Gość: Aska
IP: *.adsl.inetia.pl
15.06.07, 22:08
w niedzielę przyjeżdża nasz prezydent "wielki" do Katowic. tylko po co? nikt
go tu nie chce a ten kur..pel się pcha :/
jakby nie mógł siedziećw tym swoim pałacyku i niedzielne popołudnie spędzićna
zabawie klockami :/
wrrrr......