Dodaj do ulubionych

KZK GOP - niech obniza ceny bo paliwo potanialo

IP: *.anonymouse.org 31.12.08, 13:59
osttnio slychac w mediach coraz bardziej ze ropa jest tania

dlaczego wiec KZK gop sie nie wycofa z ostatnich podwyzek cen?
Obserwuj wątek
    • bereklon Re: KZK GOP - niech obniza ceny bo paliwo potania 31.12.08, 16:59
      zamiast tego wolałbym więcej kursów bo u mnie w chlewicach jest z tym bardzo słabo
      • tolo1 Re: KZK GOP - niech obniza ceny bo paliwo potania 31.12.08, 17:42
        Za dużo zarządu i biurokracji jest w kZK GOP. Ja jeźdźe często do
        Dąbrowy Górniczej i Sosnowca prywatnym busem z Piotra Skargi "D-
        TKA". Ten prywatny przewożnik przewozi mnie do Dąbrowy i Sosnowca za
        2zł i im się to opłaca a KZK GOP do Dąbrowy inkasuje 4 zł i im się
        to nie opłaca. Puenta mówi sama za siebie. Po co w zarządzie kZK GOP
        siedzi prezydent Katowic Piotr Uszok i inkasuje gróbą kasę? To jest
        jakiś znawca transportu miejskiego?

        Paweł Bogusław
        • Gość: Bojkoter Super biznes IP: *.centertel.pl 01.01.09, 18:35
          Kupcie sobie busa i róbcie kase.Na co czekacie?
          • Gość: pasażer KZK-Głąb IP: *.ds5-s.us.edu.pl 07.01.09, 00:18
            W GOP to najlepiej kupić własny SAMOCHÓD, choćby to był jakiś stary maluch czy
            polonez. Szkoda nerwów na tę naszą komunikację. A KZK podcina gałąź, na której
            siedzi, nic tylko likwidują i ograniczają! Od roku nie dodano choćby jednego
            kursu, a zlikwidowano sporo, zwłaszcza tramwajów. Nie ma już linii 12 i 33, nie
            ma ósemki i 25... Paranoja! Do Europy GOPowi bardzo daleko...
        • Gość: marzena_aeaoo Re: KZK GOP - niech obniza ceny bo paliwo potania IP: *.chello.pl 05.01.09, 00:29
          a paragony już w D'etkach drukują? czy dalej nie?;-)
          • tolo1 Re: KZK GOP - niech obniza ceny bo paliwo potania 05.01.09, 05:44
            W D-TKACH zawsze dostaje paragon.
    • Gość: ia Re: KZK GOP - niech obniza ceny bo paliwo potania IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.01.09, 10:57
      "zmień bus na wóz"
    • Gość: pasażer Re: KZK GOP - niech obniza ceny bo paliwo potania IP: *.ds5-s.us.edu.pl 07.01.09, 00:14
      guzik obniżą, do tego tramwaj 12 zlikwidowali, żeby zaoszczędzić...
      W KZK-GOP zbierają kasę na kolejne podwyżki dla prezesów... Ten związek to jedno
      wielkie gów... KZK-Głąb
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka