mcov 10.09.12, 02:14 Forumowe ćwoki już aplikują, hehehehehehehe, będzie na mieszkanie w bloku we Wrocławiu, hehehehehehe www.pup.rzeszow.pl/index.php?id=oferta_pokaz&id_of=35829 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ratpole Re: Polskie topmanadżery (3), Oferta pracy! 10.09.12, 02:29 mcov napisał: > Forumowe ćwoki już aplikują, hehehehehehehe, będzie na mieszkanie w bloku we Wr > ocławiu, hehehehehehe > www.pup.rzeszow.pl/index.php?id=oferta_pokaz&id_of=35829 Ja pyerdole!!! Chyba przestane latac samolotami hehehe www.mtu.de/subsites/mtupolska_pl/home_pl/index.html Asystent techniczny dyrektora produkcji w swiatowym koncernie za 800 plniec miesiecznie? To czym oni tam doope wycieraja w tej fabryce? Szklem? hehe Czoznek, mam dla ciebie prestizowa robote! Prawie jak notariusz hehehe - Odpowiedz Link Zgłoś
ratpole Qrva 10.09.12, 02:34 to wymaga solidnego rozreklamowania. Potem sie dziwia, ze latos samoloty tak czesto spadajom hehehe www.pup.rzeszow.pl/index.php?id=oferta_pokaz&id_of=35829 www.mtu.de/subsites/mtupolska_pl/home_pl/index.html Obsade dzisiejszej nocnej zmiany w Batalionie Specjalnym Wojsk Lacznosci z Polonia prosze o zainteresowanie tym tematem swoich przelozonych, tak zebysmy przeczytali o tym w jutrzejszej GW hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
fuck_u Re: Hehehehehhehehe 10.09.12, 03:09 to pomylka w rubryce mialo byc 8000 zl/miesiac ,zapomnieli dodac jedno zero !!,,hehehehhe Odpowiedz Link Zgłoś
czoznek Re: Hehehehehhehehe 10.09.12, 11:12 e tam to prawie jak wynajem czterech mieszkań we Wrocławiu prawda hotdog? Odpowiedz Link Zgłoś
joanna_super no wlasnie 10.09.12, 13:07 to prawie szesc traktorow 1990 z zapasowa pompa do nalania sobie oleju do glowy, nie? Odpowiedz Link Zgłoś
joanna_super Re: Polskie topmanadżery (3), Oferta pracy! 10.09.12, 13:04 wyzsze techniczne, 800zlp na meisiac. Jezuu, to musi byc jakas pomylka Moze chce zatrudnic jakiegos emeryta polonijnego zeby mu doradzil jak wyciagnac ten wiejski zakladzik z goovvna? Wystarczyloby mu w sam raz na papierosy! Odpowiedz Link Zgłoś
mcov up, up, up, hehehehehe, to nasz wariat forumowy 11.09.12, 06:22 up, up, up, hehehehehe, to nasz wariat forumowy robotę znajdzie, hehehehehe Odpowiedz Link Zgłoś
warcholski sa tylko jeszcze dwa miejsca 11.09.12, 06:49 dla donka i czosnka doswiadczenie przy wylewaniu szamba, praca przy montowaniu i rozbieraniu do tego szalonkow .... konieczny tylko komunikatywny język niemiecki od 1500 EUR netto / mc plus premia www.pup.rzeszow.pl/index.php?id=oferta_pokaz&id_of=35998 Odpowiedz Link Zgłoś
czoznek a tam język 11.09.12, 13:44 ty hotdog mcov i reszta tej ploretariackiej niskoopłacanej hołoty udowadniacie że do wylewania szamba wcale język nie jest potrzebny. Wylewacie szambo z hameryckich ogródków i sobie na te puste łby na tym forum. 20 lat w bejzmencie w chicago i ani jednego zdania poprawnie po angielsku hehehe. Odpowiedz Link Zgłoś