Dodaj do ulubionych

XI przykazanie

29.12.02, 15:05

Obserwuj wątek
    • karelia Re: XI przykazanie 29.12.02, 15:08
      Moze zbierze sie nastepne X. przykazan i w ten oto forumniasty sposob bedziemy
      miec Dekalog-Bis wink , albo podwojny Dekalog smile
      • l0cc XII przykazanie 29.12.02, 15:10
        XII. Zakaz molestowania mlodziencow przez CIOTKI forumowe !!! w USA juz bys
        siedziala w pierdlu.
        • roadkill Re: XII przykazanie 29.12.02, 15:19
          Dzieki 10cc, ze mnie nie ubiegles.

          XI Bedac fukcjonariuszem czarrnego kultu i udzielajac porady zgwalconej
          nastolatce, nie bedziesz jej rypal, przynajmniej przy babci! Uwaga: Zasady
          szczegolnie przestrzegac w USA bo tam to grzech jak squrvysn.

          co za czasy co za kutasy.
          • l0cc Ale ojciec Roman.. 29.12.02, 15:23
            chcial dobrze dla niej! To podobno jakas nowa terapia wymyslona wlasnie przez
            polskich Ksiezy.
            • karelia Re: Ale ojciec Roman.. 29.12.02, 16:12
              XII: nie badz zalosna kreatura.
              • Gość: Artur Re: Ale ojciec Roman.. IP: *.mcbone.net / *.pppool.de 29.12.02, 16:15
                karelia napisała:

                XIII nie bierz laski od zlej strony. mozesz wyladowac nosem w dupie.
                • karelia Re: 14. 29.12.02, 16:24
                  XIV. nie badz wulgarny na daremno.
                  • Gość: Artur Re: XV IP: *.mcbone.net / *.pppool.de 29.12.02, 16:27
                    karelia napisała:

                    > XIV. nie badz wulgarny na daremno.

                    XV nie badz za optimistyczna...na daremno smile
                    • _narval_ Re: XVI 29.12.02, 16:42
                      nie rugaj na daremniesmile
                      • _narval_ Re: XVII 29.12.02, 16:43
                        nie badz sknera!
                        • Gość: Artur Re: XVIII IP: *.mcbone.net / *.pppool.de 29.12.02, 16:48
                          nie pisz na Forum Polonia.
                          • _narval_ Re: XVIII 29.12.02, 16:53
                            XVIII nie badz trywialnysmile
                            • _czosnek_ 19. 29.12.02, 17:05
                              Jedzcie duzo czosnku.
                              • Gość: narval Re: XX IP: *.abo.wanadoo.fr 29.12.02, 17:10
                                wystrzegajcie sie kaldunow!! do przykazanie tyczy sie panowsmile)
                                • _szwedka Re: XXI 29.12.02, 17:47
                                  nie zapuszczajcie wasa wink
                                  • Gość: narval Re: XXII IP: *.abo.wanadoo.fr 29.12.02, 18:05
                                    I na zdjeciach do jasnej cholery zdejmowac okulary!!
                                    • Gość: Artur Re: XXII.........nigdy! IP: *.mcbone.net / *.pppool.de 29.12.02, 18:09
                                      Gość portalu: narval napisał(a):

                                      > I na zdjeciach do jasnej cholery zdejmowac okulary!!

                                      a zdjecie juz niedlugo zniknie.
                                  • _balwanek_ _SZWEDKA TY SUKO SMIERDZISZ CIOTA QRWO! 29.12.02, 18:07
                                    spierdalaj na bis ciagnac fiuta ro-botowi tfuuu suko smierdzaca!
                        • _balwanek_ XXIII wspomagajcie zlodzieja radce 29.12.02, 18:10
    • _szwedka Kanalia sie obudzila...koniec zabawy ;-( ntx 29.12.02, 18:13
      • _balwanek_ _szwedka cza cipe wyszorowac 29.12.02, 18:16
        chodz na czat tam w spokoju i bez swiadkow wyczyscimy ci dziure .

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka