Gość: kjs
IP: *.MIATFLAD.covad.net
27.11.01, 17:04
Jestem z dala od kraju przez prawie 5 lat, nieustannie planujac powrot do
Polski. Coraz czesciej jednak zamiast zachety slysze negatywne opinie na temat
mojego rzekomo nieprzystosowania do zycia w Polsce i zreformowanego trybu
myslenia. Ludzie, ja tam mieszkalam przez 20 lat! Wiem, ze bede napotykac
powazniejsze trudnosci, ale nie mowcie mi, ze nie moge wrocic do domu, tylko
dlatego, ze komus sie wydaje - nie bede wiedziala jak sie w Polsce zyje...