Dodaj do ulubionych

Poploch panika wscieklosc strach i kleska

04.05.04, 20:57

Bylo do przewidzenia ze przystapienie Polski do Unii Europejskiej wywola
takie objawy u odpadow para-psycho z peerelu ale ich natezenie przekroczylo
wszelkie oczekiwania.

Jest to oczywiscie zwiazane z naszym ogromnym sukcesem a im wiekszy sukces
tym wiekszy dol para-psycho. Od lat para-psycho usilowali wbic klina miedzy
nas a Unie rozpowszechniajac niestworzone bzdury o polskim prawie. To sie
kompletnie nie powiodlo i szczegolowa rewizja potwierdzila zgodnosc prawa
polskiego z prawem unijnym.

Teraz gdy to my jestesmy Unia i bierzemy udzial w jej zarzadzaniu i
stanowieniu prawa opowiadanie podobnych bzdur jest oczywiscie smieszne.

Ma to na celu ukrycie strachu przed dalszym rozwojem sytuacji zwiazanej
z przystapieniem do strefy Schengen. Jest to rzecz jasna tylko kwestia
czasu i nasze sluzby beda braly aktywny udzial w ochronie strefy.

Przypomnijmy tutaj wypociny para-psycho na temat paszportowej kontroli
wyjazdowej bedacej jakoby objawem terroru wladz polskich. A jest to
normalna procedura europejska i rzecz jasna obowiazuje w strefie Schengen.
Tak samo jest ze sprawami paszportowymi i obywatelstwem. Kraje europejskie
maja swoje zasady i przepisy polskie sa z nimi zgodne co jest oczywiste dla
kraju nalezacego do Unii Europejskiej. Dotychczas para-psycho szczekali na
polskie prawo bo sadzili ze w ten sposob mozna dyskutowac z wladzami polskimi
co rzecz jasna i tak okazalo sie tylko szczekaniem.

Ale nadejscie Schengen bedzie oznaczalo ze i szczekanie sie skonczy, najwyzej
bedzie mozna wyc gdzies daleko bo przeciez nie da sie oszczekac calego
kontynentu. A do tego dochodzi strach przed naruszeniem przepisow grozacy
misiami szengenskimi.

To jest totalna kleska ktorej nie da sie zaklajstrowac potokiem ujadania.
SCHENGEN NADCHODZI I NIC JUZ TEGO NIE ZATRZYMA. Wstep na kontynent europejski
beda mieli tylko ci ktorzy beda przestrzegali praw europejskich. A dla ktorzy
je beda naruszali nasi funkcjonariusze europejskiej strazy granicznej beda
mieli przygotowane misie ktore zamkna dostep do kontynentu. Totalna kleska
para-psycho jest juz blisko.
Obserwuj wątek
    • demokracjo Re: Poploch panika wscieklosc strach i kleska 04.05.04, 21:04
      Jezus Maria, jaki ty jestes glupi !!!!
      O Jesus Miaria Magdalena !!
      Skad ty sie wziales czlowieku ???????????
      • Gość: Fikcyjny obywatel Nienalezne dotacje za fikcyjnych obywateli- IP: *.proxy.aol.com 04.05.04, 22:52
        No to zrobimy doniesienie do Brukseli, ze wciagnieto nas obywateli obcych
        krajow przymusowo na stan, by dostac wieksze dotacje, zmuszajac nas do
        wyrabiania polskich paszportow i nr pesel. A nas tam nie ma - wiec wykazywac
        nas nie mozna, dotacje sie nie naleza i mozna zaoszczedzic na dietach paru
        poslow.
        Tak moze ubyc Polsce pare milionow obywateli za jednym pociagnieciem Brukseli.
        Bo to byl powod calego zamieszania paszportowego.

    • Gość: terminator Re: Poploch panika wscieklosc strach i kleska IP: *.phil.east.verizon.net 04.05.04, 21:05
      VIP (to znaczy boom) tak sie wkurwil na wiesc o wejsciu Polski do Unii, ze
      odgryzl swej cioci lechtaczke, a naziemu jego malego krzywego fiutka.
      • Gość: Funnel Re: Wyjasnijcie Komentator bo umieram ze strachu IP: 154.11.98.* 04.05.04, 21:09
        --------------------------------------------------------------------------------
        Komentator napisal;
        -------------------------------------------------------------------------------
        Funnel napisal:

        >za co w objecia misia???.Tylko konkretnie!!!

        Spoko funnel, przestancie dymic ze strachu.

        Misie szengenskie to nie biale niedzwiedzie, dzialaja wylacznie
        na podstwie przepisow prawa. Nie ma mowy by w Unii panowala samowola
        taka jaka u waszych towarzyszy z bylego Sojuza.

        Zapoznajcie sie z prawem europejskim i go przestrzegajcie to
        misie beda wam wesolo machaly lapami.
        ***********8
        No wiec wlasnie ja grzecznie podporucznika prosze o wyjasnienie co prawo
        europejskie przewiduje jezeli wjade na swoim paszporcie kanadyjskim do RP i
        przed uplywem 90 dni podejme probe wyjazdu .
        Czy Misiu na granicy;
        (a)-mnie nie wypusci
        (b)-wypusci ale z pieczatka misia
        (c)-usmiechnie sie ,zaprosi ponownie i pomacha lapa
        (d)- inne mozliwosci
        ------
        Tylko uprzejmie prosze ppor.K o odpowiedz poparta Unijnym przepisem.
        Spasiba




        • Gość: Marek Re: Wyjasnijcie Komentator bo umieram ze strachu IP: *.eseenet.com 04.05.04, 21:18
          To jak to jest ??. Mial byc zachod a skonczylo sie na bialych niedzwiedziach .
        • nadau Re: Wyjasnijcie Komentator bo umieram ze strachu 04.05.04, 21:19
          Wszystkie opcje są możliwe. Zależy czy sierżantowi SG spodoba się Twoja twarz.
          To jest jak rosyjska ruletka. Jednemu się uda, drugiemu już nie. Stawką może być
          np. niespłacony dom w Kanadzie albo dobrze płatna praca. To drugie raczej
          Polonusów nie dotyczy. Przy azbeście zawsze coś znajdą. Na drogi i z góry
          przegrany proces już nie wystarczy.
          Jedź na BALI !!!. Ostaw nas w pokoju.
          Daj adres grobu to go posprzątam. Do końca maja promocja: 1 zł za 1 m2.
          • Gość: Funnel Re:tow.nadau -CMENTARNA HIENA!!! IP: 154.11.98.* 04.05.04, 21:30
            nadau napisał:
            >> Daj adres grobu to go posprzątam. Do końca maja promocja: 1 zł za 1 m2.<"

            *********
            To wy Nadau i wam podobni bolszewicy jestescie odpowiedzialni za Katyn.Teraz na
            tych grobach chlacie wude!

    • Gość: Babcia Re: Terminator! IP: 207.61.17.* 04.05.04, 21:17
      Wybacz, ale jak tak czytam te twoje wypociny na temat prawa to odnosze
      wrazenie, ze ci chyba odbilo na punkcie paszportow, Schenegen, Polonii itp
      itd... Byc moze jest to dowodem twojego ograniczenia umyslowego albo nudy,
      albo, co nie daj Boze, choroby umyslowej.

      Babcia radzi, idz na spacer, przewietrz swoja oporna glowke.

      • Gość: marek Preferencje IP: *.eseenet.com 04.05.04, 21:23
        "..Zależy czy sierżantowi SG spodoba się Twoja twarz..."
        A czy sierzant ma jakies konkretne preferencje ??.
        • Gość: terminator Re: Preferencje IP: *.phil.east.verizon.net 04.05.04, 21:31
          na co wy kurwa liczycie?
          Ze wasze ruskie cuchnace pyski i wasze zapite, chytre rozbiegane oczeta
          spodobaja sie sierzantowi???

          Misiek i do karceru !!!

          I tak trzymac!!!
          • soup_nazi Hooy do doopy, gesty grzebien, ehehehehe 05.05.04, 03:54

        • nadau Re: Preferencje 04.05.04, 23:03
          Losowo, kochany losowo. Kużden mo preferenjum ino inne.
          Losowo. Jak w NYC JFK AirPort.
          Pana proszę, żona już nie.
          Jutro będzie odwrotnie.
          Jedź na BALI.
      • monsieur_ziutek_w_remizie To je przeca praca terminatora a raczej służba 05.05.04, 08:10
        Gość portalu: Babcia napisał(a):

        > Wybacz, ale jak tak czytam te twoje wypociny na temat prawa to odnosze
        > wrazenie, ze ci chyba odbilo na punkcie paszportow, Schenegen, Polonii itp
        > itd... Byc moze jest to dowodem twojego ograniczenia umyslowego albo nudy,
        > albo, co nie daj Boze, choroby umyslowej.
        >
        > Babcia radzi, idz na spacer, przewietrz swoja oporna glowke.
        >
    • Gość: monkey_money z tych dobrodziejstw EU skorzystaja dopiero twoje IP: *.nsw.bigpond.net.au 04.05.04, 23:13
      wnuki, jak dobrze pojdzie. Ale one nie beda juz mowily po polsku.
      • Gość: terminator Re: z tych dobrodziejstw EU skorzystaja dopiero t IP: *.phil.east.verizon.net 04.05.04, 23:22
        wnuki, to do Polski wjada, jak dostana wize.
        Bez wizy beda mogli pojechac do portorykow, tudziez meksykow, itd

        (tylko po co?)
        • Gość: gen mylycyi Re: z tych dobrodziejstw EU skorzystaja dopiero t IP: *.102-131-66.mc.videotron.ca 05.05.04, 00:47
          czy was qrwa pojebalo niedomyte gliniaki jak mozna zagluszac pompujac caly czas gowno
          przeciez to nawet ciezko ograniczony albo bardzo opozniony osobnik by tak nie potrafil
          jak tow kapelan wytrzezwieje po kompieli w basenie pelnej okowity to was wyspowiada grzechomierzem
          chowanie sie do beczk po sledziach nie pomoze znowu bedzieta chodzic do tylu
          • Gość: terminator Re: z tych dobrodziejstw EU skorzystaja dopiero t IP: *.phil.east.verizon.net 05.05.04, 01:35
            ty pierdolony, podrzedny ormowcu. Zjedz wreszcie to gooowno, ktore pompujesz,
            bo ostygnie i bedzie niezbyt smaczne.
    • luiza-w-ogrodzie Re: Poploch panika wscieklosc strach i kleska 05.05.04, 02:09
      Tytul watku swietnie oddaje stan ducha polskiej administracji panstwowej. Nic
      dziwnego - Komentator wie co mu w duszy gra...
      • jazroc You are not seen something yet! 05.05.04, 02:14
        wink
        nia
    • starywiarus Odpowiedzi - seria 'le Ours Policier de Schengen' 05.05.04, 05:06
      Tam Komentator znajdzie oswiecenie
    • starywiarus Komentatorze, co zrobisz kiedy... 05.05.04, 05:40
      po przyjeciu do strefy Schengen twoja ukochana kontrola wyjazdowa miedzy Polska
      a Republika Czeska, Slowacja, Litwa i Niemcami bedzie musiala byc taka sama,
      jak kontrola wyjazdowa miedzy Belgia a Luksemburgiem?
      • Gość: Funnel Re: Poploch panika wscieklosc i kleska Komentatora IP: 154.11.109.* 05.05.04, 10:45

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka