Dodaj do ulubionych

Jarek Cyba

IP: *.foxnet.com.pl 29.08.03, 10:27
hmm kabaret... świetna rzecz... zycze wam chlopcy byscie mieli w
sobie moc pokonania stereotypów panujacych wlasnie na temat
kabaretów... wiem ze to ciezka praca... dlatego jestem pelna
podziwu za optymizm jakim emanują wasze oczęta... oby tak
dalej... a myśle ze DNA nigdy nie osiągniecie... :)
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka