Gość: Olaf Wrocek Re: W Piekarach rośnie nowa Agata Wróbel IP: *.ssp.dialog.net.pl 05.08.09, 23:08 Przyłączam się. Sukcesów w seniorskiej kategorii!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzysztof K. W Piekarach rośnie nowa Agata Wróbel IP: *.fema.krakow.pl 06.08.09, 00:42 Trzymamy kciuki!!! A propos co słychać z Agatą Wróbel? Dziewczyny, jesteście wspaniałe!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: guehenno W Piekarach rośnie nowa Agata Wróbel IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 06.08.09, 00:57 Ja też trzymam kciuki. Za występy zagraniczne, a zwłaszcza za Londyn. Oby szło Ci tak, jak w Polsce. Sandro: powodzenia! Odpowiedz Link Zgłoś