Dodaj do ulubionych

bardzo potrzebuję wózka

08.01.04, 23:18
potrzebuję coś dość cennego, bo wózek - spacerówkę, bo z tym co mam już nie
wyrabiam sad mam wózek, który barrrdzo ściąga na lewo, dziewczyna od której
go dostałam dała mi go, ponieważ ... nie mogła już "wyrobić" z tego
powodu smile sad, mimo to bardzo jej dziękuję. w wózku usypiam grzesia i
zdesperowana wychodzę na spacery, choć jest to uciążliwe, do tego wózek
skrzypi, bo ma w sobie dużo plastiku. ucieszyłabym się z każdego wózka, może
to być najzwyklejszy typu parasolka. proszę, bo naprawdę przez to rzadziej
wychodzimy z domu

pinipini@wp.pl
Obserwuj wątek
    • cz.wrona Re: bardzo potrzebuję wózka 09.01.04, 22:55
      A skąd jesteś?
      • aga7878 Re: bardzo potrzebuję wózka 10.01.04, 06:18
        jestem z ozorkowa, to jest niedaleko łodzi
        • cz.wrona Re: bardzo potrzebuję wózka 11.01.04, 01:06
          szkoda bo ja z Wawy
    • aga7878 Re: bardzo potrzebuję wózka 11.01.04, 16:13
      dziewczyny, bardzo proszę. najchętniej jakby to była najzwyklejsza parasolka
      choćby, łatwa i tania do ew. przesyłki

      pinipini@wp.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka