Dodaj do ulubionych

pan Edward ????

04.02.05, 08:39

co u niego? u jego dzieci? napiszcie coś ? czego jeszcze potrzebuje????
Obserwuj wątek
    • zorka7 Re: pan Edward ???? 04.02.05, 09:04
      loczek62 napisał:

      >
      > co u niego? u jego dzieci? napiszcie coś ? czego jeszcze potrzebuje????


      Postaram się zadzwonić w tym tygodniu jeszcze i napiszę co słychać. smile

      Zresztą - namawiam gorąco do tych telefonów. On nie ma z kim porozmaiwać i
      zawsze tak się cieszy. smile
    • annall Re: pan Edward ???? 04.02.05, 12:13
      Przedwczoraj dostałam od p. Edwarda list. Sarunia rośnie ładnie, waży teraz 5,3
      kg.Napędziła tacie trochę strachu, bo zaczęła goraczkować- na szczęście to idą
      ząbki. Rafałek znowu chory, ma zapalenie lewego ucha, na szczęście powoli mija.
      Zaczął sam chodzić i teraz dopiero p. Edward ma urwanie głowy.

      jak zwykle nie pisze czego mu potrzeba, ale jak wiadomo- wszystkiego, najwięcej
      mleka i pieluch. Ja jednak zamiast wysyłać paczkę i płacic dodatkowo z
      przesyłke, wolę te pieniążki wpłacic p. Edwardowi na konto- już On będzie
      najlepiej wiedział co za nie kupić.
      Pozdrawiam
      Ania
      • sizi1 Re: pan Edward ???? 08.02.05, 08:28
        No własnie, ja tez zrezygnowałam z paczek (bo po co płacic za przesylke) -
        systematycznie przelewam pieniądze!
    • trautlusia Re: pan Edward ???? 10.02.05, 12:50
      Czy ktoś moze mi na priva wysłać nr konta i adres Pana edwarda - z góry dziękuję
    • trautlusia Re: pan Edward ???? 10.02.05, 12:51
      Jeszcze raz prosze o nr. konta i adres Pana Edwarda
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka