Dodaj do ulubionych

buzi dla bruno

23.07.07, 21:03
od selmy.tez bylam miesiac na wakacjach w PL,odwiedzilam wzgorze
partyzantow ,siedzialam tam troche....buzi ...
Obserwuj wątek
    • soup.nazi Re: buzi dla bruno 23.07.07, 21:52
      Ty sama jestes partyzant - z wycietego lasu podobnie jak minetnik. Zrobcie sobie
      misia z dubeltowki.
      • szyderca75 Re: buzi dla bruno 23.07.07, 23:21
        zupa skad ty te teksty bierzesz he he? skasowali mi post do ciebie w ktorym pytalem o ten tekst ktory mowil o tym jak w brudne paluchy lapali my muchy i byly wybuchy pod same cos takm przeciez to jest mistrzostwo poezji skad ty to bierzesz he he?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka