zyleta31 04.11.06, 23:24 chodze na spacery moze sie ktos z bobaskiem dolaczy.Mam 6 tyg.coreczke .Mieszkam na Bemowie Gorcach. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
paulina1979 Re: szukam mam 05.11.06, 14:26 witaj, ja mam prawie pięciomiesięcznego Kubusia i dużo z nim łażę na spacerki. Chętnie bym się wybrała w towarzystwie. Problem w tym, że mieszkam na Mokotowie. Jak Ci to odpowiada, to daj znać. Odpowiedz Link Zgłoś
zyleta31 Re: szukam mam 06.11.06, 12:32 mokotow to dla nas za daleko,ale dzieki. Odpowiedz Link Zgłoś
khw3 Re: szukam mam 06.11.06, 11:00 Ha! Ja właśnie napisałam na forum ogólnym podobny post Mieszkam na Jelonkach, przy pętli autobusowo-tramwajowej, więc stosunkowo niedaleko. Mam 9 tygodniowego synka i również szukam towarzystwa spacerowego Odpowiedz Link Zgłoś
zyleta31 Re: szukam mam 06.11.06, 12:35 super,to spotkani w parku kolo kosciola.Mieszkam od niedawna w Warszawie.Gdzie kontrolowalas bioderka? Odpowiedz Link Zgłoś
khw3 Re: szukam mam 07.11.06, 14:04 Dziś udało nam się spotkać we dwie. Była Pimpusia77. Mam nadzieję, że na kolejnym spacerku będzie nas więcej i ż się też dołączysz! Wrzucę jakieś info na forum, albo może lepiej napisz do mnie maila: khw@op.pl (mam nadzieję, że dojdzie) to będzie łatwiej się kontaktować, zachowując nieco prywatności Co do bioderek, to polecam przychodnię na Żeromskiego 13. Odpowiedz Link Zgłoś