Gość: tato IP: *.fastres.net 01.06.02, 16:23 Ale lanie.Niemcy znowu mistrzem swiata? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: narval Niemcy-Arabia Saudyjska 8:0 IP: *.abo.wanadoo.fr 01.06.02, 17:21 Na to sie zanosi! A Fr; w przyszlym tygodniu chyba beda walichy pakowali i do domu wracali!! graja z Urugwajem w czwartek.....i bez Zidana Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tato Re: Niemcy-Arabia Saudyjska 8:0 IP: *.fastres.net 01.06.02, 17:23 ...Nie wiem jaka zaloge zabral Engel,ale jak Olisabebe bedzie dobry to moze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tato Re: Niemcy-Arabia Saudyjska 8:0 IP: *.fastres.net 01.06.02, 17:25 Gość portalu: tato napisał(a): > ...Nie wiem jaka zaloge zabral Engel,ale jak Olisabebe bedzie dobry to moze. Olisabebe(Tak sie pisze jego nazwisko?) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... ... Re: Niemcy-Arabia Saudyjska 8:0 IP: *.sympatico.ca 01.06.02, 17:30 Gość portalu: tato napisał(a): > Gość portalu: tato napisał(a): > > > ...Nie wiem jaka zaloge zabral Engel,ale jak Olisabebe bedzie dobry to moz > e. > > Olisabebe(Tak sie pisze jego nazwisko?) Olisabebe to nie Czarniecki??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: narval Re: Niemcy-Arabia Saudyjska 8:0 IP: *.abo.wanadoo.fr 01.06.02, 17:32 > Olisabebe(Tak sie pisze jego nazwisko?) a z jakiej on ekipy?? chyba nie z fr.? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: narval Re: Niemcy-Arabia Saudyjska 8:0 IP: *.abo.wanadoo.fr 01.06.02, 17:41 no to juz wiem!!! az wlos sie na glowie jezy! to z innego fora/ cytuje: Czy nie sadzicie, fellow kibice, ze reprezentacja POLSKI powinna byc reprezentacja POLSKI???? Czy obchodza was "sztuczne" triumfy (z pomoca obcych), czy prawdziwe zwyciestwa i DUMA NARODU??? Jezeli Polacy nie umieja strzelac goli, to nie powinni wygrac! Ale jak wygrywamy, musimy to zrobic sami!!! POLACY, nie afrykanie! Ten czarnoch to obrazanie dla Polskiego narodu!!! On obraza nasz kraj i naszych pilkarzy. To jest jak cios w twarz do naszego kraju. Jak mozecie mowic ze jestescie kibicami waszego kraju, jak jest na waszej druzynie murzyn??? TO WSTYD!!!! WSTYD WSTYD WSTYD!!!!! POLSKA REPREZENTACJA DLA POLAKOW WHITE POWER!!! [ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tato Re: Niemcy-Arabia Saudyjska 8:0 IP: *.fastres.net 01.06.02, 17:45 Gość portalu: narval napisał(a): > no to juz wiem!!! az wlos sie na glowie jezy! > > to z innego fora/ cytuje: > > Czy nie sadzicie, fellow kibice, ze reprezentacja POLSKI powinna byc > reprezentacja POLSKI???? Czy obchodza was "sztuczne" triumfy (z pomoca > obcych), czy prawdziwe zwyciestwa i DUMA NARODU??? Jezeli Polacy nie umieja > strzelac goli, to nie powinni wygrac! Ale jak wygrywamy, musimy to zrobic > sami!!! POLACY, nie afrykanie! > > Ten czarnoch to obrazanie dla Polskiego narodu!!! On obraza nasz kraj i > naszych pilkarzy. To jest jak cios w twarz do naszego kraju. > > Jak mozecie mowic ze jestescie kibicami waszego kraju, jak jest na waszej > druzynie murzyn??? TO WSTYD!!!! WSTYD WSTYD WSTYD!!!!! > > POLSKA REPREZENTACJA DLA POLAKOW > > WHITE POWER!!! > > [ Co to mialo byc?Malo to idiotow tutaj? A ty komu kibicujesz Francji czy Polsce? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: narval Re: Niemcy-Arabia Saudyjska 8:0 IP: *.abo.wanadoo.fr 01.06.02, 17:47 Polakom ma sie rozumiec z Olisabebe na czele) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: narval Polska - Portugalia IP: *.abo.wanadoo.fr 01.06.02, 17:28 No a jak spisza sie Polacy w poniedzialek contra Portugalia?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tato Re: Polska - Portugalia IP: *.fastres.net 01.06.02, 17:31 Gość portalu: narval napisał(a): > No a jak spisza sie Polacy w poniedzialek contra Portugalia?? Figo i spolka dokopia az milo.Chyba ze wierzymy w cuda i Olisabebe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Asia Re: 8-0. IP: *.telia.com 01.06.02, 17:43 Po co odrazu az "mistrzami swiata". Nie badz taki pesymista.Ja stawiam na naszych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek Re: 8-0. IP: 2.4.STABLE* / 192.168.0.* 01.06.02, 17:48 1. nieco za wcześnie obwoływać Niemców mistrzami świata po meczu z kelnerami. Arabowie nie załapaliby sie do 2 bundesligi. 2. Nie Olisabebe lecz Olisadebe - radze zapamiętać to nazwisko - niedługo liga włoska 3. piłka nożna to gra gdzie teoretycznie każdy może wygrać z każdym (jak mu sie farci) tak więc Portugalia może równie dobrze zając ostatnie miejce w grupie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tato Re: 8-0. IP: *.fastres.net 01.06.02, 17:55 Gość portalu: tomek napisał(a): > 1. nieco za wcześnie obwoływać Niemców mistrzami świata po meczu z kelnerami. > Arabowie nie załapaliby sie do 2 bundesligi. > > 2. Nie Olisabebe lecz Olisadebe - radze zapamiętać to nazwisko - niedługo liga > włoska > > 3. piłka nożna to gra gdzie teoretycznie każdy może wygrać z każdym (jak mu sie > > farci) tak więc Portugalia może równie dobrze zając ostatnie miejce w grupie. .........Tak slyszalem tez we wloszech,cos mowili,ale cena jak za obronce 20 milonow euro.Juventus chcial kupic. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek Re: 8-0. IP: 2.4.STABLE* / 192.168.0.* 01.06.02, 18:29 nie żałowałby Agnelli Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tato Re: 8-0. IP: *.fastres.net 01.06.02, 18:41 Gość portalu: tomek napisał(a): > nie żałowałby Agnelli ....Mah,lepiej zeby kupil go Milan. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek Re: 8-0. IP: 2.4.STABLE* / 192.168.0.* 01.06.02, 19:04 Gość portalu: tato napisał(a): > > ....Mah,lepiej zeby kupil go Milan. Berlusconi kupił sobie właśnie Duńczyka Tomassona Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gaga Re: 8-0. IP: 80.116.215.* 01.06.02, 19:26 I po meczu z Urugwajem widac, ze zrobil niezly interes. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: narval POLSKA - KOREA ---------->wtorek (4.06. 13.30) IP: *.abo.wanadoo.fr 02.06.02, 09:50 bylam przekonana, ze rozpoczynamy w poniedzialek z Portugalia, ale pomylilam daty!!!! (10.06) takze we wtorek Polska-Korea!! Odpowiedz Link Zgłoś
karelia Re: POLSKA - KOREA ---------->wtorek (4.06. 13.30) 02.06.02, 11:57 ale jestes kibic Narvalka, co nieco nerwowy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tato Re: POLSKA - KOREA ---------->wtorek (4.06. 13.30) IP: *.fastres.net 02.06.02, 13:45 Gość portalu: narval napisał(a): > bylam przekonana, ze rozpoczynamy w poniedzialek z Portugalia, ale pomylilam > daty!!!! (10.06) > takze we wtorek Polska-Korea!! Ty kobieta?........ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: narval Re: POLSKA - KOREA ---------->wtorek (4.06. 13.30) IP: *.abo.wanadoo.fr 02.06.02, 19:45 > Ty kobieta?........ tato!!! slowianska krew plynie w moich kobiecych zylach + b. blekitne oko)......cos mi sie wydaje, ze nie czytacie Zebranie Klubu "ilestam") Jak tu nie byc na biezaco z foot-pilka, kiedy 3 chlopa w domu przed tv. 'wydziera sie', pieron wie dlaczego?!) ponoc rad udzielaja jak nalezy poprawnie grac) a tak na marginesie chcialam dodac, ze w 1998, kiedy Mundial odbywal sie we FR. w mojej podparyskiej miejscowosci, odbywaly sie treningi ekipy brazylijskiej z okrzyczanym wtedy RONALDO) nie chwalac sie widzialam go jak na wysuniecie dloni) Pilkarzy z ekipy fr. znam poniewaz niemalze wszystkie reklamy sa z ich udzialem!! jak mowi moj zakontraktowany to juz groszowi miliarderzy) Odpowiedz Link Zgłoś
karelia Re: POLSKA - KOREA ---------->wtorek (4.06. 13.30) 02.06.02, 19:50 no chyba ze tak, po prostu jestes zmuszona zeby sie znac na kopaniu i znackopaczy)) papciu, a Narvalova to kobita, to tak na marginesie Odpowiedz Link Zgłoś