magdmaz 02.03.11, 17:17 ...158 - 160 cm wzrostu, szczupłej budowy? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mamasi Re: Która z potrzebujących ma córkę... 02.03.11, 19:14 chyba dlakacperka... Odpowiedz Link Zgłoś
magdmaz Re: Która z potrzebujących ma córkę... 02.03.11, 22:09 Myślałam, ze Weronika jest mniejsza, ale zaraz sie skontaktuję w takim razie Dzięki. Odpowiedz Link Zgłoś
bj32 Re: Która z potrzebujących ma córkę... 02.03.11, 21:56 Moja mama, tylko niekoniecznie jestem potrzebującą córką, a co? Odpowiedz Link Zgłoś
magdmaz Re: Która z potrzebujących ma córkę... 02.03.11, 22:10 Mam coś po niespełna dwunastoletniej córce, która ma obecnie 168 cm wzrostu.... Odpowiedz Link Zgłoś
aqua696 Re: Która z potrzebujących ma córkę... 02.03.11, 23:10 Sorrki za prywate Magda czy to Ty?? Odpowiedz Link Zgłoś
aqua696 Re: Która z potrzebujących ma córkę... 02.03.11, 23:18 A u Lea nie ma podopiecznej w tym rozmiarze?? Odpowiedz Link Zgłoś
l.e.a Re: Która z potrzebujących ma córkę... 03.03.11, 07:59 Aqua dziękuję za pamięć Jeżeli rzeczy maja trafić do mamykacperka to oki Gdyby się jednak okazało, że córka mamykacperka nosi inny rozmiar to mam tu aktualnie 3 dziewczynki do ubrania w tym rozmiarze. Kasia i Basia Pani Eli G. ze Szprotawy, w domu jest 6 dzieci, kiedyś o tej rodzinie pisałam na forum jakiś czas temu , obecnie bardzo potrzebne są ubrania dla dziewczynek i najstarszego Bartka 173cm. Mam od tej rodziny dokumentację, w wolnej chwili ( bo choruje paskudnie teraz) zeskanuje i wyśle do Bj. 1 dziewczynka z Siecieborzyc ( przepraszam nie pamiętam imienia dziewczynki ) rodzina wielodzietna, mama choruje na nowotwór głowy, ojciec rolnik niestety nie mają zbyt dużej roli ani urodzaju, od dawna sprzedają ziemię po kawałkach aby ratować rodzinę. Odpowiedz Link Zgłoś
penelopa40 Re: Kasia-dlakacperka 03.03.11, 08:56 Weronika ma 12 lat o ile się nie mylę i ponad 150cm wzrostu, Kasia pisała że ostatnio urosła! Odpowiedz Link Zgłoś
dlakacperka Re: Kasia-dlakacperka 03.03.11, 09:47 Dzięki za pamięć. Przepraszam, że się nie odzywam ale z dzieciakami mam meksyk - chorują non stop. Teraz Werka ma znów kłopoty z żołądkiem - wrzody dały znać o sobie. Zmierzyłam ją dokładnie i ma 154 cm wzrostu (teraz rośnie w oczach nareszcie, bo tyle czasu stała niemal w miejscu). Nadal szczypior taki Może te dziewczynki od Lea są w większej potrzebie - Werka dzięki Waszej pomocy na razie jeszcze ma ciuszki. Odpowiedz Link Zgłoś
l.e.a Re: Kasia-dlakacperka 03.03.11, 11:10 Dlakacperka - śmiało skorzystaj z pomocy Odpowiedz Link Zgłoś
magdmaz Re: Kasia-dlakacperka 03.03.11, 20:05 to będą jeszcze za duże, one są zasadniczo na 162, dorosłe S Odpowiedz Link Zgłoś
aqua696 Re: Kasia-dlakacperka 03.03.11, 20:44 to popros od Lei adres i bedzie ok tam sa spore wzrostem dzieci....dziewczynki pani Eli jak mozna.. Witam tak prywatnie.... pozdrawiam, co u WAs?? Odpowiedz Link Zgłoś
magdmaz Re: Kasia-dlakacperka 04.03.11, 08:24 U nas? Jutro za mąż wychodzę. A poza tym wszystko w porządku.... Odpowiedz Link Zgłoś
escribir Magda! 04.03.11, 11:49 To wszystkiego dobrego!!!! P.S. Czym ty córę karmisz, że Ci tak wybujała? Moja 14latka ma jakieś 159. Ale ona jeść nie chce Odpowiedz Link Zgłoś
magdmaz Re: Magda! 04.03.11, 12:00 Dzięki )) Moja Michalina kończy 12 lat w kwietniu. Ma faktycznie 168cm, ale już od najmłodszych lat była o głowę wyższa od rówieśników, myślę, że wcześnie przestanie rosnąc, ale 175 murowane. Noga - nr 40,5. Ostatnio numer 41 kupiliśmy Aczkolwiek jest nadzieja, ze już nie urośnie. Odpowiedz Link Zgłoś
aqua696 Re: Magda! 04.03.11, 13:41 Magda to ogromne gratulacje... Samych krokow wsrod platkow roz Wesela i nocy poslubnej aby wyryla sie w pamieci tymi super akcentami na zawsze... Podeslij aders to sie choc kartek podesle Odpowiedz Link Zgłoś
wiga1968 Re: Kasia-dlakacperka 06.03.11, 00:14 magdmaz napisała: > U nas? Jutro za mąż wychodzę. A poza tym wszystko w porządku.... > Magda, gratulacje!!! Że też ja z netu muszę się o takich rewelacjach dowiadywać Odpowiedz Link Zgłoś
magdmaz Re: Która z potrzebujących ma córkę... 03.03.11, 19:53 NO to ja juz nie wiem Odpowiedz Link Zgłoś