Dodaj do ulubionych

W Piekarach rośnie nowa Agata Wróbel

05.08.09, 22:37
Powodzenia! :)
Obserwuj wątek
    • Gość: Olaf Wrocek Re: W Piekarach rośnie nowa Agata Wróbel IP: *.ssp.dialog.net.pl 05.08.09, 23:08
      Przyłączam się. Sukcesów w seniorskiej kategorii!!
    • Gość: Krzysztof K. W Piekarach rośnie nowa Agata Wróbel IP: *.fema.krakow.pl 06.08.09, 00:42
      Trzymamy kciuki!!! A propos co słychać z Agatą Wróbel? Dziewczyny, jesteście
      wspaniałe!!!
    • Gość: guehenno W Piekarach rośnie nowa Agata Wróbel IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 06.08.09, 00:57
      Ja też trzymam kciuki. Za występy zagraniczne, a zwłaszcza za Londyn. Oby szło
      Ci tak, jak w Polsce. Sandro: powodzenia!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka