Dodaj do ulubionych

Mowa Arnolda- coz za belkot idioty- moj komentarz

01.09.04, 17:15
1.Speaking of acting, one of my movies was called True Lies. -Na przyklad o
WMD ?

2. It was a common belief that Soviet soldiers could take a man out of his
own car and ship him off to the Soviet Union as slave labour. - A dlaczego
nie? Austriacy to sojusznik Niemcow w II wojnie swiatowej. Mordowali Polakow
w Oswiecimiu, byli kapo w Brzezince i Stuthoffie. Zasluzyli, mordercy, na
podly los po wojnie !

3. I was a little boy, I wasn't an action hero back then, and I remember how
scared I was that the soldiers would pull my father or my uncle out of the
car, and I'd never see him again. - A, przepraszam, czym dziadzio i tatus
zajmowali sie w wojne??

4.I love Austria and I love the Austrian people - but I always knew America
was the place for me. -No comment ....

5.I finally arrived here in 1968- Hm...no sam tu chyba nie przyjechales w tym
roku, burku ?

6.If you believe this country, not the United Nations, is the best hope of
democracy in the world - then you are a Republican! - ...and a big idiot.


7. When that lone, young Chinese man stood in front of those tanks in
Tiananmen Square, America's hopes stood with him. - o ile pamietam, to nikt
tam nie stal. Pierdolony czolg go przejechal i tyle....
Obserwuj wątek
    • ertes Re: Mowa Arnolda- coz za belkot idioty- moj komen 01.09.04, 17:19
      hehe dobre.
      Tatus byl chyba zolnierzem Wermahtu czy SS.

      Ale te twoje True Lies sa najlepsze.
      • vip-1 Re: Mowa Arnolda- coz za belkot idioty- moj komen 01.09.04, 17:29
        ertes napisał:

        > hehe dobre.
        > Tatus byl chyba zolnierzem Wermahtu czy SS.

        Arnolda tatus byl w Waffen SS dla scislosci.


        >
        > Ale te twoje True Lies sa najlepsze.
        • Gość: grafiti Re: Mowa Arnolda- coz za belkot idioty- moj komen IP: *.proxy.aol.com 01.09.04, 19:33
          > ertes napisał:
          >
          > > hehe dobre.
          > > Tatus byl chyba zolnierzem Wermahtu czy SS.
          >
          > Arnolda tatus byl w Waffen SS dla scislosci

          a ojciec vip-1 byl operatorem koparki w Katyniu. Typiczna "klasa robotnicza"
    • Gość: grafiti VIPie, co "goes around, comes around"do ciebie: IP: *.proxy.aol.com 01.09.04, 18:30
      vip-1 napisał:

      > A, przepraszam, czym dziadzio i tatus
      > zajmowali sie w wojne??

      Potrzeba ci dac troche wlasnego "lekarstwa":
      A czym tatus VIPa sie zajmowal w komunie? W Katynie kopal dziury albo im tylko
      pomagal w inne sposoby? To znaczy ze VIP mowi tylko belkotem bo jego tatus jest
      podejrzany o przestepstwo?


      • Gość: VIP-1 Re: VIPie, co "goes around, comes around"do ciebi IP: *.cwshs.com 01.09.04, 18:40
        jak piszesz do mojej podrobki, to pisz vip a nie VIP
        • Gość: grafiti Re: VIPie, co "goes around, comes around"do ciebi IP: *.proxy.aol.com 01.09.04, 19:31
          I apologise!

          sorry......grafiti
        • doupa_nazi ty sam jestes jedna wielka podrobka hehehe 01.09.04, 19:34
          czlowieka hahaha, ot taki kaczy chooy
          • Gość: VIP-1 powiedz ty mi doupiasty, jak to jest? IP: *.cwshs.com 01.09.04, 19:55
            doupe na karku nosisz wiec posladki ci za wargi robia
            wiec jak ci hooye w to doupsko wsadzaja
            czy jest to bolcowanie czy robienie loda?
      • vip-1 Re: VIPie, co "goes around, comes around"do ciebi 01.09.04, 18:42
        Gość portalu: grafiti napisał(a):



        > pomagal w inne sposoby? To znaczy ze VIP mowi tylko belkotem bo jego tatus
        jest
        >
        > podejrzany o przestepstwo?

        Zglos sie ponownie na to forum jak wytrzeziejesz bo naprawde nie rozumiem o co
        ci chodzi.
        Pozdrowki.
        >
      • Gość: marcysia VIP? IP: 217.144.243.* 02.09.04, 19:50
        widze,ze i tu ten vip usilnie probuje sie kreowac na wieszcza.Forum dla
        zwierzakow juz nie pasuje ,juz oplules tam wszystkich?
        • Gość: VIP-1 Re: VIP? IP: *.cwshs.com 02.09.04, 19:59
          a nie, nie wszystkich
          tylko tych ktorym to sie nalezalo

          p.s. tutaj dziecinko, to ja troche dluzej
          urzeduje niz na zwierzakach
    • pravvdziwawadera Re: Mowa Arnolda- coz za belkot idioty- moj komen 01.09.04, 21:24
      "3. I was a little boy, I wasn't an action hero back then, and I remember how
      scared I was that the soldiers would pull my father or my uncle out of the
      car, and I'd never see him again. - A, przepraszam, czym dziadzio i tatus
      zajmowali sie w wojne?? "

      July 1947. atschool.eduweb.co.uk/chatback/english/memories/~ernest.html

      Niech qtas napisze jak Rosjanie karmili ich zupa z wlasnych garkuchni, jak ich
      NIE gwalcili, i co robili Niemcy z ludzmi w czasie godziny policyjnej.

      In April 1945, the Soviet government established a Socialist government in
      Vienna under Karl Renner, which was recognized by the western allies later that
      year.

      Szkoda ze wspomnial wspanialego Kurta Waldheima i jego wielkiej przeszlosci.


    • mgna Re: Mowa Arnolda- coz za belkot idioty- moj komen 02.09.04, 20:41
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=44&w=15403236
      • Gość: Marek Re: Mowa Arnolda- coz za belkot idioty- moj komen IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 02.09.04, 22:15
        A ty co tu robisz z tym swoim lodowatym "sercem"? Kup sobie pampersy abys w
        gacie ze strachu nie narobila.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka