karelia
14.02.02, 11:08
Wszystkim milym ludzom na tym forum z okazji swieta tego niecnoty i figlarza
sw. Valentego duzoooo, duzoooo, duzooo
a) paniom, damom, panienkom: kwiatow,czekoladek, perfum, brylantow, ksiazek,
wycieczek, mebli -antykow..................
b) panom, kawalerom, : pachnidel meskich, cygar hawanskich, whisky i
koniaku , krawatow jedwabnych..............
a wszystkim milych slow, humoru , dalszej dobrej zabawy, owocnych dyskusji ,
sporow zazartych , informacji
zyczy Karelia