macacz 30.08.03, 00:01 to pieniadze stracone... tak twierdza baby. A ja twierdze inaczej. A wy? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jutka1 Re: Pieniadze wydane na alkohol 30.08.03, 00:12 macacz napisał: > to pieniadze stracone... > tak twierdza baby. > A ja twierdze inaczej. > A wy? *********** Ja baba, a twierdze jak Ty... To moze znaczysia ja nie baba? Hmmmm. Musze pomyslec Jutka Odpowiedz Link Zgłoś
macacz Re: Pieniadze wydane na alkohol 30.08.03, 14:03 jutka1 napisała: > > Ja baba, a twierdze jak Ty... > To moze znaczysia ja nie baba? > Hmmmm. Musze pomyslec Po co myslec, moge sprawdzic > Odpowiedz Link Zgłoś
fallus-polonicus Re: Moze moja baba 30.08.03, 14:10 z innej gliny ulepiona bo na butelke wina nie zaluje - szklaneczka lub dwie przy obiedzie i tyle. Pijanstwa nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
jutka1 Re: Pieniadze wydane na alkohol 30.08.03, 15:02 macacz napisał: > Po co myslec, moge sprawdzic ********* Macaczu, Sprawdz, ale pamietaj (napis ze sklepu GS-u w Kazimierzu Wielkim, lata 80.): towar macany nalezy do macanta ))) ale po przemysleniach, jednak baba jestem )) pozdrawiam, Jutka Odpowiedz Link Zgłoś
cmok_wawelski Która? 30.08.03, 22:27 www.irakli.ru/pics/baba.jpg ? www.samsara.co.uk/olivia/image/baba.jpg ? www.belarus-misc.org/writer/dzied-i-baba-both.htm ? www.mwt.net/~bionorse/Carmen%20and%20baba.JPG ? czy coś pomiędzy? Odpowiedz Link Zgłoś
jutka1 Re: Która? 31.08.03, 10:18 cmok_wawelski napisała: > <a href="www.irakli.ru/pics/baba.jpg"target ? > czy coś pomiędzy? *********** Cmoku, oczywiscie ze jestem piata od prawej strony w drugim rzedzie, ale skad u diaska zdobyles moje zdjecie???? ))) Zero prywatnosci w tym necie, no zero.... Cmok (no pun intended) Jutka Odpowiedz Link Zgłoś
macacz Re: Pieniadze wydane na alkohol 31.08.03, 01:53 jutka1 napisała: > macacz napisał: > > > Po co myslec, moge sprawdzic > ********* > Macaczu, > > Sprawdz, ale pamietaj (napis ze sklepu GS-u w Kazimierzu Wielkim, lata 80.): > towar macany nalezy do macanta ))) Niunia, jesli towar jest dobry, to nie ma problemu ) No i swiezy zeby byl, bo nieraz zdarza sie z odzysku albo lekko podpsuty tu i owdzie..... Ja tez pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
jutka1 Re: Pieniadze wydane na alkohol 31.08.03, 09:57 macacz napisał: > Niunia, jesli towar jest dobry, to nie ma problemu ) > No i swiezy zeby byl, bo nieraz zdarza sie z odzysku albo lekko podpsuty tu i owdzie..... ************ wprawdzie z odzysku, ale podpsuta na pewno nie jestem )) Macaczu, w dzisiejszych czasach dziewice tylko w junior high, a za to prokurator na karku i te rzeczy...uwazac cza. pozdrawiam Jutka PS. Niunia...tutaj mnie rozdziewiczyles, bo tak mnie jeszcze nikt nie nazwal )) Odpowiedz Link Zgłoś
macacz Re: Pieniadze wydane na alkohol 31.08.03, 15:15 jutka1 napisała: > > wprawdzie z odzysku, No, ja tez z odzysku )) ale podpsuta na pewno nie jestem )) Cale szczescie ! > Macaczu, w dzisiejszych czasach dziewice tylko w junior high, Ja slyszalem ze w kindergartens i tylko te mlodsze roczniki ) Zreszta, kto by chcial sie z dziewica zadawac? Lepiej przyjsc na gotowe ) a za to > prokurator na karku i te rzeczy...uwazac cza. Cha, cha , fakt. > > pozdrawiam > Jutka > PS. Niunia...tutaj mnie rozdziewiczyles, A jednak Niunia, chociaz cos !!!! bo tak mnie jeszcze nikt nie > nazwal )) Moze na priva sie spiszemy ??????????????????????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
jutka1 Re: Pieniadze wydane na alkohol 31.08.03, 22:54 macacz napisał: > Moze na priva sie spiszemy > ??????????????????????????????? ********** Macaczu, adres znasz Aczkolwiek uprzedzam, ze nie mozna mnie zlowic )) Pozdrawiam, Jutka - Niunia ))) Odpowiedz Link Zgłoś
macacz Re: Pieniadze wydane na alkohol 01.09.03, 03:43 jutka1 napisała: > macacz napisał: > > > Moze na priva sie spiszemy > > ??????????????????????????????? > ********** > Macaczu, adres znasz Napisalem. > Aczkolwiek uprzedzam, ze nie mozna mnie zlowic )) A szkoda....(( > > Pozdrawiam, > Jutka - Niunia ))) Tez pozdrawaim Odpowiedz Link Zgłoś
jutka1 Re: Pieniadze wydane na alkohol 01.09.03, 14:17 macacz napisał: > > Macaczu, adres znasz > Napisalem. ********* Macaczu, czy wrzuciles do skrzynki pocztowej uprzednio nakleiwszy znaczek, czy tez droga elektroniczna? Bo elektronicznie nic nie otrzymalam Przykro mi, ze sprawilam zawod (chyba?), ale uczciwie i szczerze, mnie zlapac nie mozna, nawet swiadkow na to mam Pozdrawiam, Niunia unbeknownst and unaware Odpowiedz Link Zgłoś
macacz Re: Pieniadze wydane na alkohol 01.09.03, 16:27 jutka1 napisała: > > Macaczu, > czy wrzuciles do skrzynki pocztowej uprzednio nakleiwszy znaczek, czy tez > droga elektroniczna? Bo elektronicznie nic nie otrzymalam Elektroniczna i nawet znaczek nakleilem...sprobuje raz jeszcze... > > Przykro mi, ze sprawilam zawod (chyba?), ale uczciwie i szczerze, mnie zlapac > nie mozna, nawet swiadkow na to mam No dobrze, ale moze mozna sie z Toba umowic? Np. na kawe w Starbucks na 1 Av i 59 Street, tuz kolo Queensboro Bridge? > > Pozdrawiam, > Niunia unbeknownst and unaware Odpowiedz Link Zgłoś
jutka1 Re: Pieniadze wydane na alkohol 01.09.03, 16:47 macacz napisał: > No dobrze, ale moze mozna sie z Toba umowic? Np. na kawe w Starbucks na 1 Av i 59 Street, tuz kolo Queensboro Bridge? ******** Kawe pijam w roznych braseriach etc., Starbucks tutaj nie ma i chyba nie bedzie, a do NYC strasznie daleko... Ale jakbys kiedys sie znalazl w Miescie Swiatel, to kawe mozna - byle bez macania, Macancie, bom dziewczyna skromna i plochliwa ))) Pozdrawiam, Jutka Odpowiedz Link Zgłoś
macacz Re: Pieniadze wydane na alkohol 02.09.03, 00:07 jutka1 napisała: > macacz napisał: > > > No dobrze, ale moze mozna sie z Toba umowic? Np. na kawe w Starbucks na 1 > Av > i 59 Street, tuz kolo Queensboro Bridge? > ******** > Kawe pijam w roznych braseriach etc., Starbucks tutaj nie ma i chyba nie > bedzie, a do NYC strasznie daleko... Co to za miasto bez Starbucksa???!!! Sbcks jest i w Londnie i w Barcelonie i nawet w Helsinkach... LV ???? > Ale jakbys kiedys sie znalazl w Miescie Swiatel, to kawe mozna - byle bez > macania, Macancie, bom dziewczyna skromna i plochliwa ))) No moze sie i znajde kiedys , w koncu za darmo latam )) > Pozdrawiam, > Jutka ""Siur"" ze tez pozdrawiam ))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
jutka1 Re: Pieniadze wydane na alkohol + do Macacza :) 01.09.03, 20:59 macacz napisał: > Elektroniczna i nawet znaczek nakleilem...sprobuje raz jeszcze... ********** Nic nie doszlo, Macaczu. Na wszelki wypadek zawiadamiam, zebys nie myslal, ze nie odpisuje na korespondencje ) pozdrowienia pierwszomajowe, tfu, znaczy, lejbordejowe Jutka Odpowiedz Link Zgłoś
macacz Re: Pieniadze wydane na alkohol + do Macacza :) 02.09.03, 00:07 jutka1 napisała: > macacz napisał: > > > Elektroniczna i nawet znaczek nakleilem...sprobuje raz jeszcze... > ********** > Nic nie doszlo, Macaczu. Na wszelki wypadek zawiadamiam, zebys nie myslal, ze > nie odpisuje na korespondencje ) > > pozdrowienia pierwszomajowe, tfu, znaczy, lejbordejowe RENCE OPADAJOM ..... > Jutka Odpowiedz Link Zgłoś
