ratpole
19.10.07, 06:25
w nowo oddanym terminalu odlotow nie ma nawet malutkiego automatu z
napojami...ze wzgledu na ilosc lotow, 2 bramki...4 odloty w ciagu dwoch godzin
...opoznienia...nowa hala odlotow wygladala jak oboz koncentracyjny
8.10.2007...ludzie siedzieli na podlodze...ludzie z dziecmi...spragnieni
wody...przeciez swojej nie mozna wziac, a nie pomysleli ci co rozbudowywali
lotnisko o tym ze czlowiek musi sie napic wody czasami...zwlaszcza kiedy ma
lot opozniony o kilka godzin...na wlasne oczy widzialam jak rodzina dzielila
sie kubeczkiem wody swojego malucha bo przy okolo 500 osobach i sali odlotow
wielkosci salonu jadalnego prezydenta kaczynskiego nie da sie bez butelki wody
przezyc...Masakra...afrykanskie lotniska przy Etiudzie dostaja odemnie 10
punktow w skali od 1 do 10