Gość: pasenger IP: *.anonymouse.org 31.12.08, 13:59 osttnio slychac w mediach coraz bardziej ze ropa jest tania dlaczego wiec KZK gop sie nie wycofa z ostatnich podwyzek cen? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bereklon Re: KZK GOP - niech obniza ceny bo paliwo potania 31.12.08, 16:59 zamiast tego wolałbym więcej kursów bo u mnie w chlewicach jest z tym bardzo słabo Odpowiedz Link Zgłoś
tolo1 Re: KZK GOP - niech obniza ceny bo paliwo potania 31.12.08, 17:42 Za dużo zarządu i biurokracji jest w kZK GOP. Ja jeźdźe często do Dąbrowy Górniczej i Sosnowca prywatnym busem z Piotra Skargi "D- TKA". Ten prywatny przewożnik przewozi mnie do Dąbrowy i Sosnowca za 2zł i im się to opłaca a KZK GOP do Dąbrowy inkasuje 4 zł i im się to nie opłaca. Puenta mówi sama za siebie. Po co w zarządzie kZK GOP siedzi prezydent Katowic Piotr Uszok i inkasuje gróbą kasę? To jest jakiś znawca transportu miejskiego? Paweł Bogusław Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bojkoter Super biznes IP: *.centertel.pl 01.01.09, 18:35 Kupcie sobie busa i róbcie kase.Na co czekacie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pasażer KZK-Głąb IP: *.ds5-s.us.edu.pl 07.01.09, 00:18 W GOP to najlepiej kupić własny SAMOCHÓD, choćby to był jakiś stary maluch czy polonez. Szkoda nerwów na tę naszą komunikację. A KZK podcina gałąź, na której siedzi, nic tylko likwidują i ograniczają! Od roku nie dodano choćby jednego kursu, a zlikwidowano sporo, zwłaszcza tramwajów. Nie ma już linii 12 i 33, nie ma ósemki i 25... Paranoja! Do Europy GOPowi bardzo daleko... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marzena_aeaoo Re: KZK GOP - niech obniza ceny bo paliwo potania IP: *.chello.pl 05.01.09, 00:29 a paragony już w D'etkach drukują? czy dalej nie?;-) Odpowiedz Link Zgłoś
tolo1 Re: KZK GOP - niech obniza ceny bo paliwo potania 05.01.09, 05:44 W D-TKACH zawsze dostaje paragon. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ia Re: KZK GOP - niech obniza ceny bo paliwo potania IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.01.09, 10:57 "zmień bus na wóz" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pasażer Re: KZK GOP - niech obniza ceny bo paliwo potania IP: *.ds5-s.us.edu.pl 07.01.09, 00:14 guzik obniżą, do tego tramwaj 12 zlikwidowali, żeby zaoszczędzić... W KZK-GOP zbierają kasę na kolejne podwyżki dla prezesów... Ten związek to jedno wielkie gów... KZK-Głąb Odpowiedz Link Zgłoś