macacz Re: Pieniadze wydane na alkohol + do Macacza :) 02.09.03, 00:08 jutka1 napisała: > macacz napisał: > > > Elektroniczna i nawet znaczek nakleilem...sprobuje raz jeszcze... > ********** > Nic nie doszlo, Macaczu. Na wszelki wypadek zawiadamiam, zebys nie myslal, ze > nie odpisuje na korespondencje ) > > pozdrowienia pierwszomajowe, tfu, znaczy, lejbordejowe > Jutka Jak pisac???? Jutka1@GAZETA.PL ???? Odpowiedz Link Zgłoś
jutka1 Re: + do Macacza :) 02.09.03, 15:50 macacz napisał: > Nie bylem, przyznaje. Ale wybiore sie pewnie w listopadzie lub zaraz po Nowym Roku, akurat do Paryza moge takze za darmoche leciec, cha, cha !!!! ********* Daj znac z wyprzedzeniem, bo ja czesto podrozuje. Tez bym chciala za darmoche do Stanow, ale na razie wysylaja mnie za darmoche w inne regiony swiata Jutka P.S. Odpisalam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: myszka Re: Pieniadze wydane na alkohol IP: *.45-131-66.nowhere.mc.videotron.ca 01.09.03, 02:22 czy ja baba czy tez nie bo ja lubie baby? Odpowiedz Link Zgłoś
macacz Re: Pieniadze wydane na alkohol 01.09.03, 03:41 Gość portalu: myszka napisał(a): > czy ja baba czy tez nie bo ja lubie baby? Moge Cie wymacac i Ci powiem, chociaz na razie flirtuje z jutka1, ale chyba z tego nic nie bedzie....) Macacz Odpowiedz Link Zgłoś
macacz Re: Pieniadze wydane na alkohol 01.09.03, 03:41 macacz napisał: > Gość portalu: myszka napisał(a): > > > czy ja baba czy tez nie bo ja lubie baby? > > Moge Cie wymacac i Ci powiem, chociaz na razie flirtuje z jutka1, ale chyba z > tego nic nie bedzie....) > Macacz No chyba ze Ty jakis mysi pedal jestes, to tedy sam sie macaj... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arizona_moja_miłoś Re: Pieniadze wydane na alkohol IP: *.visp.energis.pl 01.09.03, 21:21 To znakomita inwestycja w siebie, zeby tak wszyscy pili...eh pozdrawiam smakosz Odpowiedz Link Zgłoś
luiza-w-ogrodzie Re: Pieniadze wydane na alkohol 01.09.03, 23:55 macacz napisał: > to pieniadze stracone... > tak twierdza baby. > A ja twierdze inaczej. > A wy? Tez twierdze ze stracone. Mozna je zuzyc w bardziej krecacy w glowie sposob bez kaca na drugi dzien. Pozdrawiam Luiza-w-Ogrodzie ><((((º>`·.¸¸.·´¯`·...¸><((((º>¸. .·´¯`·.. ><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gadula Re: Pieniadze wydane na alkohol IP: *.sympatico.ca 02.09.03, 00:03 Po drugiej butelce ryzlinga to nawet gosposia lubi wypic ... Najlepiej to pijal Broniewski. Pisal po bejcu, lazil po knajpach i wszyscy go znali. A dzisiaj tylko sami zule i drechy po knajpach przesiaduja ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: komentator Re: Pieniadze wydane na alkohol IP: *.proxy.aol.com 02.09.03, 00:28 nie piszesz ty o K.I.Galczynskim? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gadula Re: Pieniadze wydane na alkohol IP: *.sympatico.ca 02.09.03, 00:38 Nie, nie pisze! Pisze o Broniewskim ... a malo to Polakow lubialo (i dalej lubi, hehe) wypic? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: VIP-1 Re: Pieniadze wydane na alkohol IP: *.mt.sfl.net 02.09.03, 16:01 pil bo go wyrzuty sumienia dreczyly ze dla komuchow sie zaprzedal Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cassini Re: Pieniadze wydane na alkohol IP: *.motivepower-eu.com 02.09.03, 16:17 a ty ostatni sprawiedliwy ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pomocny Re: Pieniadze wydane na alkohol IP: 66.207.104.* 02.09.03, 16:33 Bral udzial w kampani w 1920 roku ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cassini Re: Pieniadze wydane na alkohol IP: *.motivepower-eu.com 02.09.03, 16:38 I dosiadal kasztanke hehehe Odpowiedz Link Zgłoś