roseanne 12.03.02, 20:44 ile w tym roku kosztuje wejscie, wybieram sie w sobote Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
roseanne Re: canada blooms 12.03.02, 21:06 roseanne napisał(a): > ile w tym roku kosztuje wejscie, wybieram sie w sobote www.canadablooms.com/ no powiedzcie, prosze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dodo Re: canada blooms IP: 209.226.65.* 12.03.02, 21:10 sprawdz na www.toronto.com albo zadzwon do nich (do canada blooms), na pewno ci odpowiedza. poza tym widzialam promocje tickets w chapters i na yorkdale mall w toronto ale ja jestem biedny alergik na wszystko, co kwitnie wiec moge sobie tylko na obrazki kwiatkow popatrzec wiec sie cenami biletow na takie "szkodliwe" wydarzenia nie interesuje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a psik Re: canada blooms IP: 192.168.1.* 12.03.02, 21:15 pisze na stronie www.canadablooms.com/show_info.html z wyrazami szacunku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: student Re: canada blooms IP: *.bielsko.dialog.net.pl 12.03.02, 21:35 ja tam nie wiem nawet o co chodzi ale z braku laku i nudy pobuszowalem troche i do czegos takiego doszedlem o czym juz a psik pisal/la Ticket Sales Advance tickets are available from the Canada Blooms office at (416) 447-8655 or 1-800-730-1020. General Admission (at the door & in advance) $15.00 Children 12 and under FREE Seniors $12.00 Students, available at door with ID $12.00 Two-day pass $20.00 Groups of 20 or more $12.00 Bus Groups (includes magazine) $12.00 Early Morning Tours $30.00 Opening Night Party (March 12, 2002) $125.00 pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dodo Re: canada blooms IP: 209.226.65.* 12.03.02, 21:40 student - to ty sie musisz naprawde nudzic. napisz jaka ksiazke albo co? czy w polsce tez teraz march break? a moze jedz na narty - swieze powietrze, slonce, radosc zycia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: student Re: canada blooms IP: *.bielsko.dialog.net.pl 12.03.02, 21:44 hehehe...to sie dla mnie nazywa okres wolnego pomiedzy zlozeniem gotowej, oprawionej pracy dyplomowej (inzynierskiej) a oczekiwaniem na termin obrony/przedstawienia tej pracy komisji w Lodzi wiec... jako ze poswiecilem tej pracy wieleeeeeeeeeeeeeeeee nieprzespanych nocy to teraz sobie to odbijam moze jak zostane doktorem to napisze jakas ksiazke o Polonii hehehe pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
_szwedka Re: canada blooms 12.03.02, 22:33 Hahaha.Ksiazke o Poloni.Juz sobie wyobrazam jak nam dasz czadu za te dresy,futra i wasiki itp. hmmmmm, zemsta jest slodka no nie )) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: student Re: canada blooms IP: *.bielsko.dialog.net.pl 12.03.02, 22:42 eeeeeee tam... to bedzie bibliografia o mnie i o mojej przygodzie w NYC i w New Jersey gdzie bede pracowal w pocie czola czyli i Polaczku w wielkim swiecie studencina Odpowiedz Link Zgłoś