niewidzialny dla 02.09.04, 19:40
                              • Gość: Frodo siepaczy SAURONA IP: 195.205.111.* 02.09.04, 19:41
                                • Gość: FRODO nie wprawia dzierlatki w podziw IP: 195.205.111.* 02.09.04, 19:42
                                  • Gość: Ykrzysiak Lecz niech Heros wszechczasow snuje swe IP: 195.205.111.* 02.09.04, 19:44
                                    • Gość: YKrzysiak Forever! bajdy niestworzone IP: 195.205.111.* 02.09.04, 19:46
                                      • Gość: yKrzysiak z otchlani nieprzebytego kosmosu IP: 195.205.111.* 02.09.04, 19:47
                                        • Gość: Prosiaczek chocby nawet o pare Eonów odległego IP: 195.205.111.* 02.09.04, 19:49
    • bartoszcze Oj, harcmistrzu! Tak to wygląda, niestety 02.09.04, 20:40

    • bartoszcze Że znowu w POEMACIE gnieżdżą się PASZTETY 02.09.04, 20:41

    • bartoszcze I cokolwiek napisze tu taki SALCESON 02.09.04, 20:41

    • bartoszcze To wygląda to całkiem jak ten smród z kaleson... 02.09.04, 20:42

    • bartoszcze Nie wiem, czy jest sposób na tę bandę głupków. 02.09.04, 20:43

    • bartoszcze Zatem zostawiam poemat - pogrążony w smutku... 02.09.04, 20:43

      • Gość: harc mistrz Widzisz, drogi Bartoszcze, ta banda s...synów, IP: 62.233.241.* 05.09.04, 17:03
        • Gość: harc mistrz Jest jak Stowarzyszenie Młodocianych Kretynów, IP: 62.233.241.* 05.09.04, 17:04
          • Gość: harc mistrz Co spray'ami zabazgrają każde WOLNE POLE, IP: 62.233.241.* 05.09.04, 17:06
            • Gość: harc mistrz Zamiast wąchać kleje, palić trawę i ciągnąć jabole IP: 62.233.241.* 05.09.04, 17:08
              • Gość: harc mistrz Lecz zostawmy te barany... Wróćmy do POEMATU IP: 62.233.241.* 05.09.04, 17:10
                • Gość: harc mistrz Którego zadaniem jest synkretyzacja tematów IP: 62.233.241.* 05.09.04, 17:11
          • Gość: miamore Re: Jest jak Stowarzyszenie Młodocianych Kretynów IP: *.arcor-ip.net 05.09.04, 17:09
            Kogo interesuje dzis zycie przeszloscia, niewielu bardzo niewielu. Ja osobiscie
            patrze w przyszlosc , Europa bez wojen dzieki EU, juz nie ma sie o co bic, czas
            wziasc sie do pracy, teraz juz nie ma na co zwalic winy.Kupe wody uplynelo w
            wisle od konca wojny i kupe od upadku komunizmu a Polska ciagle sie pograza ,
            powiedzcie dlaczego?
            • diablo1987 Oj snila mi sie dziewczyna 06.09.04, 08:45
              Gość portalu: miamore napisał(a):

