04.08.05, 20:50
Poszukuję niani dla 2-letniej córeczki - po 30-ce, najlepiej z własnymi
dziećmi, okolice miasteczka studenckiego AGH, na około 15 godzin tygodniowo,
lub wiecej.
Czy ktoś zna kogoś godnego polecenia?
Z góry dziękuję,
B
Obserwuj wątek
    • kasiamaga Re: niania 12.08.05, 14:36
      zajrzyj na serwis www.niania.pl Znalazłam tam nianię w zeszłym roku i była
      super. Pozdrawiam, Kasia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka