edziecko_gosiah 10.08.04, 10:22 Mam do oddania dwie naprawdę śliczne miseczki z melaniny (czy jak to się nazywa...)- od dłuższego czasu juz ich nie używamy, dołoże także jedną fajową łyżeczkę. Pozdrawiam, gosiah Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
katse Re: Oddam dwie śliczne miseczki z melaniny 10.08.04, 11:23 Gosia, a oddasz tylko bardzo potrzebującej czy takiej zwyczajnej też??? Bo jak też - to może mi. Pozdrawiam (fajnie by było gdyby to forum było poprostu oddam - obojęnie komu, bo mi nie potrzebne i niech się nie marnuje, i sama mimo, że nie jestem skrajnie uboga - przyjme - a swoje niepotrzebne puszcze dalej) Kasia Odpowiedz Link Zgłoś
edziecko_gosiah Re: Oddam dwie śliczne miseczki z melaniny 12.08.04, 10:01 Witaj Kasiu, skoro nikt inny sie nie zglasza, to bez problemu wyślę Ci jedną miseczkę z łyżeczką, drugą jeszcze zostawię dla kogoś innego - chyba, że masz dwójkę małych szkrabów? napisz na priva swoje dane. Pozdrawiam cieplutko, gosiah Odpowiedz Link Zgłoś
katse Re: Oddam dwie śliczne miseczki z melaniny 12.08.04, 10:08 wyslalam na priva) dzięki Nisia się ucieszy) Pozdrawiam Kasia Odpowiedz Link Zgłoś
edziecko_gosiah Re: Oddam dwie śliczne miseczki z melaniny-do KASI 12.08.04, 16:24 Kasiu, nic do mnie nie dotarło!!! napisz proszę jeszcze raz!!! gosiah Odpowiedz Link Zgłoś
marzek2 do katse 12.08.04, 15:27 Mam nadzieję, że się nie obrazisz, napisałam trochę o Twoim poście w moim wątku "dla kogo jest to forum" bo dokładnie się z Tobą zgadzam! Właśnie fajnie by było, żeby to forum było nie tylko czymś w stylu Caritasu itp ale oddam/przyjmę PO PROSTU i komu chcę! Odpowiedz Link Zgłoś
magdab78 Re: Oddam dwie śliczne miseczki z melaniny 12.08.04, 16:10 Hej Gosia! Jeśli masz jeszcze tą drugą miseczkę i nadal chcesz ją oddać, to byłabym zainteresowana! Pozdawiam Magda mama Marcelka Odpowiedz Link Zgłoś
edziecko_gosiah Re: Oddam dwie śliczne miseczki z melaniny 12.08.04, 16:23 Witaj Magdo, mam drugą miseczkę i mogę Ci ją dać. Napisz na priva jak możemy się umówić - zdaje się, że niebjesteś z Warszawy, prawda? czy to Ty się pytałaś, czy Lili mogłaby ci przesłać paczkę w zaman za coś? jeśli tak to napisz mi w jakim wieku masz dokładnie dziecko - może połączymy te dwie przesyłki w jedną i w sumie wyjdzie prawie na to samo, albo niewiele drożej. Napisz szybko, bo jutro lub w sobotę wyjezdżam na cały tydzień. Pozdrawiam, gosiah Odpowiedz Link Zgłoś