Dodaj do ulubionych

Polskie topmanadżery (3), Oferta pracy!

10.09.12, 02:14
Forumowe ćwoki już aplikują, hehehehehehehe, będzie na mieszkanie w bloku we Wrocławiu, hehehehehehe
www.pup.rzeszow.pl/index.php?id=oferta_pokaz&id_of=35829
Obserwuj wątek
    • ratpole Re: Polskie topmanadżery (3), Oferta pracy! 10.09.12, 02:29
      mcov napisał:

      > Forumowe ćwoki już aplikują, hehehehehehehe, będzie na mieszkanie w bloku we Wr
      > ocławiu, hehehehehehe
      > www.pup.rzeszow.pl/index.php?id=oferta_pokaz&id_of=35829

      Ja pyerdole!!!
      Chyba przestane latac samolotami hehehe
      www.mtu.de/subsites/mtupolska_pl/home_pl/index.html
      Asystent techniczny dyrektora produkcji w swiatowym koncernie za 800 plniec miesiecznie?
      To czym oni tam doope wycieraja w tej fabryce? Szklem? hehe

      Czoznek, mam dla ciebie prestizowa robote! Prawie jak notariusz hehehe
      -
      • ratpole Qrva 10.09.12, 02:34
        to wymaga solidnego rozreklamowania. Potem sie dziwia, ze latos samoloty tak czesto spadajom hehehe

        www.pup.rzeszow.pl/index.php?id=oferta_pokaz&id_of=35829
        www.mtu.de/subsites/mtupolska_pl/home_pl/index.html
        Obsade dzisiejszej nocnej zmiany w Batalionie Specjalnym Wojsk Lacznosci z Polonia prosze o zainteresowanie tym tematem swoich przelozonych, tak zebysmy przeczytali o tym w jutrzejszej GW hehehe
        • mcov Hehehehehhehehe 10.09.12, 02:38
          Hehehehehhehehe
          • fuck_u Re: Hehehehehhehehe 10.09.12, 03:09
            to pomylka w rubryce mialo byc 8000 zl/miesiac ,zapomnieli dodac jedno zero !!,,hehehehhe
            • czoznek Re: Hehehehehhehehe 10.09.12, 11:12
              e tam to prawie jak wynajem czterech mieszkań we Wrocławiu prawda hotdog?
              • joanna_super no wlasnie 10.09.12, 13:07
                to prawie szesc traktorow 1990 z zapasowa pompa do nalania sobie oleju do glowy, nie?
    • joanna_super Re: Polskie topmanadżery (3), Oferta pracy! 10.09.12, 13:04
      wyzsze techniczne, 800zlp na meisiac. Jezuu, to musi byc jakas pomylka Moze chce zatrudnic jakiegos emeryta polonijnego zeby mu doradzil jak wyciagnac ten wiejski zakladzik z goovvna? Wystarczyloby mu w sam raz na papierosy!
    • mcov up, up, up, hehehehehe, to nasz wariat forumowy 11.09.12, 06:22
      up, up, up, hehehehehe, to nasz wariat forumowy robotę znajdzie, hehehehehe
      • warcholski sa tylko jeszcze dwa miejsca 11.09.12, 06:49
        dla donka i czosnka

        doswiadczenie przy wylewaniu szamba, praca przy montowaniu i rozbieraniu do tego szalonkow .... konieczny tylko komunikatywny język niemiecki

        od 1500 EUR netto / mc plus premia


        www.pup.rzeszow.pl/index.php?id=oferta_pokaz&id_of=35998


        • czoznek a tam język 11.09.12, 13:44
          ty hotdog mcov i reszta tej ploretariackiej niskoopłacanej hołoty udowadniacie że do wylewania szamba wcale język nie jest potrzebny. Wylewacie szambo z hameryckich ogródków i sobie na te puste łby na tym forum. 20 lat w bejzmencie w chicago i ani jednego zdania poprawnie po angielsku hehehe.
          • mcov Zaaplikowales juz scierwo? 11.09.12, 16:10

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka