Dodaj do ulubionych

Uwaga Ontarian: na fotelu siedzi donek

23.04.08, 04:36
Nic nie robi cały dzionek

O wypraszam to sobie!
Jak to , ja nic nie robię?
A kto się w lustrze przegląda
I twierdzi, że pięknie wygląda?

A kto dziś zgubił długopis
I zwalił wszystko na PIS?
A kto sprawdził, czy Stefan nie warczy?
Czy to nie wystarczy?

Na fotelu siedzi Donek
Nic nie robi cały dzionek.

Przepraszam, a nie uścisnąłem Bronka?
A nie usłyszałem dzwonka?
A nie powiedziałem „dzień dobry”?
A nie skrytykowałem Ziobry?

A TVN-u nie oglądałem?
A znów nie obiecałem?
A nie zadbałem o ciało?
To dla Was ciągle jest mało?

Na fotelu siedzi Donek
Nic nie robi cały dzionek

Nie poleciał do Davos, bo mu się nie chciało
Nie spotkał się z Prezydentem, bo czasu miał za mało
Nie obniżył podatków, bo nie miał ochoty
Nie pomógł emerytom, bo z tym za dużo roboty

Z przepracowania przyszła mu ochota na spanie
A śniło mu się …..tanie latanie.
Obserwuj wątek
    • yapo2 waldek 23.04.08, 05:18
      co ci dizsiaj zrobili brzydkiego w pracy ze rzucasz swoim plaskim
      ryjem po forum. Na forum dla alternatywnych juz chyba wyplakales.
    • ontarian dla bonka koncowke trza zmienic 23.04.08, 16:32
      waldek.usa napisał:

      > Z przepracowania przyszła mu ochota na spanie
      > A śniło mu się …..skorki trzepanie.

      p.s. ten klapek to rozrabia dzisiaj jak pijany zajonc
      musi co za wzorowe pompowanie goovna
      szklanke bimbru do tej kaszy mu dali
      • yapo2 Re: dla bonka koncowke trza zmienic 23.04.08, 18:01
        possij sobie pedzel strozu, to ci przejdzie agresja, heheheh.
        • ontarian Re: dla bonka koncowke trza zmienic 23.04.08, 19:39
          a ty pendzel w dupe sobie wsadz
          i hemoroidy podrap
      • waldek.usa Re: dla bonka koncowke trza zmienic 23.04.08, 19:45
        ontarian napisał:

        > waldek.usa napisał:
        >
        > > Z przepracowania przyszła mu ochota na spanie
        > > A śniło mu się …..skorki trzepanie.
        >
        > p.s. ten klapek to rozrabia dzisiaj jak pijany zajonc
        > musi co za wzorowe pompowanie goovna
        > szklanke bimbru do tej kaszy mu dali
        >
        ► jego szlag trafia, ze my tu sobie na luzie dowcipy opowiadamy, zas on juz
        wyzarl pigulki na sen i wiecej lekarz mu nie przepisze, hehehe.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka