IP: *.fastres.net 01.06.02, 16:23
Ale lanie.Niemcy znowu mistrzem swiata?
Obserwuj wątek
    • Gość: narval Niemcy-Arabia Saudyjska 8:0 IP: *.abo.wanadoo.fr 01.06.02, 17:21
      Na to sie zanosi!
      A Fr; w przyszlym tygodniu chyba beda walichy pakowali i do domu wracali!!
      graja z Urugwajem w czwartek.....i bez Zidana
      • Gość: tato Re: Niemcy-Arabia Saudyjska 8:0 IP: *.fastres.net 01.06.02, 17:23
        ...Nie wiem jaka zaloge zabral Engel,ale jak Olisabebe bedzie dobry to moze.
        • Gość: tato Re: Niemcy-Arabia Saudyjska 8:0 IP: *.fastres.net 01.06.02, 17:25
          Gość portalu: tato napisał(a):

          > ...Nie wiem jaka zaloge zabral Engel,ale jak Olisabebe bedzie dobry to moze.

          Olisabebe(Tak sie pisze jego nazwisko?)
          • Gość: ... ... Re: Niemcy-Arabia Saudyjska 8:0 IP: *.sympatico.ca 01.06.02, 17:30
            Gość portalu: tato napisał(a):

            > Gość portalu: tato napisał(a):
            >
            > > ...Nie wiem jaka zaloge zabral Engel,ale jak Olisabebe bedzie dobry to moz
            > e.
            >
            > Olisabebe(Tak sie pisze jego nazwisko?)

            Olisabebe to nie Czarniecki???
          • Gość: narval Re: Niemcy-Arabia Saudyjska 8:0 IP: *.abo.wanadoo.fr 01.06.02, 17:32
            > Olisabebe(Tak sie pisze jego nazwisko?)

            a z jakiej on ekipy?? chyba nie z fr.?

            • Gość: narval Re: Niemcy-Arabia Saudyjska 8:0 IP: *.abo.wanadoo.fr 01.06.02, 17:41
              no to juz wiem!!! az wlos sie na glowie jezy!

              to z innego fora/ cytuje:

              Czy nie sadzicie, fellow kibice, ze reprezentacja POLSKI powinna byc
              reprezentacja POLSKI???? Czy obchodza was "sztuczne" triumfy (z pomoca
              obcych), czy prawdziwe zwyciestwa i DUMA NARODU??? Jezeli Polacy nie umieja
              strzelac goli, to nie powinni wygrac! Ale jak wygrywamy, musimy to zrobic
              sami!!! POLACY, nie afrykanie!

              Ten czarnoch to obrazanie dla Polskiego narodu!!! On obraza nasz kraj i
              naszych pilkarzy. To jest jak cios w twarz do naszego kraju.

              Jak mozecie mowic ze jestescie kibicami waszego kraju, jak jest na waszej
              druzynie murzyn??? TO WSTYD!!!! WSTYD WSTYD WSTYD!!!!!

              POLSKA REPREZENTACJA DLA POLAKOW

              WHITE POWER!!!

              [
              • Gość: tato Re: Niemcy-Arabia Saudyjska 8:0 IP: *.fastres.net 01.06.02, 17:45
                Gość portalu: narval napisał(a):

                > no to juz wiem!!! az wlos sie na glowie jezy!
                >
                > to z innego fora/ cytuje:
                >
                > Czy nie sadzicie, fellow kibice, ze reprezentacja POLSKI powinna byc
                > reprezentacja POLSKI???? Czy obchodza was "sztuczne" triumfy (z pomoca
                > obcych), czy prawdziwe zwyciestwa i DUMA NARODU??? Jezeli Polacy nie umieja
                > strzelac goli, to nie powinni wygrac! Ale jak wygrywamy, musimy to zrobic
                > sami!!! POLACY, nie afrykanie!
                >
                > Ten czarnoch to obrazanie dla Polskiego narodu!!! On obraza nasz kraj i
                > naszych pilkarzy. To jest jak cios w twarz do naszego kraju.
                >
                > Jak mozecie mowic ze jestescie kibicami waszego kraju, jak jest na waszej
                > druzynie murzyn??? TO WSTYD!!!! WSTYD WSTYD WSTYD!!!!!
                >
                > POLSKA REPREZENTACJA DLA POLAKOW
                >
                > WHITE POWER!!!
                >
                > [

                Co to mialo byc?Malo to idiotow tutaj?
                A ty komu kibicujesz Francji czy Polsce?
                • Gość: narval Re: Niemcy-Arabia Saudyjska 8:0 IP: *.abo.wanadoo.fr 01.06.02, 17:47
                  Polakom ma sie rozumiec z Olisabebe na czelesmile)
        • Gość: narval Polska - Portugalia IP: *.abo.wanadoo.fr 01.06.02, 17:28
          No a jak spisza sie Polacy w poniedzialek contra Portugalia??
          • Gość: tato Re: Polska - Portugalia IP: *.fastres.net 01.06.02, 17:31
            Gość portalu: narval napisał(a):

            > No a jak spisza sie Polacy w poniedzialek contra Portugalia??

            Figo i spolka dokopia az milo.Chyba ze wierzymy w cuda i Olisabebe.
    • Gość: Asia Re: 8-0. IP: *.telia.com 01.06.02, 17:43
      Po co odrazu az "mistrzami swiata".
      Nie badz taki pesymista.Ja stawiam na naszych.
      • Gość: tomek Re: 8-0. IP: 2.4.STABLE* / 192.168.0.* 01.06.02, 17:48
        1. nieco za wcześnie obwoływać Niemców mistrzami świata po meczu z kelnerami.
        Arabowie nie załapaliby sie do 2 bundesligi.

        2. Nie Olisabebe lecz Olisadebe - radze zapamiętać to nazwisko - niedługo liga
        włoska

        3. piłka nożna to gra gdzie teoretycznie każdy może wygrać z każdym (jak mu sie
        farci) tak więc Portugalia może równie dobrze zając ostatnie miejce w grupie.
        • Gość: tato Re: 8-0. IP: *.fastres.net 01.06.02, 17:55
          Gość portalu: tomek napisał(a):

          > 1. nieco za wcześnie obwoływać Niemców mistrzami świata po meczu z kelnerami.
          > Arabowie nie załapaliby sie do 2 bundesligi.
          >
          > 2. Nie Olisabebe lecz Olisadebe - radze zapamiętać to nazwisko - niedługo liga
          > włoska
          >
          > 3. piłka nożna to gra gdzie teoretycznie każdy może wygrać z każdym (jak mu sie
          >
          > farci) tak więc Portugalia może równie dobrze zając ostatnie miejce w grupie.

          smile.........Tak slyszalem tez we wloszech,cos mowili,ale cena jak za obronce
          20 milonow euro.Juventus chcial kupic.
          • Gość: tomek Re: 8-0. IP: 2.4.STABLE* / 192.168.0.* 01.06.02, 18:29
            nie żałowałby Agnelli
            • Gość: tato Re: 8-0. IP: *.fastres.net 01.06.02, 18:41
              Gość portalu: tomek napisał(a):

              > nie żałowałby Agnelli

              ....Mah,lepiej zeby kupil go Milan.
              • Gość: tomek Re: 8-0. IP: 2.4.STABLE* / 192.168.0.* 01.06.02, 19:04
                Gość portalu: tato napisał(a):

                >
                > ....Mah,lepiej zeby kupil go Milan.

                Berlusconi kupił sobie właśnie Duńczyka Tomassona
                • Gość: gaga Re: 8-0. IP: 80.116.215.* 01.06.02, 19:26
                  I po meczu z Urugwajem widac, ze zrobil niezly interes.
                  • Gość: narval POLSKA - KOREA ---------->wtorek (4.06. 13.30) IP: *.abo.wanadoo.fr 02.06.02, 09:50
                    bylam przekonana, ze rozpoczynamy w poniedzialek z Portugalia, ale pomylilam
                    daty!!!! (10.06)
                    takze we wtorek Polska-Korea!!
                    • karelia Re: POLSKA - KOREA ---------->wtorek (4.06. 13.30) 02.06.02, 11:57
                      ale jestes kibic Narvalka, co nieco nerwowy wink
                    • Gość: tato Re: POLSKA - KOREA ---------->wtorek (4.06. 13.30) IP: *.fastres.net 02.06.02, 13:45
                      Gość portalu: narval napisał(a):

                      > bylam przekonana, ze rozpoczynamy w poniedzialek z Portugalia, ale pomylilam
                      > daty!!!! (10.06)
                      > takze we wtorek Polska-Korea!!

                      Ty kobieta?........
                      • Gość: narval Re: POLSKA - KOREA ---------->wtorek (4.06. 13.30) IP: *.abo.wanadoo.fr 02.06.02, 19:45

                        > Ty kobieta?........

                        tato!!! slowianska krew plynie w moich kobiecych zylach + b. blekitne
                        okosmile)......cos mi sie wydaje, ze nie czytacie Zebranie Klubu "ilestam"smile)

                        Jak tu nie byc na biezaco z foot-pilka, kiedy 3 chlopa w domu przed
                        tv. 'wydziera sie', pieron wie dlaczego?!smile) ponoc rad udzielaja jak nalezy
                        poprawnie gracsmile)

                        a tak na marginesie chcialam dodac, ze w 1998, kiedy Mundial odbywal sie we FR.
                        w mojej podparyskiej miejscowosci, odbywaly sie treningi ekipy brazylijskiej z
                        okrzyczanym wtedy RONALDOsmile) nie chwalac sie widzialam go jak na wysuniecie
                        dlonismile)
                        Pilkarzy z ekipy fr. znam poniewaz niemalze wszystkie reklamy sa z ich udzialem!!
                        jak mowi moj zakontraktowany to juz groszowi miliarderzysmile)
                        • karelia Re: POLSKA - KOREA ---------->wtorek (4.06. 13.30) 02.06.02, 19:50
                          no chyba ze tak, po prostu jestes zmuszona zeby sie znac na kopaniu i
                          znackopaczywink))
                          papciu, a Narvalova to kobita, to tak na marginesie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka