Gość: WC
IP: *.sympatico.ca
14.10.02, 21:02
"Kto sie z nami nie zgadza musi byc po prostu glupim i
nieodpowiedzialnym malolatem z tradzikim" - to brzmi jak walka
przedwyborcza. Takie i inne poglady maja zapewnic obecnemu
prezesowi Ro-bert-owi wystarczajaca liczbe glosow w nadchodzacych
wyborach.
Ale czy napewno prezesuniu? Rzekomo lubisz poswintuszyc (Karelia -
"prezes przeciez nie jest eunuchem i tez lubi poswintuszyc").
Kto jeszcze - Ballon? Moze to jedynie niewinne igraszki w porownaniu z
Dance Party u OZPOLA? Moze ...