Dodaj do ulubionych

canada blooms

12.03.02, 20:44
ile w tym roku kosztuje wejscie, wybieram sie w sobote
Obserwuj wątek
    • roseanne Re: canada blooms 12.03.02, 21:06
      roseanne napisał(a):

      > ile w tym roku kosztuje wejscie, wybieram sie w sobote
      www.canadablooms.com/

      no powiedzcie, prosze
      • Gość: dodo Re: canada blooms IP: 209.226.65.* 12.03.02, 21:10
        sprawdz na www.toronto.com albo zadzwon do nich (do canada blooms), na pewno ci
        odpowiedza. poza tym widzialam promocje tickets w chapters i na yorkdale mall
        w toronto ale ja jestem biedny alergik na wszystko, co kwitnie wiec moge sobie
        tylko na obrazki kwiatkow popatrzec sad wiec sie cenami biletow na
        takie "szkodliwe" wydarzenia nie interesuje smile
      • Gość: a psik Re: canada blooms IP: 192.168.1.* 12.03.02, 21:15
        pisze na stronie
        www.canadablooms.com/show_info.html
        z wyrazami szacunku
        • Gość: student Re: canada blooms IP: *.bielsko.dialog.net.pl 12.03.02, 21:35
          ja tam nie wiem nawet o co chodzi ale z braku laku i nudy pobuszowalem troche i
          do czegos takiego doszedlem o czym juz a psik pisal/la smile




          Ticket Sales
          Advance tickets are available from the Canada Blooms office at (416) 447-8655 or
          1-800-730-1020.


          General Admission (at the door & in advance) $15.00
          Children 12 and under FREE
          Seniors $12.00
          Students, available at door with ID $12.00
          Two-day pass $20.00
          Groups of 20 or more $12.00
          Bus Groups (includes magazine) $12.00
          Early Morning Tours $30.00
          Opening Night Party (March 12, 2002) $125.00


          pozdrawiam
          • Gość: dodo Re: canada blooms IP: 209.226.65.* 12.03.02, 21:40
            student - to ty sie musisz naprawde nudzic. napisz jaka ksiazke albo co?
            czy w polsce tez teraz march break? a moze jedz na narty - swieze powietrze,
            slonce, radosc zycia smile
            • Gość: student Re: canada blooms IP: *.bielsko.dialog.net.pl 12.03.02, 21:44
              hehehe...to sie dla mnie nazywa okres wolnego pomiedzy zlozeniem gotowej,
              oprawionej pracy dyplomowej (inzynierskiej) a oczekiwaniem na termin
              obrony/przedstawienia tej pracy komisji w Lodzi smilewiec... jako ze poswiecilem
              tej pracy wieleeeeeeeeeeeeeeeee nieprzespanych nocy to teraz sobie to odbijamsmile

              moze jak zostane doktorem to napisze jakas ksiazke smile o Polonii smile hehehe

              pozdrawiamsmile
              • _szwedka Re: canada blooms 12.03.02, 22:33
                Hahaha.Ksiazke o Poloni.Juz sobie wyobrazam jak nam dasz czadu za te
                dresy,futra i wasiki itp.
                hmmmmm, zemsta jest slodka no nie wink))
                • Gość: student Re: canada blooms IP: *.bielsko.dialog.net.pl 12.03.02, 22:42
                  eeeeeee tam... to bedzie bibliografia o mnie i o mojej przygodzie w NYC i w New
                  Jersey gdzie bede pracowal w pocie czola smile

                  czyli i Polaczku w wielkim swieciesmile

                  studencinasmile
    • roseanne dzieki ntx 12.03.02, 22:29

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka