Gość: ann 24 IP: *.nowysacz.cvx.ppp.tpnet.pl 07.05.02, 23:30 WYLATUJE ZA MIESIAC DO LOS A..... co moge tam ciekawego zobaczyć???proszę o poradę?POZDRAWIAM!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kk Re: LOS ANGELES IP: *.jci.com 08.05.02, 00:06 moim zdaniem LA to swietna baza do ciekawych wypadow (parki narodowe, Las Vegas, nawet Meksyk niedaleko). Czesc z nich wymaga samochodu, nie wiem jaka jest Twoja sytuacja. W samym LA polecam promenade w Santa Monica, Venice Beach i oceanarium w Long Beach. Na pewno jest wiecej rzeczy wartych zobaczenia, ale takie sa wlasnie moje osobiste preferencje. Aaa, no moze jeszcze Universal Studios. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krizia Re: LOS ANGELES IP: *.ey.com.pl / 195.187.56.* 08.05.02, 17:02 Przylaczam sie do tego, co pisze kk. Ale pojedz rowniez do Hollywood, na Sunset Blvd, Hollywood Blvd, ale uprzedzam, ze lekko sie rozczarujesz No i oczywiscie warto poogladac rezydencje w Beverly Hills i przespacerowac Rodeo Drive. Co do dalszych wypadow, oprocz Las Vegas i San Diego pojedz do San Francisco. To jest co prawda ok. 8 godzin samochodem, ale wierz mi - warto. Zobaczysz cos zupelnie odmiennego niz L.A., a to przeciez rowniez Kalifornia Przyjemnego pobytu Odpowiedz Link Zgłoś
volny_ Re: LOS ANGELES 08.05.02, 08:42 mieszakm tu 20 lat napisz na email volny@volny.com Witold Gość portalu: ann 24 napisał(a): > WYLATUJE ZA MIESIAC DO LOS A..... co moge tam ciekawego zobaczyć???proszę o > poradę?POZDRAWIAM!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mark Re: LOS ANGELES IP: *.stmnca.adelphia.net 08.05.02, 09:14 hej.mam prosbe!moglabys mi zabrac album z fotografiami polski z warszawy?kiedy wylatujesz?za to ja Cie chetnie oprowadze po LA i posluze transportem z lotniska.jak tak to napisz markos21@wp.pl.dzieki Odpowiedz Link Zgłoś