11.01.07, 20:05
Witajcie,
Jestesmy z P. na etapie wybierania (a może raczej rozpaczliwego
poszukiwania:)) muzyków. Czy, któraś/którys z Was może powiedzieć cos o
którymś z tych zespołów: KAPRYS (Mikołów) oraz PAKODEOS. Będziemy bardzo
wdzięczni za Wasze opinie (zwłaszcza interesują nas wrażenia z wesel
prowadzonych przez tych muzyków) i doświadczenia. Jak grają, co grają, jak
wyglądały ich propozycje "zabawowe" (chociaż nie będę ukrywać, że na samą
myśl o zabawach ciarki po plecach mi przechodzą, jak długo grają (np.do
oczepin albo 12h)no i "last but not least"...na ile się cenią.
Dziękujemy za Waszą pomoc
M&P
Obserwuj wątek
    • Gość: basia Re: slubnie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.01.07, 12:26
      Jeśli zależy Ci na świetnej zabawie, to znam jeden zespół, który gra rewelacyjnie. Nazywają się Białe Kruki, mają własną stronę (nie pamiętam adresu, ale pewnie w googlu znajdziesz) i są z Częstochowy. Bawiłam na jednym weselu, gdzie grali i bardzo pozytywnie ich wspominam. Są tylko dwa małe minusy - cena (z tego, co wiem, około 3 000 zł...) i termin. W Częstochowie rezerwują ich na conajmniej rok przed.
      Powodzenia!
      • panna_mysza Re: slubnie 12.01.07, 18:04
        DZieki..poszukam..ale, faktycznie cena nie do pozazdroszczenia..mam nadzieje,
        ze sa jej warci. A poniewaz slub mamy nietypowo w piatek to licze na to ze uda
        nam sie trafic na fajny zespol:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka