Dodaj do ulubionych

Pieniadze wydane na alkohol

30.08.03, 00:01
to pieniadze stracone...
tak twierdza baby.
A ja twierdze inaczej.
A wy?
Obserwuj wątek
    • jutka1 Re: Pieniadze wydane na alkohol 30.08.03, 00:12
      macacz napisał:

      > to pieniadze stracone...
      > tak twierdza baby.
      > A ja twierdze inaczej.
      > A wy?
      ***********
      Ja baba, a twierdze jak Ty...
      To moze znaczysia ja nie baba?
      Hmmmm. Musze pomyslec

      Jutka smile
      • macacz Re: Pieniadze wydane na alkohol 30.08.03, 14:03
        jutka1 napisała:

        >
        > Ja baba, a twierdze jak Ty...
        > To moze znaczysia ja nie baba?
        > Hmmmm. Musze pomyslec

        Po co myslec, moge sprawdzic wink
        >
        • fallus-polonicus Re: Moze moja baba 30.08.03, 14:10
          z innej gliny ulepiona bo na butelke wina nie zaluje - szklaneczka lub dwie
          przy obiedzie i tyle. Pijanstwa nie ma.
        • jutka1 Re: Pieniadze wydane na alkohol 30.08.03, 15:02
          macacz napisał:

          > Po co myslec, moge sprawdzic wink
          *********
          Macaczu,

          Sprawdz, ale pamietaj (napis ze sklepu GS-u w Kazimierzu Wielkim, lata 80.):
          towar macany nalezy do macanta wink)))

          ale po przemysleniach, jednak baba jestem smile))

          pozdrawiam,
          Jutka
          • cmok_wawelski Która? 30.08.03, 22:27
            www.irakli.ru/pics/baba.jpg ?
            www.samsara.co.uk/olivia/image/baba.jpg ?
            www.belarus-misc.org/writer/dzied-i-baba-both.htm ?
            www.mwt.net/~bionorse/Carmen%20and%20baba.JPG ?

            czy coś pomiędzy?
            • jutka1 Re: Która? 31.08.03, 10:18
              cmok_wawelski napisała:

              > <a href="www.irakli.ru/pics/baba.jpg"target ?
              > czy coś pomiędzy?
              ***********
              Cmoku, oczywiscie ze jestem piata od prawej strony w drugim rzedzie, ale skad
              u diaska zdobyles moje zdjecie???? wink)))

              Zero prywatnosci w tym necie, no zero....

              Cmok (no pun intended) wink
              Jutka
          • macacz Re: Pieniadze wydane na alkohol 31.08.03, 01:53
            jutka1 napisała:

            > macacz napisał:
            >
            > > Po co myslec, moge sprawdzic wink
            > *********
            > Macaczu,
            >
            > Sprawdz, ale pamietaj (napis ze sklepu GS-u w Kazimierzu Wielkim, lata 80.):
            > towar macany nalezy do macanta wink)))

            Niunia, jesli towar jest dobry, to nie ma problemu wink)
            No i swiezy zeby byl, bo nieraz zdarza sie z odzysku albo lekko podpsuty tu i
            owdzie.....

            Ja tez pozdrawiam wink
            • jutka1 Re: Pieniadze wydane na alkohol 31.08.03, 09:57
              macacz napisał:
              > Niunia, jesli towar jest dobry, to nie ma problemu wink)
              > No i swiezy zeby byl, bo nieraz zdarza sie z odzysku albo lekko podpsuty tu
              i owdzie.....
              ************
              wprawdzie z odzysku, ale podpsuta na pewno nie jestem wink))

              Macaczu, w dzisiejszych czasach dziewice tylko w junior high, a za to
              prokurator na karku i te rzeczy...uwazac cza.

              pozdrawiam
              Jutka
              PS. Niunia...tutaj mnie rozdziewiczyles, bo tak mnie jeszcze nikt nie
              nazwal smile))
              • macacz Re: Pieniadze wydane na alkohol 31.08.03, 15:15
                jutka1 napisała:

                >
                > wprawdzie z odzysku,

                No, ja tez z odzysku wink))

                ale podpsuta na pewno nie jestem wink))

                Cale szczescie !

                > Macaczu, w dzisiejszych czasach dziewice tylko w junior high,

                Ja slyszalem ze w kindergartens i tylko te mlodsze roczniki wink)
                Zreszta, kto by chcial sie z dziewica zadawac? Lepiej przyjsc na gotowe wink)

                a za to
                > prokurator na karku i te rzeczy...uwazac cza.

                Cha, cha , fakt.
                >
                > pozdrawiam
                > Jutka
                > PS. Niunia...tutaj mnie rozdziewiczyles,

                A jednak Niunia, chociaz cos !!!!

                bo tak mnie jeszcze nikt nie
                > nazwal smile))

                Moze na priva sie spiszemy wink
                ???????????????????????????????
                • jutka1 Re: Pieniadze wydane na alkohol 31.08.03, 22:54
                  macacz napisał:

                  > Moze na priva sie spiszemy wink
                  > ???????????????????????????????
                  **********
                  Macaczu, adres znasz smile
                  Aczkolwiek uprzedzam, ze nie mozna mnie zlowic wink))

                  Pozdrawiam,
                  Jutka - Niunia wink)))
                  • macacz Re: Pieniadze wydane na alkohol 01.09.03, 03:43
                    jutka1 napisała:

                    > macacz napisał:
                    >
                    > > Moze na priva sie spiszemy wink
                    > > ???????????????????????????????
                    > **********
                    > Macaczu, adres znasz smile
                    Napisalem.
                    > Aczkolwiek uprzedzam, ze nie mozna mnie zlowic wink))
                    A szkoda....sad((
                    >
                    > Pozdrawiam,
                    > Jutka - Niunia wink)))
                    Tez pozdrawaim
                    • jutka1 Re: Pieniadze wydane na alkohol 01.09.03, 14:17
                      macacz napisał:

                      > > Macaczu, adres znasz smile
                      > Napisalem.
                      *********
                      Macaczu,
                      czy wrzuciles do skrzynki pocztowej uprzednio nakleiwszy znaczek, czy tez
                      droga elektroniczna? Bo elektronicznie nic nie otrzymalam smile

                      Przykro mi, ze sprawilam zawod (chyba?), ale uczciwie i szczerze, mnie zlapac
                      nie mozna, nawet swiadkow na to mam wink

                      Pozdrawiam,
                      Niunia unbeknownst and unaware wink
                      • macacz Re: Pieniadze wydane na alkohol 01.09.03, 16:27
                        jutka1 napisała:

                        >
                        > Macaczu,
                        > czy wrzuciles do skrzynki pocztowej uprzednio nakleiwszy znaczek, czy tez
                        > droga elektroniczna? Bo elektronicznie nic nie otrzymalam smile

                        Elektroniczna i nawet znaczek nakleilem...sprobuje raz jeszcze...
                        >
                        > Przykro mi, ze sprawilam zawod (chyba?), ale uczciwie i szczerze, mnie zlapac
                        > nie mozna, nawet swiadkow na to mam wink

                        No dobrze, ale moze mozna sie z Toba umowic? Np. na kawe w Starbucks na 1 Av i
                        59 Street, tuz kolo Queensboro Bridge?

                        >
                        > Pozdrawiam,
                        > Niunia unbeknownst and unaware wink
                        • jutka1 Re: Pieniadze wydane na alkohol 01.09.03, 16:47
                          macacz napisał:

                          > No dobrze, ale moze mozna sie z Toba umowic? Np. na kawe w Starbucks na 1 Av
                          i 59 Street, tuz kolo Queensboro Bridge?
                          ********
                          Kawe pijam w roznych braseriach etc., Starbucks tutaj nie ma i chyba nie
                          bedzie, a do NYC strasznie daleko...
                          Ale jakbys kiedys sie znalazl w Miescie Swiatel, to kawe mozna - byle bez
                          macania, Macancie, bom dziewczyna skromna i plochliwa smile)))

                          Pozdrawiam,
                          Jutka
                          • macacz Re: Pieniadze wydane na alkohol 02.09.03, 00:07
                            jutka1 napisała:

                            > macacz napisał:
                            >
                            > > No dobrze, ale moze mozna sie z Toba umowic? Np. na kawe w Starbucks na 1
                            > Av
                            > i 59 Street, tuz kolo Queensboro Bridge?
                            > ********
                            > Kawe pijam w roznych braseriach etc., Starbucks tutaj nie ma i chyba nie
                            > bedzie, a do NYC strasznie daleko...

                            Co to za miasto bez Starbucksa???!!! Sbcks jest i w Londnie i w Barcelonie i
                            nawet w Helsinkach...
                            LV ????

                            > Ale jakbys kiedys sie znalazl w Miescie Swiatel, to kawe mozna - byle bez
                            > macania, Macancie, bom dziewczyna skromna i plochliwa smile)))

                            No moze sie i znajde kiedys , w koncu za darmo latam wink))

                            > Pozdrawiam,
                            > Jutka

                            ""Siur"" ze tez pozdrawiam wink)))))))
                        • jutka1 Re: Pieniadze wydane na alkohol + do Macacza :) 01.09.03, 20:59
                          macacz napisał:

                          > Elektroniczna i nawet znaczek nakleilem...sprobuje raz jeszcze...
                          **********
                          Nic nie doszlo, Macaczu. Na wszelki wypadek zawiadamiam, zebys nie myslal, ze
                          nie odpisuje na korespondencje smile)

                          pozdrowienia pierwszomajowe, tfu, znaczy, lejbordejowe wink
                          Jutka
                          • macacz Re: Pieniadze wydane na alkohol + do Macacza :) 02.09.03, 00:07
                            jutka1 napisała:

                            > macacz napisał:
                            >
                            > > Elektroniczna i nawet znaczek nakleilem...sprobuje raz jeszcze...
                            > **********
                            > Nic nie doszlo, Macaczu. Na wszelki wypadek zawiadamiam, zebys nie myslal, ze
                            > nie odpisuje na korespondencje smile)
                            >
                            > pozdrowienia pierwszomajowe, tfu, znaczy, lejbordejowe wink

                            RENCE OPADAJOM .....
                            > Jutka
                          • macacz Re: Pieniadze wydane na alkohol + do Macacza :) 02.09.03, 00:08
                            jutka1 napisała:

                            > macacz napisał:
                            >
                            > > Elektroniczna i nawet znaczek nakleilem...sprobuje raz jeszcze...
                            > **********
                            > Nic nie doszlo, Macaczu. Na wszelki wypadek zawiadamiam, zebys nie myslal, ze
                            > nie odpisuje na korespondencje smile)
                            >
                            > pozdrowienia pierwszomajowe, tfu, znaczy, lejbordejowe wink
                            > Jutka

                            Jak pisac????
                            Jutka1@GAZETA.PL ????
                            • jutka1 + do Macacza :) 02.09.03, 08:27
                              jutka1@gazeta.pl
                              • macacz Re: + do Macacza :) 02.09.03, 14:05
                                jutka1 napisała:

                                > jutka1@gazeta.pl
                                • jutka1 Re: + do Macacza :) 02.09.03, 15:50
                                  macacz napisał:

                                  > Nie bylem, przyznaje. Ale wybiore sie pewnie w listopadzie lub zaraz po
                                  Nowym Roku, akurat do Paryza moge takze za darmoche leciec, cha, cha !!!!
                                  *********
                                  Daj znac z wyprzedzeniem, bo ja czesto podrozuje. Tez bym chciala za darmoche
                                  do Stanow, ale na razie wysylaja mnie za darmoche w inne regiony swiata smile

                                  Jutka
                                  P.S. Odpisalam smile
    • Gość: myszka Re: Pieniadze wydane na alkohol IP: *.45-131-66.nowhere.mc.videotron.ca 01.09.03, 02:22
      czy ja baba czy tez nie bo ja lubie baby?
      • macacz Re: Pieniadze wydane na alkohol 01.09.03, 03:41
        Gość portalu: myszka napisał(a):

        > czy ja baba czy tez nie bo ja lubie baby?

        Moge Cie wymacac i Ci powiem, chociaz na razie flirtuje z jutka1, ale chyba z
        tego nic nie bedzie....wink)
        Macacz
        • macacz Re: Pieniadze wydane na alkohol 01.09.03, 03:41
          macacz napisał:

          > Gość portalu: myszka napisał(a):
          >
          > > czy ja baba czy tez nie bo ja lubie baby?
          >
          > Moge Cie wymacac i Ci powiem, chociaz na razie flirtuje z jutka1, ale chyba z
          > tego nic nie bedzie....wink)
          > Macacz

          No chyba ze Ty jakis mysi pedal jestes, to tedy sam sie macaj...
          • Gość: arizona_moja_miłoś Re: Pieniadze wydane na alkohol IP: *.visp.energis.pl 01.09.03, 21:21
            To znakomita inwestycja w siebie, zeby tak wszyscy pili...eh

            pozdrawiam smakosz
    • luiza-w-ogrodzie Re: Pieniadze wydane na alkohol 01.09.03, 23:55
      macacz napisał:

      > to pieniadze stracone...
      > tak twierdza baby.
      > A ja twierdze inaczej.
      > A wy?

      Tez twierdze ze stracone. Mozna je zuzyc w bardziej krecacy w glowie sposob bez
      kaca na drugi dzien.

      Pozdrawiam
      Luiza-w-Ogrodzie

      ><((((º>`·.¸¸.·´¯`·...¸><((((º>¸.
      .·´¯`·.. ><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º>
      • Gość: gadula Re: Pieniadze wydane na alkohol IP: *.sympatico.ca 02.09.03, 00:03
        Po drugiej butelce ryzlinga to nawet gosposia lubi wypic ... Najlepiej to
        pijal Broniewski. Pisal po bejcu, lazil po knajpach i wszyscy go znali.
        A dzisiaj tylko sami zule i drechy po knajpach przesiaduja ...
        • Gość: komentator Re: Pieniadze wydane na alkohol IP: *.proxy.aol.com 02.09.03, 00:28
          nie piszesz ty o K.I.Galczynskim?
          • Gość: gadula Re: Pieniadze wydane na alkohol IP: *.sympatico.ca 02.09.03, 00:38
            Nie, nie pisze! Pisze o Broniewskim ... a malo to Polakow lubialo (i dalej
            lubi, hehe) wypic?
            • Gość: VIP-1 Re: Pieniadze wydane na alkohol IP: *.mt.sfl.net 02.09.03, 16:01
              pil bo go wyrzuty sumienia dreczyly
              ze dla komuchow sie zaprzedal
              • Gość: cassini Re: Pieniadze wydane na alkohol IP: *.motivepower-eu.com 02.09.03, 16:17
                a ty ostatni sprawiedliwy ?
              • Gość: Pomocny Re: Pieniadze wydane na alkohol IP: 66.207.104.* 02.09.03, 16:33
                Bral udzial w kampani w 1920 roku ...
                • Gość: cassini Re: Pieniadze wydane na alkohol IP: *.motivepower-eu.com 02.09.03, 16:38
                  I dosiadal kasztanke hehehe

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka