kitjensen 23.07.07, 21:03 od selmy.tez bylam miesiac na wakacjach w PL,odwiedzilam wzgorze partyzantow ,siedzialam tam troche....buzi ... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
soup.nazi Re: buzi dla bruno 23.07.07, 21:52 Ty sama jestes partyzant - z wycietego lasu podobnie jak minetnik. Zrobcie sobie misia z dubeltowki. Odpowiedz Link Zgłoś
szyderca75 Re: buzi dla bruno 23.07.07, 23:21 zupa skad ty te teksty bierzesz he he? skasowali mi post do ciebie w ktorym pytalem o ten tekst ktory mowil o tym jak w brudne paluchy lapali my muchy i byly wybuchy pod same cos takm przeciez to jest mistrzostwo poezji skad ty to bierzesz he he? Odpowiedz Link Zgłoś