Dodaj do ulubionych

Była wiceprezydent na wolności

IP: *.chello.pl 08.03.07, 21:31
Jaka instytucja następna? MZUiM, PEC, KZGM, a może "Trameaje Śląskie"?
Obserwuj wątek
    • Gość: katowiczaninek Jaka instucja następna po EŚ? IP: *.chello.pl 08.03.07, 21:32
      Jaka instytucja następna? MZUiM, PEC, KZGM, a może "Trameaje Śląskie"?
      • Gość: bucek Re: Jaka instucja następna po EŚ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.03.07, 09:27
        a inne miasta tam to się dopiero dzieje np.warszawa np. stołecZna estrad tam sa
        pieniadze, a ludzie od dziesiecioleci ci sami
    • Gość: Znajoma Tak, bardzo kompetentna osoba i dobrze wychowana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.07, 23:00
      Wiedzą sąsiedzi, kto z kim siedzi. Nie dla nas ta ciemnota ,Panowie z
      magistratu, wyśwa nie wiedzieli ??? O, tu mi kaktus wyrósł:))Calkiem sporych
      rozmiarów :)))Nadzieje mam ,ze prokuratura sie dowie, co wiedziec powinna :)))
      • Gość: Mpp kzgm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.07, 23:25
        myślę że powinni się przyjrzeć tej zgniłej instytucji, zresztą wystarczy
        czasami spojrzec na kamienice przez nich zarządzane jak wygladają.
        • Gość: tor Re: kzgm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.07, 23:49
          jak ludzie zaczna placic czynsze to i kamienice beda lepiej wygladac. jesli
          kilkadziesiat procent nie placi permanentnie to niby skad ma kzgm miec
          pieniadze?
          • tofik701 [...] 09.03.07, 00:24
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • Gość: Mpp Re: kzgm- bagno IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.07, 16:15
            nie rób ich takich ubogich, wystarczy czasami prześledzić niektóre
            astronomiczne kwoty jakie wydaje sie na niektóe remonty, albo wygrywanie w
            przetargach tych samych firm zeby wiedzieć że instytucja ta nie grzeszy
            świętością.
        • Gość: Ewita Re: kzgm IP: *.centertel.pl 22.03.07, 05:30
          Przyjrzeć to się powinni remontom w szkołach. Ile pieniędzy wycieka
          do "właściwych" ludzi. Jak są organizowane przetargi,że wygrywają Ci co dają
          odstępne,
    • Gość: katowiczanka Re: Była wiceprezydent na wolności IP: *.centertel.pl 09.03.07, 06:12
      a może szkoły katowickie z wynajmami sal i remontami .Z tego większa kasa
      płynie do kieszeni dyrektorów,niż zdobyła pani Sz.
    • Gość: Lekarz Na Uszoka Siejnę i Łączkowskiego też przyjdzie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.03.07, 08:19
      kolej i na Dolinkiewicza też. Mam Nadzieję że wam -DOKOPIĄ -tak że się nie
      pozbieracie za przychodnię na tysiącleciu i za ogólne rządzenie Katowicami -
      czyli Burdel.
    • Gość: Lekarz Uszok Siejna i cała paczka "FS" do dymisji.Miałbyś IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.03.07, 08:21
      Na tyle honor TY WSIOKU USZOKU i Siejna- do tego, to podali byście się do
      dymisji.
    • Gość: Kibic Była wiceprezydent na wolności IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.03.07, 08:26
    • Gość: Kibic Była wiceprezydent na wolności IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.03.07, 08:32
      Mówimy o instytucjach podległych Miastu, a co z zlikwidowanymi obiektami
      sportowymi, to też zrobiono za frajer a może....,że przypomnę halę Baildonu
      którą zburzono bez prawnie, a stadion na Muchowcu, stadion Baildonu przy
      Gliwickiej, bezsensowna przebudowa Słowianu, boisko w Piotrowicach czy
      bulwersujaca likwidacja obiektu sportowwego przy Rolnej wbrew woli mieszkanców.
      Miasto przez 6 lat niemogło przejąć tego obiektu, a za frajer dało
      właścicielowi miejsce na hotel.
    • Gość: katowiczanka Była wiceprezydent na wolności IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.07, 10:10
      A może tak prześledzić całą "działalność" pani Sz, po wyjściu z Estrady napewno
      nie zmienila swojego postępowania. Innymi słowy do kontroli wszystkie placówki
      jakie Jej podlegały. A może też kilka umów np. związanych z koncertami w Spodku
      i Parku Kościuszki, które finansowało miasto. Jaka była działka dla Pani
      Prezydent od honorariów artystów? A może przyjrzeć się komu i za ile dawała
      dotacje, w tzw. konkursach inicjatyw. Czy może dziwić, że Katowice mają tak
      beznadziejnie niski standard kulturalny? A tak na marginesie: jaki Pan, taki
      kram. Do pieniędzy wkopanych w chodniki, kanalizacje itp. nikt się nie dokopie.
      A szkoda!!!!!!
    • Gość: uszok trzyma za py Była wiceprezydent na wolności IP: *.chello.pl 09.03.07, 10:11
      wystarczy za komentarz słowa kamila durczoka w dzisiejszym dodatku
      np: od osmiu lat słysze bajdurzenie o kolejnych wizjach rynku itp
      wszystkie uwagi trafione w dziesiątke
      mam nadzieje ze ta afera to koniec niudolnego zarządzania uszoka
      • Gość: Empek Re: Była wiceprezydent na wolności IP: *.centertel.pl 09.03.07, 11:07
        A kim jest "Krystyna Sz." z fotografii? Czy ma ona jakis zwiazek z opisywana nizej sprawa GRAZYNY Sz??? :)
    • Gość: fred A co robi Izba Skarbowa? IP: *.12net.pl 09.03.07, 10:44
      Dlaczego Izba skarbowa nie kontroluje takich donosów szczegółowo i nie ściaga
      swych nalezności zgodnie z prawem.Znowu śpią?Tak powinno działać prawne
      Państwo. W tedy znajdą się dodatkowe pieniadze na inne potrzeby w
      Państwie.Dziadka emeryta lub renciste już by przetrzepali pomimo ze już
      kilkakrotnie Państwo go oszukało zmniejszając im dochody z ZUS.
      • Gość: gocha Re: A co robi Izba Skarbowa? IP: *.telpol.net.pl 12.03.07, 22:40
        Urząd skarbowy zaciera slady po takich "ludziach"!!!!Przecież braciszek pani
        w/prezydent też miał problemy ze skarbówką i co? CISZA!!!!
    • Gość: kłapouch Była wiceprezydent na wolności IP: *.crowley.pl 09.03.07, 13:30
      No i wreszcie ktoś się bierze za święte krowy Katowic. W kolejce czeka
      Szaraniec i Doktorowicz.
    • kutzowesz Była wiceprezydent na wolności 09.03.07, 15:38
      Niech Uszok nie wciska ciemnoty:zauroczona nim Szołtysik organizowała mu
      badziewne festyny,dożynki,koncerciki ktorym pan prezydent
      patronował,zaszczycał,otwierał,wizytował.Wielki z niego dobrodziej,drugi
      Ziętek.Pani Szoltysik musiala dorabiać,ponieważ Uszok jest takim sknerą,że z
      szeregowych pracowników magistratu robi dziadów i klientów opieki
      społecznej,kobieta po 20 latach pracy zarabia 1400 zł. Zato nie żałuje
      kierownictwu i sobie,przez co srednia rośnie.
      Urzędnicy przeklinają jego głupią oszczędność wtej kwestii i niefrasobliwość i
      brak kontrli w inwestycjach ispółkach zależnych,tam pieniądze uciekają jak
      przez durszlak.
      Mit Uszoka jako świetnego gospodarza to bzdura,bez inwestycji
      centralnych,średnicówki,autostrady Katowice to grajdoł,co z Załężem
      2000,kampusem na ul Górniczej,sprawa dworca,galerią na starym dworcu,same
      mrzonki i nie spelnione obietnice.
      I pakowanie środków w południowe dzielice,żeby dać zarobić dooweloperom,kosztem
      innych dzielnic i ogromnej większości mieszkańców.
      Z kim Uszok ma snuć plany i strategie,skoro zarząd to niewiarygodne miernoty,bo
      Uszok jest tak sprytny,że nie weżmie nikogo kto mógłby go przeskoczyć.
      Wsiowy rzecznik Bojarun,zarząd wyglądający jak komisja rewizyjna w ochotnicznej
      straż pożarnej lub komisja gier i zakładów w Toto -Lotku.
      I tu wychodzi cała badziewność intelektualna,tego środowiska,które rządzi
      Katowicami.
      Doświadczenia z gruby nie na wiele się przydają na innych polach.
      Katowiczanie dali znowu się naciąć w wyborach.
      • Gość: lekarz Re: Była wiceprezydent na wolności IP: *.c9.msk.pl 09.03.07, 20:52
        1000% racji. dzięki
      • Gość: naga prawda Re: Była wiceprezydent na wolności IP: *.centertel.pl 12.07.08, 09:06
        no, ale wybronił swoja pania wiceprezydent. Ciekawe,czy złozy
        zazalenie na postanowienie prokuratury.
    • Gość: Współpracownik Była wiceprezydent na wolności IP: *.chello.pl 09.03.07, 16:56

      To bardzo pazerne i obrotne stworzenie.Żyje tylko myślą jak dużo zarobić
      bez wielkiego wysiłku. Szybko pozbędzie się kłopotów,bo pomogą życzliwi
      "przyjaciele" i znów rozkręci interes,być może jeszcze bardziej dochodowy!
      • Gość: Ewita Re: Była wiceprezydent na wolności IP: *.centertel.pl 22.03.07, 05:23
        Teraz pewnie wkręci się w oświatę. Umieściła tam swoich ludzi a teraz pewnie Ci
        jej pomogą.
    • Gość: MIŚ Dziwne te zarzuty IP: *.chello.pl 09.03.07, 21:33
      Z tego co wiem Estrada Śląska robiła około 200 imprez rocznie a zatrudnia 10
      pracowników... Jesli nie można zlecać prac innym to może trzeba tym 10
      pracownikom dawać po 2000 nadgodzin? :-) Jesli brała dla siebie to inna rzecz
      ale mówi się głównie o zlecaniu prac przy imprezach... 1600 zarzutów - to chyba
      REKORD!?
      • Gość: Igor Re: Dziwne te zarzuty IP: *.centertel.pl 09.03.07, 22:22
        200 imprez rocznie? To chyba każde wyjście do toalety liczy się jako impreza :)
        • almanzor00 Re: Dziwne te zarzuty, dziwna ta sprawiedliwość 10.03.07, 10:13
          ponad 1600 zarzutów, setki tysięcy złotych niesłusznie (ponoć)zarobionych,
          jeszcze 2 osoby za kratkami i jeden dzień odsiadki, błyskawiczna decyzja sądu
          wpłacona kaucja i można... no właśnie, sąd pewnie się nie obawia matactwa skoro
          tak postąpił.
          A ja znam przykład że osoba przesiedziała 4 miesiące za 500zł bo sąd obawiał
          się matactwa, innych podobnych przypadków media też pokazują wiele.
          Tak mi się wydaje, i graniczy to z pwnością, że polska sprawiedliwość jest
          wybiórcza. Bo to nowa sprawiedliwość nie ludowa a jaka...
          Może ktoś mi powie?
          A miało byc tak pięknie.
    • Gość: skrawjacek Była wiceprezydent na wolności IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.07, 15:45
      Czy nareszcie pojawił się ktoś kto nie trzęsie tyłkiem przed Włodarzami
      Katowic ? jestem pod wrażeniem ,jeśli ktoś taki się pojawił .Mimo wszystko z
      opinią na temat poczekam na postanowienie sądu ,który mam nadzieję będzie
      bezstronny .
    • Gość: MARK Była wiceprezydent na wolności IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.07, 16:40
      Należy ujawnić teczki pracowników magistratu --zlustrować wszystkich.
      • Gość: Katowiczanka Re: Była wiceprezydent na wolności IP: *.chello.pl 13.03.07, 12:44
        Mieszkam na osiedlu Paderewskiego, ktorego prezesi są zblatowani z magistratem.
        Prezesi biegają z kwiatkami do prezydentów, robią im spotkania wyborcze a
        radnym kampanie reklamowe. Dzieła Uszoka i jego zastępców są na osiedlu aż
        nadto widoczne. Wydano zezwolenie jakiemuś szemranemu gościowi z Krakowa na to
        aby na terenie stadionu dawnych Śląskich Technicznych Zakładów Naukowych
        postawi jakiś sportowy obiekt. Wycięto ponad 150 drzew. Kto w magistracie
        odpowiada za wydanie zezwolenia niesprawdzonemu inwertorowi? Kto odpowie za
        zniszczenie terenu?. Dalej - Od kilku lat przy Paderewskiego zardzewiały płot
        grodzi teren wydzierżawiony innemu niesprawdzonemu inwestorowi. Kilkakrotnie
        wbrew prawu zmieniano przeznaczenie i charakter zabudowy. Teraz postawiono dwa
        budynki bez dachów bo na nie nie starczyło już pieniędzy. Kto w magistracie
        odpowiada za przehandlowanie terenu prywatnemu inwestorowi, kto wziął łaspówkę,
        za sprzedaż terenu. Kto wydał zeswolenia?. Wszystkie wątki prowadzą do Uszoka.
        Jeżeli on sam nie poodpisał zgody na te przedsięwzięcia, to zrobili to jego
        ludzie, których obecnie kryje. Skandal!!!! Skandalem tez jest zgoda magistratu
        na utrzymywanie ruiny - dawnej siedziby PAN na Granicznej. Magistrat nie
        potrafi sie uporać z problemem, mimo że w tej melinie znaleziono już
        zaśmierdziałe trupy. Gratulacje tym którzy głosowali na Uszoka i jego
        kolesiów!!!
        • Gość: Ewita Re: Była wiceprezydent na wolności IP: *.centertel.pl 16.03.07, 06:18
          Grażynkę zamknęli,wypuścili,a co z przekrętami w szkołach. Kiedyś pisno o
          imnazjum,gdzie też były kradzione pieniądze i co i nic,ucięto sprawie łeb,
          rozmyła się.
          • Gość: naga prawda Re: Była wiceprezydent na wolności IP: *.centertel.pl 16.07.08, 07:40
            co z przekretami w szkołach, pewnie nic. Uszok wszystkiemu łeb
            ukręci.Tak jak z funduszem socjalnym i lewymi fakturami w ZOJO

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka