gorodecka82 28.06.08, 21:43 hej wiecie może keidy bedzie otwarty basen an Ligocie /zadolu ten odkryty koło parku??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: aga Re: basen zadole IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.08, 21:22 właśnie nie wiem i też chce wiedziedz Odpowiedz Link Zgłoś