Gość: BBB
IP: *.kielce.sdi.tpnet.pl
13.11.03, 07:39
Pani Beata Ryń, podobnie jak Pan Dariusz Ryń, zawsze mnie
przekonuje. To jest oczywiste, że Pan Wojewoda robi wszystko
służbowo.
Powiedziałbym więcej – jeżeli stolec Pana Wojewody jest zbyt
gibki, to też jest sprawa wagi państwowej.
Pan Wojewoda jest niewątpliwie Ważny, Odważny i Piękny.
Dobrze, że ukazał swoją krasę na egzekutywie SLD w
Starachowicach w służbowym aucie. Szkoda, że nie pojechał
służbową Lancią. Krasa Pana Wojewody zyskałaby lepszą oprawę.