Dodaj do ulubionych

Oddam dwie śliczne miseczki z melaniny

10.08.04, 10:22
Mam do oddania dwie naprawdę śliczne miseczki z melaniny (czy jak to się
nazywa...)- od dłuższego czasu juz ich nie używamy, dołoże także jedną fajową
łyżeczkę.
Pozdrawiam, gosiah
Obserwuj wątek
    • katse Re: Oddam dwie śliczne miseczki z melaniny 10.08.04, 11:23
      Gosia,

      a oddasz tylko bardzo potrzebującej czy takiej zwyczajnej też???

      Bo jak też - to może mi.

      Pozdrawiam

      (fajnie by było gdyby to forum było poprostu oddam - obojęnie komu, bo mi nie
      potrzebne i niech się nie marnuje, i sama mimo, że nie jestem skrajnie uboga -
      przyjme - a swoje niepotrzebne puszcze dalej)

      Kasia
      • edziecko_gosiah Re: Oddam dwie śliczne miseczki z melaniny 12.08.04, 10:01
        Witaj Kasiu,
        skoro nikt inny sie nie zglasza, to bez problemu wyślę Ci jedną miseczkę z
        łyżeczką, drugą jeszcze zostawię dla kogoś innego - chyba, że masz dwójkę
        małych szkrabów? napisz na priva swoje dane.
        Pozdrawiam cieplutko, gosiah
    • katse Re: Oddam dwie śliczne miseczki z melaniny 12.08.04, 10:08
      wyslalam na privasmile)

      dzięki

      Nisia się ucieszysmile)

      Pozdrawiam

      Kasia
      • edziecko_gosiah Re: Oddam dwie śliczne miseczki z melaniny-do KASI 12.08.04, 16:24
        Kasiu, nic do mnie nie dotarło!!! napisz proszę jeszcze raz!!!
        gosiah
    • marzek2 do katse 12.08.04, 15:27
      Mam nadzieję, że się nie obrazisz, napisałam trochę o Twoim poście w moim wątku
      "dla kogo jest to forum" bo dokładnie się z Tobą zgadzam! Właśnie fajnie by
      było, żeby to forum było nie tylko czymś w stylu Caritasu itp ale oddam/przyjmę
      PO PROSTU i komu chcę!
    • magdab78 Re: Oddam dwie śliczne miseczki z melaniny 12.08.04, 16:10
      Hej Gosia!
      Jeśli masz jeszcze tą drugą miseczkę i nadal chcesz ją oddać, to byłabym
      zainteresowana!
      Pozdawiam Magda mama Marcelka
      • edziecko_gosiah Re: Oddam dwie śliczne miseczki z melaniny 12.08.04, 16:23
        Witaj Magdo,
        mam drugą miseczkę i mogę Ci ją dać. Napisz na priva jak możemy się umówić -
        zdaje się, że niebjesteś z Warszawy, prawda? czy to Ty się pytałaś, czy Lili
        mogłaby ci przesłać paczkę w zaman za coś? jeśli tak to napisz mi w jakim wieku
        masz dokładnie dziecko - może połączymy te dwie przesyłki w jedną i w sumie
        wyjdzie prawie na to samo, albo niewiele drożej.
        Napisz szybko, bo jutro lub w sobotę wyjezdżam na cały tydzień.
        Pozdrawiam, gosiah
    • magdab78 Hej Gosia! Wysłałam na gazetowy! Pozdrawiam Magda 12.08.04, 20:01
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka