Gość: Gustaw 3
IP: *.telia.com
10.01.02, 16:19
Przeczytalem akurat w dzisiejszym Metrze w Szwecji o mlodym Szwedzie, ktory napisal, ze nie ma juz
w kraju nikogo z jego szkolnych kolegow. Wszyscy porozjezdzali sie do innych krajow a on sam
planuje tez wyjazd po paru latach. Nie moze sobie wyobrazic zeby zycie swoje spedzil w SZwecji.
Przestancie sie licytowac, kto wyjechal z Polski a kto przyjechal i tak w kolko.
Ludzie zawsze beda szukac czegos nowego, co wcale nie swiadczy , ze Polska jest gorszym czy
lepszym krajem od innych.
Wszystko zalezy pod jakim katem to rozpatrujemy i czy szukamy dziury w calym.