Dodaj do ulubionych

Premier łamie Kodeks Pracy

15.01.06, 01:52

Premier Marcinkiewicz twierdząc, że pracuje 15 godzin dzienni łamie Kodeks
Pracy.
Przypominam, że w Polsce zgodnie z prawem nie wolno tak długo pracować.
Ja np. kończąc pracę o 22 nie mogę w następny dzień przyjść na godzinę 6
rano, choćbym tego bardzo pragnął. Po prostu zgodnie z KP muszę mieć przerwę
jedenastogodzinną.


Wyjaśniam od razu, że nie czepiam się premiera, a pseudo naukowców od prawa
pracy.
Z tego co słyszę to szykują nowy pasztet. Będą do urlopu wliczali soboty i
niedziele oraz dni w których pracownik ma wolne. Ciekawe co jeszcze uczone
chłopaki wykombinują?
A wszystko dla naszego dobra.
Obserwuj wątek
    • Gość: bibi Re: Premier łamie Kodeks Pracy IP: *.eranet.pl 15.01.06, 09:23
      a na wszystko Związki Zawodowe przy konsultacji się zgodzą i to jest ciekawe

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka