Dodaj do ulubionych

SOUP NAZI, KTO TO TAKI??????

09.03.05, 09:36
Kim Jest slynny Soup_Nazi? Tak naprawde nikt nie wie, bo facet duzo
podrozuje.

Oto adresy, ktorych uzywal:
bloc.alestra.net.mx – to w Meksyku
reditex,se – to w Szwecji
81.192.226./*1181.iam.net.ma – to w Maroku
gazetapl/* uni.lodz.pl
jego IP domowe to najprawdopodobniej 195.16.60

Najwyrazniej gdzie by nie byl, idzie do centrum businessowego w hotelu, i
wchodzi na forum. Jest po prostu uzalezniony. Choroba taka sama jak palenie i
alkoholizm. Poza tym jest tez samotny, bo jest nie tylko chamem ale krancowym
egocentrykiem, ktory zbyt jest zakochany w sobie i sfrustrowany swoim zyciem
aby mogl miec jakikolwiek zwiazek
Poniewaz jezdzi duzo sluzbowo wiec wydaje mu sie,ze jest emigrantem i nawet w
jedynym z watkow pisze jak to jezyka ojczystgo zapomnial (hahahahahahha) i
nie czyta polskich ksiazek ale wylacznie angielskie. Coz, idz chlopie na
Piotrkowska w Lodzi i kup sobie jaka polska ksiazke . Razu pewnego tak
uzalezniony od forum wszedl nawet na forum w jednej z lodzkich gazet, wyglada
na to ,ze go tam zatrudniaja od czasu do czasu.
W kazdym razie slynny Soup nalezy do polskiego establiszmentu,wyjezdza za
granice sluzbowo, ba nawet interesuje sie Oscarami, co w zestawieniu z jego
wrodzonym prymitywizmem, i chamstwem stanowi szczegolnie pikantne
zestawienie. Widac uwaza sie z kulturalnego. W koncu jest na niezlym miejcu w
Polsce, kraju zlodziei, cwaniakow i czerwonych wastaszkow spod ciemnej
gwiazdy. Ale dla Soup, to Polacy za granica stanowia glupkow, bo oni zyja w
normalnych krajach i uczciwie pracuja. Stad ta nienawisc. Skazany jest ten
Soup na Polske, bo nie jest w stanie funkcjonowac w obcym panstwie. On w
obcych panstwach bywa, jezdzi autobusem w NYC ( nie stac go na samochod?) i
nawet wie ile kosztuje bilet autobusowy!. Ma te wielka przyjemnosc jezdzenia
do Szwecji, do Meksyku czy Maroka a nawet NYC tylko.......jest przywiazany do
polskiego paszportu. ON TAKI NADZWYCZAJNY, MADRY I KULTURALNY powinien byc
przynajmniej Szwajcarem z pochodzenia a tu masz.....Nienawidzi polskiego
paszportu i chetnie zamienilby go na amerykanski lub kanadyjski ale nigdy nie
bedzie miala takiej pozycji socjalnej wiec meczy sie nieslychanie ten Soup.
Nigdy jednak nie zabiera glosu na forum na temat politykow a zwlaszcza rzadu
bo jak kazdy polski cwaniaczek boi sie, zeby nikt nie wyszperal,ze on jest
nielojalny a on przeciez jest wierny i wie komu lizac tylek za kilka dolarow
i wyjazd do Meksyku. Tymczasem jednak nienawidzi kazdego Polaka a zwlaszcza
Polonie biedny pokurcz wschodnioeuropejski.
Obserwuj wątek
    • donk Re: SOUP NAZI, KTO TO TAKI?????? 09.03.05, 10:02
      heheheh
      Jeszcze tylko potrzep skorka i bendzie OK.
    • flipflap Re: SOUP NAZI, KTO TO TAKI?????? 09.03.05, 15:26
      Dał Soup popalić hehehe
    • jot-23 Re: SOUP NAZI, KTO TO TAKI?????? 09.03.05, 15:35
      lol!

      to sie zupa ucieszy ze ze go tak buractwo pamienta
      • Gość: Ramp Re: SOUP NAZI, KTO TO TAKI?????? IP: 207.134.87.* 09.03.05, 16:22
        Ale sie ten Nazi napracowal i tyle sobie nikow sprawil, zeby wypisywac te swoje
        pierdoly.. psychiczny bidak, moze on dzisiaj w Brazylii?
      • Gość: Soup Nazi Re: SOUP NAZI, KTO TO TAKI?????? IP: *.dsl.telesp.net.br 09.03.05, 18:56
        > to sie zupa ucieszy ze ze go tak buractwo pamienta

        Hehehe, cieszem siem jak dziecko. Gdyby nie uszy, smialbym sie dookola glowy.
        • Gość: soup_nazi Re: SOUP NAZI, KTO TO TAKI?????? IP: 5.6R* / *.adsl-wns.paradise.net.nz 09.03.05, 22:18
          powiadam wam tow. ze mozecie mi
          skoczyc, hehehe, w ocean.
          • Gość: BBB [...] IP: *.patmedia.net 09.03.05, 23:23
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • ontarian2 Re: SOUP NAZI, KTO TO TAKI?????? 10.03.05, 00:50
      a hooy ci do tego, kto to taki
      ty lepiej beret sobie popraw
      i swojej Zoski pilnuj
      zeby ci znow jakiegos bekarta
      do domu nie przyniosla

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka