Gość: katowiczaninek IP: *.chello.pl 08.03.07, 21:31 Jaka instytucja następna? MZUiM, PEC, KZGM, a może "Trameaje Śląskie"? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: katowiczaninek Jaka instucja następna po EŚ? IP: *.chello.pl 08.03.07, 21:32 Jaka instytucja następna? MZUiM, PEC, KZGM, a może "Trameaje Śląskie"? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bucek Re: Jaka instucja następna po EŚ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.03.07, 09:27 a inne miasta tam to się dopiero dzieje np.warszawa np. stołecZna estrad tam sa pieniadze, a ludzie od dziesiecioleci ci sami Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Znajoma Tak, bardzo kompetentna osoba i dobrze wychowana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.07, 23:00 Wiedzą sąsiedzi, kto z kim siedzi. Nie dla nas ta ciemnota ,Panowie z magistratu, wyśwa nie wiedzieli ??? O, tu mi kaktus wyrósł:))Calkiem sporych rozmiarów :)))Nadzieje mam ,ze prokuratura sie dowie, co wiedziec powinna :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mpp kzgm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.07, 23:25 myślę że powinni się przyjrzeć tej zgniłej instytucji, zresztą wystarczy czasami spojrzec na kamienice przez nich zarządzane jak wygladają. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tor Re: kzgm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.07, 23:49 jak ludzie zaczna placic czynsze to i kamienice beda lepiej wygladac. jesli kilkadziesiat procent nie placi permanentnie to niby skad ma kzgm miec pieniadze? Odpowiedz Link Zgłoś
tofik701 [...] 09.03.07, 00:24 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mpp Re: kzgm- bagno IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.07, 16:15 nie rób ich takich ubogich, wystarczy czasami prześledzić niektóre astronomiczne kwoty jakie wydaje sie na niektóe remonty, albo wygrywanie w przetargach tych samych firm zeby wiedzieć że instytucja ta nie grzeszy świętością. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ewita Re: kzgm IP: *.centertel.pl 22.03.07, 05:30 Przyjrzeć to się powinni remontom w szkołach. Ile pieniędzy wycieka do "właściwych" ludzi. Jak są organizowane przetargi,że wygrywają Ci co dają odstępne, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: katowiczanka Re: Była wiceprezydent na wolności IP: *.centertel.pl 09.03.07, 06:12 a może szkoły katowickie z wynajmami sal i remontami .Z tego większa kasa płynie do kieszeni dyrektorów,niż zdobyła pani Sz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lekarz Na Uszoka Siejnę i Łączkowskiego też przyjdzie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.03.07, 08:19 kolej i na Dolinkiewicza też. Mam Nadzieję że wam -DOKOPIĄ -tak że się nie pozbieracie za przychodnię na tysiącleciu i za ogólne rządzenie Katowicami - czyli Burdel. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lekarz Uszok Siejna i cała paczka "FS" do dymisji.Miałbyś IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.03.07, 08:21 Na tyle honor TY WSIOKU USZOKU i Siejna- do tego, to podali byście się do dymisji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kibic Była wiceprezydent na wolności IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.03.07, 08:26 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kibic Była wiceprezydent na wolności IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.03.07, 08:32 Mówimy o instytucjach podległych Miastu, a co z zlikwidowanymi obiektami sportowymi, to też zrobiono za frajer a może....,że przypomnę halę Baildonu którą zburzono bez prawnie, a stadion na Muchowcu, stadion Baildonu przy Gliwickiej, bezsensowna przebudowa Słowianu, boisko w Piotrowicach czy bulwersujaca likwidacja obiektu sportowwego przy Rolnej wbrew woli mieszkanców. Miasto przez 6 lat niemogło przejąć tego obiektu, a za frajer dało właścicielowi miejsce na hotel. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: katowiczanka Była wiceprezydent na wolności IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.07, 10:10 A może tak prześledzić całą "działalność" pani Sz, po wyjściu z Estrady napewno nie zmienila swojego postępowania. Innymi słowy do kontroli wszystkie placówki jakie Jej podlegały. A może też kilka umów np. związanych z koncertami w Spodku i Parku Kościuszki, które finansowało miasto. Jaka była działka dla Pani Prezydent od honorariów artystów? A może przyjrzeć się komu i za ile dawała dotacje, w tzw. konkursach inicjatyw. Czy może dziwić, że Katowice mają tak beznadziejnie niski standard kulturalny? A tak na marginesie: jaki Pan, taki kram. Do pieniędzy wkopanych w chodniki, kanalizacje itp. nikt się nie dokopie. A szkoda!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uszok trzyma za py Była wiceprezydent na wolności IP: *.chello.pl 09.03.07, 10:11 wystarczy za komentarz słowa kamila durczoka w dzisiejszym dodatku np: od osmiu lat słysze bajdurzenie o kolejnych wizjach rynku itp wszystkie uwagi trafione w dziesiątke mam nadzieje ze ta afera to koniec niudolnego zarządzania uszoka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Empek Re: Była wiceprezydent na wolności IP: *.centertel.pl 09.03.07, 11:07 A kim jest "Krystyna Sz." z fotografii? Czy ma ona jakis zwiazek z opisywana nizej sprawa GRAZYNY Sz??? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fred A co robi Izba Skarbowa? IP: *.12net.pl 09.03.07, 10:44 Dlaczego Izba skarbowa nie kontroluje takich donosów szczegółowo i nie ściaga swych nalezności zgodnie z prawem.Znowu śpią?Tak powinno działać prawne Państwo. W tedy znajdą się dodatkowe pieniadze na inne potrzeby w Państwie.Dziadka emeryta lub renciste już by przetrzepali pomimo ze już kilkakrotnie Państwo go oszukało zmniejszając im dochody z ZUS. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gocha Re: A co robi Izba Skarbowa? IP: *.telpol.net.pl 12.03.07, 22:40 Urząd skarbowy zaciera slady po takich "ludziach"!!!!Przecież braciszek pani w/prezydent też miał problemy ze skarbówką i co? CISZA!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kłapouch Była wiceprezydent na wolności IP: *.crowley.pl 09.03.07, 13:30 No i wreszcie ktoś się bierze za święte krowy Katowic. W kolejce czeka Szaraniec i Doktorowicz. Odpowiedz Link Zgłoś
kutzowesz Była wiceprezydent na wolności 09.03.07, 15:38 Niech Uszok nie wciska ciemnoty:zauroczona nim Szołtysik organizowała mu badziewne festyny,dożynki,koncerciki ktorym pan prezydent patronował,zaszczycał,otwierał,wizytował.Wielki z niego dobrodziej,drugi Ziętek.Pani Szoltysik musiala dorabiać,ponieważ Uszok jest takim sknerą,że z szeregowych pracowników magistratu robi dziadów i klientów opieki społecznej,kobieta po 20 latach pracy zarabia 1400 zł. Zato nie żałuje kierownictwu i sobie,przez co srednia rośnie. Urzędnicy przeklinają jego głupią oszczędność wtej kwestii i niefrasobliwość i brak kontrli w inwestycjach ispółkach zależnych,tam pieniądze uciekają jak przez durszlak. Mit Uszoka jako świetnego gospodarza to bzdura,bez inwestycji centralnych,średnicówki,autostrady Katowice to grajdoł,co z Załężem 2000,kampusem na ul Górniczej,sprawa dworca,galerią na starym dworcu,same mrzonki i nie spelnione obietnice. I pakowanie środków w południowe dzielice,żeby dać zarobić dooweloperom,kosztem innych dzielnic i ogromnej większości mieszkańców. Z kim Uszok ma snuć plany i strategie,skoro zarząd to niewiarygodne miernoty,bo Uszok jest tak sprytny,że nie weżmie nikogo kto mógłby go przeskoczyć. Wsiowy rzecznik Bojarun,zarząd wyglądający jak komisja rewizyjna w ochotnicznej straż pożarnej lub komisja gier i zakładów w Toto -Lotku. I tu wychodzi cała badziewność intelektualna,tego środowiska,które rządzi Katowicami. Doświadczenia z gruby nie na wiele się przydają na innych polach. Katowiczanie dali znowu się naciąć w wyborach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lekarz Re: Była wiceprezydent na wolności IP: *.c9.msk.pl 09.03.07, 20:52 1000% racji. dzięki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: naga prawda Re: Była wiceprezydent na wolności IP: *.centertel.pl 12.07.08, 09:06 no, ale wybronił swoja pania wiceprezydent. Ciekawe,czy złozy zazalenie na postanowienie prokuratury. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Współpracownik Była wiceprezydent na wolności IP: *.chello.pl 09.03.07, 16:56 To bardzo pazerne i obrotne stworzenie.Żyje tylko myślą jak dużo zarobić bez wielkiego wysiłku. Szybko pozbędzie się kłopotów,bo pomogą życzliwi "przyjaciele" i znów rozkręci interes,być może jeszcze bardziej dochodowy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ewita Re: Była wiceprezydent na wolności IP: *.centertel.pl 22.03.07, 05:23 Teraz pewnie wkręci się w oświatę. Umieściła tam swoich ludzi a teraz pewnie Ci jej pomogą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MIŚ Dziwne te zarzuty IP: *.chello.pl 09.03.07, 21:33 Z tego co wiem Estrada Śląska robiła około 200 imprez rocznie a zatrudnia 10 pracowników... Jesli nie można zlecać prac innym to może trzeba tym 10 pracownikom dawać po 2000 nadgodzin? :-) Jesli brała dla siebie to inna rzecz ale mówi się głównie o zlecaniu prac przy imprezach... 1600 zarzutów - to chyba REKORD!? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Igor Re: Dziwne te zarzuty IP: *.centertel.pl 09.03.07, 22:22 200 imprez rocznie? To chyba każde wyjście do toalety liczy się jako impreza :) Odpowiedz Link Zgłoś
almanzor00 Re: Dziwne te zarzuty, dziwna ta sprawiedliwość 10.03.07, 10:13 ponad 1600 zarzutów, setki tysięcy złotych niesłusznie (ponoć)zarobionych, jeszcze 2 osoby za kratkami i jeden dzień odsiadki, błyskawiczna decyzja sądu wpłacona kaucja i można... no właśnie, sąd pewnie się nie obawia matactwa skoro tak postąpił. A ja znam przykład że osoba przesiedziała 4 miesiące za 500zł bo sąd obawiał się matactwa, innych podobnych przypadków media też pokazują wiele. Tak mi się wydaje, i graniczy to z pwnością, że polska sprawiedliwość jest wybiórcza. Bo to nowa sprawiedliwość nie ludowa a jaka... Może ktoś mi powie? A miało byc tak pięknie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skrawjacek Była wiceprezydent na wolności IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.07, 15:45 Czy nareszcie pojawił się ktoś kto nie trzęsie tyłkiem przed Włodarzami Katowic ? jestem pod wrażeniem ,jeśli ktoś taki się pojawił .Mimo wszystko z opinią na temat poczekam na postanowienie sądu ,który mam nadzieję będzie bezstronny . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MARK Była wiceprezydent na wolności IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.07, 16:40 Należy ujawnić teczki pracowników magistratu --zlustrować wszystkich. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Katowiczanka Re: Była wiceprezydent na wolności IP: *.chello.pl 13.03.07, 12:44 Mieszkam na osiedlu Paderewskiego, ktorego prezesi są zblatowani z magistratem. Prezesi biegają z kwiatkami do prezydentów, robią im spotkania wyborcze a radnym kampanie reklamowe. Dzieła Uszoka i jego zastępców są na osiedlu aż nadto widoczne. Wydano zezwolenie jakiemuś szemranemu gościowi z Krakowa na to aby na terenie stadionu dawnych Śląskich Technicznych Zakładów Naukowych postawi jakiś sportowy obiekt. Wycięto ponad 150 drzew. Kto w magistracie odpowiada za wydanie zezwolenia niesprawdzonemu inwertorowi? Kto odpowie za zniszczenie terenu?. Dalej - Od kilku lat przy Paderewskiego zardzewiały płot grodzi teren wydzierżawiony innemu niesprawdzonemu inwestorowi. Kilkakrotnie wbrew prawu zmieniano przeznaczenie i charakter zabudowy. Teraz postawiono dwa budynki bez dachów bo na nie nie starczyło już pieniędzy. Kto w magistracie odpowiada za przehandlowanie terenu prywatnemu inwestorowi, kto wziął łaspówkę, za sprzedaż terenu. Kto wydał zeswolenia?. Wszystkie wątki prowadzą do Uszoka. Jeżeli on sam nie poodpisał zgody na te przedsięwzięcia, to zrobili to jego ludzie, których obecnie kryje. Skandal!!!! Skandalem tez jest zgoda magistratu na utrzymywanie ruiny - dawnej siedziby PAN na Granicznej. Magistrat nie potrafi sie uporać z problemem, mimo że w tej melinie znaleziono już zaśmierdziałe trupy. Gratulacje tym którzy głosowali na Uszoka i jego kolesiów!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ewita Re: Była wiceprezydent na wolności IP: *.centertel.pl 16.03.07, 06:18 Grażynkę zamknęli,wypuścili,a co z przekrętami w szkołach. Kiedyś pisno o imnazjum,gdzie też były kradzione pieniądze i co i nic,ucięto sprawie łeb, rozmyła się. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: naga prawda Re: Była wiceprezydent na wolności IP: *.centertel.pl 16.07.08, 07:40 co z przekretami w szkołach, pewnie nic. Uszok wszystkiemu łeb ukręci.Tak jak z funduszem socjalnym i lewymi fakturami w ZOJO Odpowiedz Link Zgłoś