              > Kogo interesuje dzis zycie przeszloscia, niewielu bardzo niewielu. Ja
              osobiscie
              > patrze w przyszlosc , Europa bez wojen dzieki EU, juz nie ma sie o co bic,
              czas
              > wziasc sie do pracy, teraz juz nie ma na co zwalic winy.Kupe wody uplynelo w
              > wisle od konca wojny i kupe od upadku komunizmu a Polska ciagle sie pograza ,
              > powiedzcie dlaczego?
              • diablo1987 z smaglym brzusiem!!! 06.09.04, 08:46
                • diablo1987 z nagiego instyktu!!! 06.09.04, 08:46
                  • diablo1987 Czy to jawa czy sen!!! 06.09.04, 08:47
                    • diablo1987 Mimozami jesien sie zaczyna 06.09.04, 08:52
                      • diablo1987 Złotawa, krucha i miła 06.09.04, 08:52
                        • diablo1987 To ty, to ty jesteś ta dziewczyna 06.09.04, 08:53
                          • diablo1987 Która do mnie na ulice wychodziła:)))))) 06.09.04, 08:53
                            • Gość: harc mistrz Owa SYNKRETYZACJA, żeby było do twarzy, IP: 62.233.241.* 06.09.04, 10:57
                              • Gość: harc mistrz Raczej z ..."synami kretynów" ona mi się kojarzy, IP: 62.233.241.* 06.09.04, 10:59
                                • Gość: harc mistrz Więc niech będzie POETYCKA SYNTEZA TEMATÓW, IP: 62.233.241.* 06.09.04, 11:01
                                  • Gość: harc mistrz Poruszanych na FORUM oraz ważnych światu... IP: 62.233.241.* 06.09.04, 11:04
                                    • Gość: harc mistrz Światu kultury, polityki, a zwłaszcza obyczajów, IP: 62.233.241.* 06.09.04, 11:09
                                      • Gość: harc mistrz Znanych w Europie, w Polsce, pośród innych krajów. IP: 62.233.241.* 06.09.04, 11:15
                                        • Gość: harc mistrz Lecz ciągle natrętna mucha diablo się tutaj pęta, IP: 62.233.241.* 06.09.04, 12:13
                                          • Gość: harc mistrz W pozie rozdartego Hamleta, chama i natręta. IP: 62.233.241.* 06.09.04, 12:16
                                            • Gość: harc mistrz Ale na bok bzdety! W środę mecz POLSKA - ANGLIA! IP: 62.233.241.* 06.09.04, 12:20
    • Gość: himilsbach Ze sztadionu naszygo, śląskiego, IP: 217.97.* / *.internetdsl.tpnet.pl 11.09.04, 22:00
    • Gość: himilsbach Zrobiono coś takiego, IP: 217.97.* / *.internetdsl.tpnet.pl 11.09.04, 22:01
    • Gość: himilsbach Że się czytać już nie chce, IP: 217.97.* / *.internetdsl.tpnet.pl 11.09.04, 22:01
    • Gość: himilsbach Omdlewaja, opadają ręce ... IP: 217.97.* / *.internetdsl.tpnet.pl 11.09.04, 22:02
    • Gość: himilsbach Cóż to za tragifarsa? IP: 217.97.* / *.internetdsl.tpnet.pl 11.09.04, 22:02
    • Gość: himilsbach Że z meczu polskiej reprezentacji IP: 217.97.* / *.internetdsl.tpnet.pl 11.09.04, 22:03
    • Gość: himilsbach Wśród niesnasek naszej nacji, IP: 217.97.* / *.internetdsl.tpnet.pl 11.09.04, 22:03
    • Gość: himilsbach Na forum katowickim wstrętne kłótnie IP: 217.97.* / *.internetdsl.tpnet.pl 11.09.04, 22:04
    • Gość: himilsbach Ach !! ~ A (...) faszyści smieją się butnie ... IP: 217.97.* / *.internetdsl.tpnet.pl 11.09.04, 22:05
      • Gość: harc mistrz Szyga chce stolicę Śląska przenieść do Opola IP: 62.233.241.* 12.09.04, 16:17
        • Gość: harc mistrz Już "Nagrodą Korfantego" zjednał sobie Nossola IP: 62.233.241.* 12.09.04, 16:20
          • Gość: harc mistrz Dla RAŚ-owców ze Związku "nowa" to koniunktura IP: 62.233.241.* 12.09.04, 16:23
            • Gość: harc mistrz A dla prezesa Szygi... O'POLSKA (?) prezydentura IP: 62.233.241.* 12.09.04, 16:26
              • Gość: miamore Owszem , owszem czemu nie, IP: *.arcor-ip.net 12.09.04, 16:28
                jemu tez nalezy sie.
              • Gość: harc mistrz "Synek ze Siemianowic" tukej chytrze kombineruje, IP: 62.233.241.* 12.09.04, 16:31
                • Gość: miamore nauka polska nie poszla w las IP: *.arcor-ip.net 12.09.04, 16:32
                • Gość: harc mistrz Myśli, że na Górnym Śląsku, żyją same c...le!? IP: 62.233.241.* 12.09.04, 16:37
                  • Gość: miamore Re: Myśli, że na Górnym Śląsku, żyją same c...le! IP: *.arcor-ip.net 12.09.04, 16:40
                    Zostalo jeszcze pare zacnych Slazakow
    • Gość: himilsbach ??? IP: 217.97.* / *.internetdsl.tpnet.pl 12.09.04, 16:37
      Kogo masz na mysli, Harc Mistrzu ???
      - Wybacz, iz niepoetycko się wyrażam, w tym zacnym watku, ale ciekawość była
      silniejsza ...
      Kim więc jest ów synek z Siemianowic, bom niedomyslny ... ???
      • Gość: harc mistrz Takie poetyckie niedomówienie, drogi Panie Janie, IP: 62.233.241.* 12.09.04, 16:44
        • Gość: harc mistrz Wieloznaczne tak, jak słowo-wytrych: POJEDNANIE. IP: 62.233.241.* 12.09.04, 16:47
    • Gość: himilsbach Pięknie, tylko ... IP: 217.97.* / *.internetdsl.tpnet.pl 12.09.04, 16:46
      ... w dalszym ciągu nie otrzymałem odpowiedzi na moje pytanie.

      PS. Kwestionowanie dylematu, czy każdy Gorol, Hanys, Niemiec, Amerykanin (...)
      jest zgoła bezsensowne - w każdym narodzie, grupie etnicznej, kulturowej byli,
      są i będą ciule, chamy prostaki, jak i porządni i myślący ...

      A tukej na forum więcej tych pierwszych, niestety - ci mają dostęp do netu.
      A to może martwić - azaliż to właśnie oni wystawiają cenzurkę swym pobratymcom.
      Nieważne już jakim ...

      ...

      Czekam ...
    • Gość: himilsbach Zrozumiałem ! IP: 217.97.* / *.internetdsl.tpnet.pl 12.09.04, 16:49
      Czuwaj, Harc Mistrzu !
      • Gość: miamore http://andy.auto-center.pl/mam_to_w_dupie/ IP: *.arcor-ip.net 12.09.04, 16:50
        • Gość: harc mistrz Bez przesady, Miamore, tyle rzeczy naraz, IP: 62.233.241.* 12.09.04, 17:00
          • Gość: harc mistrz Autocentralnie może zrobić z Twojej dupy... garaż! IP: 62.233.241.* 12.09.04, 17:03
    • Gość: himilsbach Ale klimatowo ... Miamore :) IP: 217.97.* / *.internetdsl.tpnet.pl 12.09.04, 16:58
      Znałem ten link ...
      Niewątpliwie odzwierciedla atmosferę na forum.
      Każdy chce dyskutować, by i tak nie zmienić swego stanowiska, mając gdzieś co
      inni sądzą o jego poglądach, o nim samym, etc ...
      - Jeszcze te ataki ad personam, ad hominem - A fe !! Niestrawne to !!

      PS. Gdyby nadać charakter akustyczny tym wypowiedziom, to z pewnością
      brzmiałoby to podobnie, jak z ta pszczółka - "Każdy swoje ..."
      - Albo: "Róbmy swoje!!!" (Młynarski)

      ...

      Tymczasem kultura żyje swym zyciem, szkoda, że omija niektórych forumowiczów -
      na szczęście nie wszystkich, mili Panowie !

      ...

      A hoj !!
      • Gość: miamore Re: Ale klimatowo ... Miamore :) IP: *.arcor-ip.net 12.09.04, 17:07
        Z wielkim ubolewaniem i najwyzsza przykrocia musze stwierdzic ze harcmistrza tez
        czasem omija.
        • Gość: miamore Reasumujac wszystko schodzi na psy IP: *.arcor-ip.net 12.09.04, 17:11
        • Gość: miamore albo splywa jak po psie IP: *.arcor-ip.net 12.09.04, 17:11
    • Gość: himilsbach Być może, Miamore. Być może .. IP: 217.97.* / *.internetdsl.tpnet.pl 12.09.04, 17:27
      Któż nie lubi sobie zaklnąć, nawet na forum. Sęk w tym, by w kontekście nie
      brzmiało to obraźliwie, wydje mi się, iż Harc Mistrz nie miał intencji obrazić
      ani Ciebie, ani kogokolwiek, a, że wymsknie mu się małe "k...a", to przeca nie
      ma aż tak wielkiego znaczenia. Wszak liczą się intencję.
      Ogółem, "kurew" się duzo nie sypie - bez przesadyzmu.

      Bronię Harc Mistrza, bo zasób słow ma dość spory i do przerywników w postaci
      w/w wspomnianych epitetów, posuwać bynajmniej się nie musi.

      Nie znam jegomościa, ale czytałem juz wiele ...
      - Sa duuużo gorsi, wierz mi.

      Tym nie mniej, pozdrawiam Was obu - liczy się intencja, myslenie ...
      Tego mnie zycie nauczyło !

      .....

      pyrsk
      • Gość: harc mistrz KTO ze Śląska w SENACIE zasiądzie mozolnie??? IP: 62.233.241.* 12.09.04, 18:36
        • Gość: harc mistrz "Wybory przebiegają nadzwyczaj spokojnie..." - IP: 62.233.241.* 12.09.04, 18:38
          • Gość: harc mistrz Jak w TV ciągle słyszę taki tekst bzdurny, IP: 62.233.241.* 12.09.04, 18:41
            • Gość: harc mistrz To z ochotą bym poszedł... przykuć się do urny!!! IP: 62.233.241.* 12.09.04, 18:43
              • Gość: harc mistrz Głosowałem tuż przed 20-tą. Jaka reminiscencja? IP: 62.233.241.* 12.09.04, 21:41
                • Gość: harc mistrz Po moim udziale aż na 4 % skoczyła frekwencja! IP: 62.233.241.* 12.09.04, 21:43
                  • Gość: harc mistrz Zaraz po eurowyborach, co do treści tematu, IP: 62.233.241.* 13.09.04, 09:04
                    • Gość: harc mistrz Byłem pewien, że p.Krysia B. wejdzie do Senatu. IP: 62.233.241.* 13.09.04, 09:06
                      • Gość: harc mistrz Teraz Senat jak chór wujków, nucąc mormorando, IP: 62.233.241.* 13.09.04, 09:16
                        • Gość: harc mistrz Będzie śpiewać jednogłośnie pod Krysi DYKTANDO. IP: 62.233.241.* 13.09.04, 09:19
                          • Gość: Deutscher "nasz" naziol harzmistrz ;-) IP: *.dip0.t-ipconnect.de 13.09.04, 09:40
                            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=59&w=15557296&a=15557296
                            Re: Gdyby tu wróciły Niemcy...zostalibyście? IP: 62.233.241.*
                            Gość: harc mistrz 05.09.2004 21:00 odpowiedz na list

                            Z takiego myślenia jak zaprezentowali niektórzy w tym wątku rodzi się zdrada i
                            sprzedawczykostwo. Pokazali się rozmaici tacy durnie i gnojki, co to gotowi są
                            nawet Niemcom dupę lizać za jakie takie lepsze warunki życia i (wątpliwej, bo
                            opartej na wiarołomstwie) "kariery" zagranicą. Wstyd!
                            BYT ZA ODBYT
                            Lizać d...ę (bez różnicy)
                            Za pełną michę soczewicy.
                            (HKP)
                            ...
                            CZUWAJ'CIE RODACY!!!
                            (Potencjalni zdrajcy są wśród Was.)
                            --------------------------------------------------------------------------
                            • Re: Gdyby tu wróciły Niemcy...zostalibyście?
                            map4 06.09.2004 09:48 odpowiedz na list

                            Gość portalu: harc mistrz napisał(a):

                            > Z takiego myślenia jak zaprezentowali niektórzy w tym wątku rodzi się zdrada i
                            > sprzedawczykostwo.

                            Ja bym ich wszystkich na Twom miejscu od razu powystrzelał - bez sądu, adwokata
                            i prawa apelacji. Niech znają miłosierdzie polaków - katolików.

                            > Pokazali się rozmaici tacy durnie i gnojki, co to gotowi są
                            > nawet Niemcom dupę lizać za jakie takie lepsze warunki życia i (wątpliwej, bo
                            > opartej na wiarołomstwie) "kariery" zagranicą. Wstyd!

                            Właśnie pokazałeś, że nic nie jarzysz z idei Unii Europejskiej: jeden organizm,
                            wiele państw i wewnętrzna konkurencja mierzona wysokością podatków, liczbą
                            samochodów na mieszkańca, jakością wody w kranie, średnim czasem trwania procesu
                            w sądzie, punktualnością komunikacji miejskiej czy dostępnością usług
                            lekarskich. No i wolność osiedlania się, naturalnie.

                            Rozumiem, że według Ciebie Polak pracujący dla Coca-coli w Anglii to zdrajca, a
                            Polak pracujący dla tej samej Coca-coli w Warszawie to patriota, tak ?
                            Idąc dalej tym samym tokiem rozumowania: dlaczego nie podkładasz bomb pod
                            zagraniczne firmy w Polsce ? Przecież to na pewno są przykrywki dla obcych
                            wywiadów.

                            > BYT ZA ODBYT
                            > Lizać d...ę (bez różnicy)
                            > Za pełną michę soczewicy.
                            > (HKP)
                            > ...
                            > CZUWAJ'CIE RODACY!!!
                            > (Potencjalni zdrajcy są wśród Was.)

                            "Potencjalny zdrajca" ? W Polsce ciągle jeszcze (art 42, par. 3 Konstytucji RP)
                            obowiązuje domniemanie niewinności. Nie powinieneś przynajmniej tak podstawowych
                            faktów znać, patrioto od siedmiu boleści ?


                            --------------------------------------------------------------
                            kabaret pod:
                            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=72&w=15328347&v=2&s=0
                            milej zabawy!
                            ;-)))))))))))))))))))))))))))))))
                            • Gość: Michał Czekam za opieprzem jakich mało IP: 193.29.205.* 13.09.04, 12:58
                              • Gość: Michał Bo kto mnie za moj zart IP: 193.29.205.* 13.09.04, 13:00
                                • Gość: Piotr nie opieprzy jak JA IP: 193.29.205.* 13.09.04, 13:01
    • carrramba Aqua chce uciekać, przez moderatorów 13.09.04, 15:52
    • carrramba A może to koniec, tych koszmarnych sporów ? 13.09.04, 15:53
      • aqua Ja uciekać nie chę, ale też nie mogę 13.09.04, 16:00
        • aqua patrzeć na koterie wewnątrzforumowe. 13.09.04, 16:00
    • bartoszcze Nad reformą Forum prace mocno w toku, 13.09.04, 15:58

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka