Gość: ania
IP: *.foxnet.com.pl
29.08.03, 10:27
hmm kabaret... świetna rzecz... zycze wam chlopcy byscie mieli w
sobie moc pokonania stereotypów panujacych wlasnie na temat
kabaretów... wiem ze to ciezka praca... dlatego jestem pelna
podziwu za optymizm jakim emanują wasze oczęta... oby tak
dalej... a myśle ze DNA nigdy nie osiągniecie... :)