Dodaj do ulubionych

Wojewoda jeździ służbowym autem na partyjne zeb...

IP: *.kielce.sdi.tpnet.pl 13.11.03, 07:39
Pani Beata Ryń, podobnie jak Pan Dariusz Ryń, zawsze mnie
przekonuje. To jest oczywiste, że Pan Wojewoda robi wszystko
służbowo.
Powiedziałbym więcej – jeżeli stolec Pana Wojewody jest zbyt
gibki, to też jest sprawa wagi państwowej.
Pan Wojewoda jest niewątpliwie Ważny, Odważny i Piękny.
Dobrze, że ukazał swoją krasę na egzekutywie SLD w
Starachowicach w służbowym aucie. Szkoda, że nie pojechał
służbową Lancią. Krasa Pana Wojewody zyskałaby lepszą oprawę.
Obserwuj wątek
    • Gość: samsob Re: Wojewoda jeździ służbowym autem na partyjne z IP: *.gorowo-ilowieckie.sdi.tpnet.pl 13.11.03, 07:50
      Oczekuję od pani Julii z Transparency International Polska
      zamiast zdziwienia konkretnych działan zgodnych ze statutem tej
      wielce szanownej instytucji.
      pzdr.
      • Gość: qqq Zaorać, ach zaorać to SLD!!! IP: *.ds.ae.katowice.pl 13.11.03, 08:46
        • Gość: Najarany Re: Zaorać, ach zaorać to SLD!!! IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 13.11.03, 10:14
          Obawiam się, że trudno byłoby Ci zaorać beton, ale już wysadzić
          w powietrze to owszem wykonalne.
    • Gość: BBB Szwejk IP: *.kielce.sdi.tpnet.pl 13.11.03, 07:59
      Czy Szwejk, kiedy jest naprany, może przyłożyć?
      Jeżeli tak, to trzeba się bać. Można wtedy ponieść uszczerbek na krasie.
    • Gość: BBB Kwestia stolca IP: *.kielce.sdi.tpnet.pl 13.11.03, 08:08
      Stolec Pana Wojewody, to bardzo istotna sprawa. Zarówno zbyt gibki, jak i zbyt
      sztywny stolec w ogromnym stopniu wpływa na samopoczucie Pana Wojewody. Odbija
      się to bezpośrednio na jakości podejmowanych decyzji.
      Poza tym, anormalny stolec wpływa niekorzystnie na urodę Pana Wojewody. A to
      jest już sprawa nas wszystkich. Przecież wszyscy chcemy, aby nasz Pan Wojewoda
      zachował tytuł najurodniejszego.
      • Gość: I sekretarz Towarzysz wojewoda latami pracował na swoją IP: 195.205.230.* 13.11.03, 10:22
        prominnentną pozycją. Był z nami w PZPR i SdRP, jest w SLD i każdego dnia
        utrwala władzę ludową. A co wy zrobiliście dla partii?
        • Gość: BBB Re: Towarzysz wojewoda latami pracował na swoją IP: *.kielce.sdi.tpnet.pl 13.11.03, 10:51
          Gość portalu: I sekretarz napisał(a):
          > prominnentną pozycją. Był z nami w PZPR i SdRP, jest w SLD i każdego dnia
          > utrwala władzę ludową. A co wy zrobiliście dla partii?

          My są niegodni. My są wrzodem na zdrowym ciele społeczeństwa socjalistycznego.
          My są zdolni wyłącznie do obstrukcji, a to z powodu nieregularnego stolca.
          • Gość: Tropiciel Heńka D. Re: Towarzysz wojewoda latami pracował na swoją IP: proxy / *.gazeta.pl 13.11.03, 16:26
            Wojewodzina marny pracował też nad swoim wizerunkiem
            W "SOLIDARNOŚCI" w UW w 1980.To podła wesz.
            • Gość: Jakub Re: Towarzysz wojewoda latami pracował na swoją IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 13.11.03, 16:36
              Czy to taka złośliwość dla eseldowca czy szczera prawda?
              Co on robił w UW w 1980 roku? (Tylko przysięgnij się najpierw).
    • Gość: willi Re: Wojewoda jeździ służbowym autem na partyjne z IP: 195.117.74.* 13.11.03, 13:05
      Również dyrektor PFRON jeździła na Kongres SLD.
      • Gość: I sekretarz Nasza partia wymaga rehabilitacji ! IP: *.czajen.pl 13.11.03, 13:12
        Towarzyszka dyrektor przywiozła nam niezbędne fundusze.
      • Gość: BBB Re: Wojewoda jeździ służbowym autem na partyjne z IP: *.kielce.sdi.tpnet.pl 13.11.03, 13:23
        Gość portalu: willi napisał(a):
        > Również dyrektor PFRON jeździła na Kongres SLD.

        Rozumiem, że była to Pani Anna Tomala - Dyrektor Świętokrzyskiego Oddziału
        PFRON.
        Z PFRON można wyciągnąć niezłą kasą. Niekoniecznie na niepełnosprawnych (a
        biedna Pani Anna Sowa się żali). Nic więc dziwnego, że osoby decydujące o
        rozdziale środków PFRON są wyjątkowo mile widziane na egzekutywach SLD.
        Poza tym jestem przekonany, że Pani Anna Tomala z przyjemnością obcuje z tak
        Uroczym Człowiekiem, jakim jest Pan Wojewoda.
        Pozdrawiam :)
        • Gość: I sekretarz Niepełnosprawni to my! IP: 195.205.230.* 13.11.03, 18:18
    • Gość: Tropiciel Heńka Re: Wojewoda jeździ służbowym autem na partyjne z IP: proxy / *.gazeta.pl 13.11.03, 16:22
      Pan Wojewoda musi jeździć samochodem z kierowcą. Wszyscy wiedzą,
      że lubi wypić. To druga moczymorda po Długoszu.
      • kielcz Re: Wojewoda jeździ służbowym autem na partyjne z 13.11.03, 18:50
        Mnie zaciekawiło w tym wszystkim to, że wojewoda pojechał na ten "zjazd"
        słuzbowym samochodem akurat teraz i akurat do Starachowic. W sytuacji, gdy w
        mediach aż huczy od informacji o korupcji i wykorzystywaniu stanowisk do celów
        prywatnych, a Starachowice stały sie symbolem afer trzeba mieć albo sporo
        tupetu, albo mało rozsądku aby cos takiego zrobić. Ja wierze, że wojewoda nie
        widzi w tym niczego zdroznego. I nie korzystanie z tego samochodu, ale ta wiara
        jest w tym wszystkim najgorsza. Wydaje mi sie, ze główna "winą" wielu obecnych
        prominentów jest własnie przekonanie, że to jest normalne. I tego się obawiam,
        bo nie da sie przewidzieć gdzie jest granica tej normalności.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka