Dodaj do ulubionych

Powracam...zaczynam od NOWA!! :D

16.07.05, 13:34
tak po dwoch czy trzech miesiacach totalnej ciszy postanowilam tu zajrzec..by
opisac co sie dzialo:
"...ona...jest coraz blizej mnie...wola,slysze ja..biegne w
ciemnosciach..czuje ze juz nie daleko,tuz za zakretem znajde ja!! wyciagam
rece do nije jak male dzieczko do matki...az wpadne w jej ramiona i nie bede
chciala puscic..chwyce ja mocno i zostane juz na zawsze."
...tak mowa tu o anoreksji...szukalam drogi do niej i mam ja..nie do konca
ale mam...lecz ostatnio[przez 2 tyg.]mialam "zly nastroj" i jadlam..udalo mi
sie schudnac do 51kg z 58-59kg!! wczoraj mialam wieczor pozegnalnym z
jedzeniem.do teraz nie mam ochoty jesc..czemu tak koniecznie chce wpasc w
ane??jest jedna odpowiedz..moj chlopak..a raczej to co zrobil..konkretnie
zdradzil mnie..moz enie doslownie ale to zrobil..bedac ze mna przez pol
naszego zwiazku pisal i wzdychal do innej..chudej,wysokiej i ladnej dziwki..o
tym dowiedzialam sie nie dlugo po uplywie rowno roku mojego zwiazku od jego
przyjaciela..czyli po 2 czerwca tego roku..od poczatku czerwca weszlam na
diete jabklowa..schudlam szybko..lecz gdy sie o tym dowiedzialam ochota na
jedzenie calkowicie mi odeszla..nie jadlam prawie nic do lipca..sprawa sie
wyjasnila ale mnie jest trudno zapomniec...bylam wiecznie zazdrosna o te
dziwke i slysznie.Wiec teraz ja postanawiam sie odplacic..teraz ja przez pol
roku bede sie glodzic..dam mu nauczke jakiej jeszcze nie dostal..tera zja
bede go oklamywac przez pol roku jak on mnie!!ostatnio wyznalam mu ze sie
glodze..teraz mam przykrywke..bede pisac jak sie rzecz miewa.
pozdrawiam paps :*
Obserwuj wątek
    • mirabella122 Re: Powracam...zaczynam od NOWA!! :D 16.07.05, 13:55
      i tylko dlatego zeby mu zrobić zle chcesz powrócić do
      piekiełka???..........gratuluję pomysłu..........
      • mmu1 Re: Powracam...zaczynam od NOWA!! :D 16.07.05, 14:33
        Czy ty masz nierówno pod sufitem dziewczyno? Dla nikogo nie warto pakować się w
        to bagno. A źle to zrobisz tylko sobie. Nie marnuj zdrowia. Bardzo Cię prosze.
        • sami88 Re: Powracam...zaczynam od NOWA!! :D 16.07.05, 14:35
          tak to glupi pomysl i bede sie w to pakowac...mam dosc zycia kotre mnie kopie
          od 17 lat..
          • sheerley Re: Powracam...zaczynam od NOWA!! :D 16.07.05, 14:51
            sama wiesz że zle robisz...

            Twoja dezycja - rozumiem, ale wiesz jakie bedą skutki.

            nie chce Cię martwić, ale jesli wrócisz do tego ... to dopiero Twoje zycie
            zacznie Cię kopać.

            ps.Do adminów - lepiej wywalić tego posta (znaczy sie cały
            watek "Powracam...zaczynam od NOWA"), bo nic dobrego nie wróży :/
        • vitaa Re: Powracam...zaczynam od NOWA!! :D 28.07.05, 17:26
          nie wierze w to co napisałaś,szok !!
    • zaba_pelagia Re: Powracam...zaczynam od NOWA!! :D 16.07.05, 14:49
      sami88 napisała:
      Wiec teraz ja postanawiam sie odplacic..teraz ja przez pol
      > roku bede sie glodzic..dam mu nauczke jakiej jeszcze nie dostal..

      gratuluję świetnego pomysłu
      na złość babci odmrozisz sobie uszy?
      tylko wiesz co?
      babcia bedzie się czuła dobrze, a ty coraz gorzej
      to ty bedziesz miala zła cerę, bedą ci wypadać włosy, lamac sie paznokcie, nie
      bedziesz miala siły na nic, będzie ci wiecznie zimno
      zbrzydniesz
    • ilonusia7 Re: Powracam...zaczynam od NOWA!! :D 16.07.05, 15:09
      Czytając takie posty robi mi się smutno.Wracając do anoreksji nie robisz
      krzywdy chłopakowi tylko sobie.Może i będzie miał przez chwile wyrzuty
      sumienia,ale mu przejdzie.Ty za to skutki choroby będziesz miała przez całe
      życie.Nie wiem czy którykolwiek chłopak jest tego wart.Zresztą gdyby nawet z
      Tobą został to tylko z litości.Sama pomyśl czy tego chcesz...
      • karina-iskierka Re: Powracam...zaczynam od NOWA!! :D 16.07.05, 19:03
        dziewczyno zmadrzej!!!pakowac sie w anoreksje dla chłopaka?? ty madra wogole
        jestes?? olej go!! skoro tak z toba postapił to widocznie jest głupi i wierz mi
        nie jest ciebie wart!! ty zasługujesz na kogos innego - kogos kto bedzie
        traktował cie powaznie i z szacunkiem!! znajdz sobie innego i w ten sposob
        udowodnij mu ze byl głupi ze tak postapil ! badz cwansza od niego ! potraktuj
        go jak smiecia i znajdz sobie porzadnego chłopaka!chcesz sie odegrac?? to tylko
        w ten sposob a nie niszczac siebie!! puszczajac go w niepamiec ,traktujac
        jak ,,NIKT" odegrasz sie ,a niszczac siebie przegrasz!! zreszto zastanow sie
        czy on jest wart tak wielkiej ceny??(twojego zycia?)według mnie nie ! ale to
        juz twoja decyzja pozdrawiam pa
      • hanna18 Re: Powracam...zaczynam od NOWA!! :D 16.07.05, 23:08
        pozdrawiam i rozumiem co przezywasz bo też to przechodzę.Hanuś
        • sami88 Re: Powracam...zaczynam od NOWA!! :D 17.07.05, 12:48
          jedyna pozytywna odpowiedz milo hanna18 z Twojej strony...moze nie to ze chce
          mu zrobic na zlosc tylko...nie prosze bycie sie postawily na moim miejscu bo to
          trudne...jak myslicie jak ja sie moge czuc??po czyms takim??po osobe ktorej
          zaufalam i pokochalam..kazdej z was odechcialo by sie zyc...
          • anoresk Re: Powracam...zaczynam od NOWA!! :D 18.07.05, 15:44
            Wiesz dlaczego tak się czujesz ? Bo uważasz że jesteś nikim . Nic nie wartym
            gównem . Myślałaś tak zanim poznałaś tego chłopaka , w czasie kiedy z nim
            byłaś , i teraz też tak myślisz . I jeśli nie zmienisz nastawienia do samej
            siebie , będziesz poznawać właśnie takich dupków , co będą cię zdradzać .
            Z drugiej strony to bardzo wygodne móc zrzucić na kogoś winę , prawda ? Moc
            usprawiedliwić swój stan.
            Jest tylko jedna droga wyjścia : PSYCHOTERAPIA .
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka