polonews5 29.06.09, 20:41 wzmożonego spisku żurnalistów, he,he www.hotmoney.pl/artykul/rynek-kryzys-jest-wyolbrzymiony-przez-media-8401 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kupa.kazi wicie rozumiecie 29.06.09, 20:51 takie sl-e hehe jak z fotki to przy kazdym kandolskiem barakiem parkuja ,spytajcie DzUPA eee hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
polonus5 A najbiedniesi - kozystamy z tego samego zrodla 29.06.09, 22:57 polonews5 napisał: > wzmożonego spisku żurnalistów, he,he > > www.hotmoney.pl/artykul/rynek-kryzys-jest-wyolbrzymiony-przez-media-8401 > > ============================================================================= "Najbogatsi Polacy uważają, że kryzys jest wyolbrzymiony przez media" www.hotmoney.pl/artykul/rynek-kryzys-jest-wyolbrzymiony-przez-media-8401 polonews5 - Co na ten temat mowia NAJBIEDNIEJSI ??? Kryzys uderza w najbiedniejszych. Rząd musi szukać w budżecie oszczędności i dlatego nie zgodził się wczoraj na wyższą waloryzację emerytur i rent www.efakt.pl/Ochlapy-dla-emerytow,artykuly,46944,1.html – Już teraz brakuje mi na leki, ostatnio nawet na jedzenie – skarży się Stanisław Miłoś (78 l.) z Krakowa. Ma 680 zł emerytury, w przyszłym roku może liczyć tylko na 21 zł podwyżki. – I na co mi to wystarczy? Co prawda dziś komisja trójstronna będzie namawiać rząd do podwyżki o 3,9 proc. Ale rząd raczej nie da się związkowcom przekonać. Bo, jak podkreśla, każde podwyższenie wskaźnika waloryzacji o 1 proc. oznacza dla państwa wydatki wyższe o 136 mln zł rocznie. Niestety, jesienią złe wiadomości czekają nas wszystkich. Jeśli dramatyczny stan finansów państwa się utrzyma, to minister finansów nie wyklucza podniesienia podatków. Kryzys bije w biedne regiony ("Rzeczpospolita") Wskutek kryzysu cierpią wszyscy, jednak najbardziej odczuwają go najbiedniejsze województwa - podlaskie, warmińsko -mazurskie i świętokrzyskie. www.hotmoney.pl/artykul/prasa-polska-kryzys-bije-w-najbiedniejsze-regiony-2-6922 - U nas zawsze było duże bezrobocie, a teraz wybuchło coś w rodzaju psychozy. Moi pracownicy dość często przynoszą wiadomości , że ktoś z rodziny stracił pracę. Są załamani, mniej sprawnie idzie im praca – opowiada Marek Tomaszewski, właściciel małej firmy Tomar z województwa warmińsko-mazurskiego. To nie koniec. Ekonomiści zgodnie twierdzą, że jeszcze nie poznaliśmy wszystkich skutków spowolnienia. Odpowiedz Link Zgłoś
polonus5 strefa biedy !!! 29.06.09, 23:09 W tym roku poszerzy się w Polsce strefa biedy !!! gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,6698531,_Dz___W_tym_roku_poszerzy_sie_w_Polsce_strefa_biedy.html W skrajnym ubóstwie żyje w Polsce ponad 2 mln osób. Jednak w tym roku może być ich więcej. Powód? Szybko rosnące zastępy bezrobotnych - informuje "Dziennik". Tegoroczne perspektywy są gorsze, głównie ze względu na rosnące bezrobocie. Od listopada ub.r. do maja 2009 r. ubiegłego roku liczba nowych bezrobotnych wzrosła o 335 tys. Jak prognozują analitycy, bezrobocie w tym roku wyniesie 12,5 proc., co oznacza, że bez pracy będzie 2 mln osób. Jak wynika z badań GUS, to właśnie z brakiem pracy związana jest bieda. 14 proc. gospodarstw domowych, w których co najmniej jedna osoba była bez pracy, żyło w skrajnej biedzie. W pozostałych - tylko 5 proc.Za rodziny żyjące w skrajnym ubóstwie uważa się takie, które mają dochody mniejsza niż minimum egzystencji określane przez IPiSP. W 2008 r. wynosiło ono dla jednoosobowego gospodarstwa 418 zł, dla czteroosobowej rodziny - 1129 zł. Odpowiedz Link Zgłoś
krupniok_pl Znowu czas przyszły ! 29.06.09, 23:21 i.wp.pl/a/f/jpeg/20266/wielgoradesz2_foto.jpeg Odpowiedz Link Zgłoś
polonus5 he,he,he czas przyszły ! 29.06.09, 23:27 he,he,he - "czas przyszły" W skrajnym ubóstwie żyje w Polsce ponad 2 mln osób !!! Odpowiedz Link Zgłoś
krupniok_pl Teraz przeszły 29.06.09, 23:29 luberdamichal.googlepages.com/historia.jpg/historia-full;effect:sharpen,50;brt:61;blend:sandwaves,23.jpg Odpowiedz Link Zgłoś