Dodaj do ulubionych

Poltek i jego kopolskie kumple padli ofiarą

29.06.09, 20:41
wzmożonego spisku żurnalistów, he,he

www.hotmoney.pl/artykul/rynek-kryzys-jest-wyolbrzymiony-przez-media-8401
Obserwuj wątek
    • kupa.kazi wicie rozumiecie 29.06.09, 20:51
      takie sl-e hehe jak z fotki to przy kazdym kandolskiem barakiem parkuja
      ,spytajcie DzUPA eee hehehe
    • polonus5 A najbiedniesi - kozystamy z tego samego zrodla 29.06.09, 22:57
      polonews5 napisał:

      > wzmożonego spisku żurnalistów, he,he
      >
      > www.hotmoney.pl/artykul/rynek-kryzys-jest-wyolbrzymiony-przez-media-8401
      >
      >

      =============================================================================

      "Najbogatsi Polacy uważają, że kryzys jest wyolbrzymiony przez media"

      www.hotmoney.pl/artykul/rynek-kryzys-jest-wyolbrzymiony-przez-media-8401
      polonews5 - Co na ten temat mowia NAJBIEDNIEJSI ???



      Kryzys uderza w najbiedniejszych. Rząd musi szukać w budżecie oszczędności i
      dlatego nie zgodził się wczoraj na wyższą waloryzację emerytur i rent

      www.efakt.pl/Ochlapy-dla-emerytow,artykuly,46944,1.html
      – Już teraz brakuje mi na leki, ostatnio nawet na jedzenie – skarży się
      Stanisław Miłoś (78 l.) z Krakowa. Ma 680 zł emerytury, w przyszłym roku może
      liczyć tylko na 21 zł podwyżki. – I na co mi to wystarczy?
      Co prawda dziś komisja trójstronna będzie namawiać rząd do podwyżki o 3,9 proc.
      Ale rząd raczej nie da się związkowcom przekonać. Bo, jak podkreśla, każde
      podwyższenie wskaźnika waloryzacji o 1 proc. oznacza dla państwa wydatki wyższe
      o 136 mln zł rocznie.

      Niestety, jesienią złe wiadomości czekają nas wszystkich. Jeśli dramatyczny
      stan finansów państwa się utrzyma, to minister finansów nie wyklucza
      podniesienia podatków.

      Kryzys bije w biedne regiony ("Rzeczpospolita")

      Wskutek kryzysu cierpią wszyscy, jednak najbardziej odczuwają go najbiedniejsze
      województwa - podlaskie, warmińsko -mazurskie i świętokrzyskie.

      www.hotmoney.pl/artykul/prasa-polska-kryzys-bije-w-najbiedniejsze-regiony-2-6922
      - U nas zawsze było duże bezrobocie, a teraz wybuchło coś w rodzaju psychozy.
      Moi pracownicy dość często przynoszą wiadomości
      , że ktoś z rodziny stracił pracę. Są załamani, mniej sprawnie idzie im praca –
      opowiada Marek
      Tomaszewski, właściciel małej firmy Tomar z województwa warmińsko-mazurskiego.

      To nie koniec. Ekonomiści zgodnie twierdzą, że jeszcze nie poznaliśmy wszystkich
      skutków spowolnienia.
    • polonus5 strefa biedy !!! 29.06.09, 23:09
      W tym roku poszerzy się w Polsce strefa biedy !!!

      gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,6698531,_Dz___W_tym_roku_poszerzy_sie_w_Polsce_strefa_biedy.html
      W skrajnym ubóstwie żyje w Polsce ponad 2 mln osób. Jednak w tym roku może być
      ich więcej. Powód? Szybko rosnące zastępy bezrobotnych - informuje "Dziennik".
      Tegoroczne perspektywy są gorsze, głównie ze względu na rosnące bezrobocie. Od
      listopada ub.r. do maja 2009 r. ubiegłego roku liczba nowych bezrobotnych
      wzrosła o 335 tys. Jak prognozują analitycy, bezrobocie w tym roku wyniesie 12,5
      proc., co oznacza, że bez pracy będzie 2 mln osób.
      Jak wynika z badań GUS, to właśnie z brakiem pracy związana jest bieda. 14 proc.
      gospodarstw domowych, w których co najmniej jedna osoba była bez pracy, żyło w
      skrajnej biedzie. W pozostałych - tylko 5 proc.Za rodziny żyjące w skrajnym
      ubóstwie uważa się takie, które mają dochody mniejsza niż minimum egzystencji
      określane przez IPiSP. W 2008 r. wynosiło ono dla jednoosobowego gospodarstwa
      418 zł, dla czteroosobowej rodziny - 1129 zł.
      • krupniok_pl Znowu czas przyszły ! 29.06.09, 23:21
        i.wp.pl/a/f/jpeg/20266/wielgoradesz2_foto.jpeg
        • polonus5 he,he,he czas przyszły ! 29.06.09, 23:27

          he,he,he - "czas przyszły"

          W skrajnym ubóstwie żyje w Polsce ponad 2 mln osób !!!
          • krupniok_pl Teraz przeszły 29.06.09, 23:29
            luberdamichal.googlepages.com/historia.jpg/historia-full;effect:sharpen,50;brt:61;blend:sandwaves,23.jpg

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka