Dodaj do ulubionych

Kaczor na Śląsku

IP: *.adsl.inetia.pl 15.06.07, 22:08
w niedzielę przyjeżdża nasz prezydent "wielki" do Katowic. tylko po co? nikt
go tu nie chce a ten kur..pel się pcha :/

jakby nie mógł siedziećw tym swoim pałacyku i niedzielne popołudnie spędzićna
zabawie klockami :/

wrrrr......
Obserwuj wątek
    • grba Re: Kaczor na Śląsku 15.06.07, 22:51
      Gość portalu: Aska napisał(a):

      > w niedzielę przyjeżdża nasz prezydent "wielki" do Katowic. tylko po co? nikt
      > go tu nie chce a ten kur..pel się pcha :/
      >
      > jakby nie mógł siedziećw tym swoim pałacyku i niedzielne popołudnie spędzićna
      > zabawie klockami :/
      >
      > wrrrr......

      Drodzy studenci, to przykład Houston syndrom...
    • chrisraf Re: Kaczor na Śląsku 16.06.07, 00:31
      Dlaczego nie z organizujecie akcji protestacyjnej?
      • Gość: Egon Re: Kaczor na Śląsku IP: *.adsl.inetia.pl 16.06.07, 04:28
        mieszkancy Slaska witaja Wielkiego Kaczora.
        Zylko pierwiastkowy system glosow zapewni Polsce w UE pozycje odpowiadajaca jej
        randze i znaczeniu.
        Tak trzymac Mr.President.
        • chrisraf Nadsoltys "przylatuje" do soltysa...:( 16.06.07, 09:42

      • Gość: szlus! Re: Kaczor na Śląsku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.07, 11:19

        Stykńie ... klapacka!

        I fertich.
    • amoremio Re: Kaczor na Śląsku 16.06.07, 09:35
      Zapomnieliscie,
      jak odepchnal Uszoka od kamer i mikrofonu na otwarciu "ronda" ?
      jak paradowal w czerwonym kasku po katastrofie w Chorzowie ?

      Naprawede - Rondo im. Kaczynskiego Wielkiego Supersize`owatego !!!!!!!

      NIECH ZYJE !!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: >?< Re: Kaczor na Śląsku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.07, 11:32
        Przemianowany zostanie plac Wolności?
    • Gość: Gańba, vstyd Re: Kaczor na Śląsku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.07, 10:51

      Zrobi koontrol:
      - cy lizan'e polski rzic'i przez mjejscowych utrzidupskich uostauo akuratn'ie
      sprawjoone,
      - cy po koon'iach, ze szvadroona polski kawaleryje, tretuary i droogi uostauy
      pozamjatane,
      - cy polske przichlybki we coukos'c'i szuy po uofjerze,
      - cy boouo uods'pjywane "Poonbooczku cos' Polska ...",
      - cy Verajn Pjes'n'e i Zwyrtki uodtan'cowou - "Trojaka" (n'y mylic' ze
      Trojokym!), ...

      Reszta moc'e tu:

      katowice.naszemiasto.pl/wydarzenia/740143.html
    • Gość: Pampalini77 Re: Kaczor na Śląsku IP: *.chello.pl 16.06.07, 11:20
      Z dedykacja dla Ciebie Asiu i twego idola Adasia M
      www.wrzuta.pl/audio/uZEOLjirXX/skrewdriver-poland polecam tekst
      specjalnie dla ciebie
      • lowcagoroli Re: Kaczor na Śląsku 16.06.07, 14:48
        na pierona sie sam tyn leber cisnie, niech lepi jedzie na "kresy" tam kaj go
        lubia
        • Gość: za roboty lenie! Re: Kaczor na Śląsku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.07, 19:40

          Tam Ich juz raz "wyrzezali" i wsie Im popolili, to nie mają do czego wracać!

          To się pchają, jak polscy królowie "bez ziemi", na Górny Śląsk.

          Przybłędy jedne!
      • Gość: Aska Re: Kaczor na Śląsku IP: *.adsl.inetia.pl 16.06.07, 16:37
        nasza ojczyzna, polska dusza.... ha ha ha... dobre.
        ja w te bajeczki nie wierze.

        jaka polska. ja się moge do sląskiej przyznać - do tej mniejszej ojczyzny. a
        reszta... polska - w sumie fajny kraj, nawet widoczki niezłe, niebrzydkie.

        ale pie..rzenie o jakiejs duszy, duchu, ojczyznie... sory. nie tu i nie teraz.
        moze kiedys. jak polska bedzie normalnym krajem, swieckim krajem, krajem gdzie
        ja bede decydowac o takich rzeczach jak rozwod, aborcja, religia, czy pale
        fajke czy skreta. a teraz - toz to jakies sredniowiecze jest.

        Kaczyński won!
        • Gość: rekma Re: Kaczor na Śląsku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.07, 21:50
          Aśka,
          Twój post jest najbardziej inteligentny z tych wszystkich.
          Jesteś młodą osobą i trzeźwo patrzysz na świat.
          Jeśli Bóg da i przeżyję parę lat, to może dożyję czasów prawdziwej
          sprawiedliwości, uczciwości i demokracji.
          To w Was – w mądrej młodzieży – cała nadzieja leży !!!!!!!
          Już niedługo przyjdzie sezon na kaczki i ptasią grypę.
          Jestem pewien, że są zarażone wirusem H5F9.




          Aśka,
          Twój post jest naiintekigentniejszy z tych wszystkich.
        • Gość: nieświadomy Re: Kaczor na Śląsku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.07, 22:17

          Ojczyzna, to przecież tylko uświadomiona wspólnota grupy ludzi!
        • Gość: Pamoalini77 Re: Kaczor na Śląsku IP: *.chello.pl 16.06.07, 22:58
          Asiu ale ty dziecko bredzisz
    • rodowiczmaryla Re: Kaczor na Śląsku 16.06.07, 15:15
      Niy znosza tego podwôjnego gorola. :(
      • Gość: nażgany Re: Kaczor na Śląsku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.07, 20:55
        Dwoji Wóm śe w uoczach?

        Widźiće Go tuplowańe?
    • obcy464 Re: Kaczor na Śląsku 16.06.07, 23:02
      Piękne świadectwo sobie wystawiacie piszący te nienawistne i głupie słowa.
      • Gość: Weldowe pympki? Re: Kaczor na Śląsku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.07, 23:25
        My Wous uoduczómy przeca tu yno, uode tygo Waszygo wrednygo nacyjónalizmusa!

        I przipóminómy, co sómeśće sam we gośćińe.

        Tu, Naszo Kultura moće respektować, a ńy Nous nawroucać na "suóma w butach". :-)

        Kero rozwlykoće po O/S.
        • obcy464 Re: Kaczor na Śląsku 16.06.07, 23:28
          Gdybyś napisał po polsku ,to może odpowiedziałbym Tobie .
          • lowcagoroli Re: Kaczor na Śląsku 17.06.07, 00:20
            heh widzicie go, niy ma w zdaniu poru typowo polskich slowek na "K" i "CH" i
            jus sie borocek niy umiy pochytac lo co chodzi;) ech obcy obcy... idz ty lepi
            do swoich;)
          • chrisraf Re: Kaczor na Śląsku 17.06.07, 05:53
            Zadufanie, czy brak znajomosci jezyka?
            • Gość: pympki śvjata Re: Kaczor na Śląsku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.06.07, 10:45

              Śiano we intuśie i suóma we szczewikach. :-(

              Polski ryjal.
    • Gość: sqro Re: Kaczor na Śląsku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.07, 17:26
      i co czy nasz ukochany przywódca coś konkretnego wyseplenił czy przyjechał tylko
      z gospodarską wizytą?
      • Gość: baba Re: Kaczor na Śląsku IP: *.com.pl 21.06.07, 11:09
        nie było go wcale, a o imprezie 17 mówiły plakaty, kto widział, ten wie
    • Gość: arnold8 gorol Re: Kaczor na Śląsku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.06.07, 18:32
      fajnie tu u was tyle nienawiści do wszystkich
      • Gość: Wasz Marjanek Re: do arnolda8gorolskiego: Kaczor na Śląsku IP: *.versanet.de 19.06.07, 19:22
        No to wreszcie czujesz sie jak ryba w wodzie (polski karp wudzie)!
        Pyrsk!
        Wasz Marjanek
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka