Dodaj do ulubionych

szukam mam

04.11.06, 23:24
chodze na spacery moze sie ktos z bobaskiem dolaczy.Mam 6 tyg.coreczke
.Mieszkam na Bemowie Gorcach.
Obserwuj wątek
    • paulina1979 Re: szukam mam 05.11.06, 14:26
      witaj, ja mam prawie pięciomiesięcznego Kubusia i dużo z nim łażę na spacerki.
      Chętnie bym się wybrała w towarzystwie. Problem w tym, że mieszkam na
      Mokotowie. Jak Ci to odpowiada, to daj znać.
      • zyleta31 Re: szukam mam 06.11.06, 12:32
        mokotow to dla nas za daleko,ale dzieki.
    • khw3 Re: szukam mam 06.11.06, 11:00
      Ha! Ja właśnie napisałam na forum ogólnym podobny postwink
      Mieszkam na Jelonkach, przy pętli autobusowo-tramwajowej, więc stosunkowo
      niedaleko. Mam 9 tygodniowego synka i również szukam towarzystwa spacerowegowink
      • zyleta31 Re: szukam mam 06.11.06, 12:35
        super,to spotkani w parku kolo kosciola.Mieszkam od niedawna w Warszawie.Gdzie
        kontrolowalas bioderka?
        • khw3 Re: szukam mam 07.11.06, 14:04
          Dziś udało nam się spotkać we dwie. Była Pimpusia77. Mam nadzieję, że na
          kolejnym spacerku będzie nas więcej i ż się też dołączysz! Wrzucę jakieś info na
          forum, albo może lepiej napisz do mnie maila: khw@op.pl (mam nadzieję, że
          dojdzie) to będzie łatwiej się kontaktować, zachowując nieco prywatnościwink

          Co do bioderek, to polecam przychodnię na Żeromskiego 13.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka