loczek62 04.02.05, 08:39 co u niego? u jego dzieci? napiszcie coś ? czego jeszcze potrzebuje???? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zorka7 Re: pan Edward ???? 04.02.05, 09:04 loczek62 napisał: > > co u niego? u jego dzieci? napiszcie coś ? czego jeszcze potrzebuje???? Postaram się zadzwonić w tym tygodniu jeszcze i napiszę co słychać. Zresztą - namawiam gorąco do tych telefonów. On nie ma z kim porozmaiwać i zawsze tak się cieszy. Odpowiedz Link Zgłoś
annall Re: pan Edward ???? 04.02.05, 12:13 Przedwczoraj dostałam od p. Edwarda list. Sarunia rośnie ładnie, waży teraz 5,3 kg.Napędziła tacie trochę strachu, bo zaczęła goraczkować- na szczęście to idą ząbki. Rafałek znowu chory, ma zapalenie lewego ucha, na szczęście powoli mija. Zaczął sam chodzić i teraz dopiero p. Edward ma urwanie głowy. jak zwykle nie pisze czego mu potrzeba, ale jak wiadomo- wszystkiego, najwięcej mleka i pieluch. Ja jednak zamiast wysyłać paczkę i płacic dodatkowo z przesyłke, wolę te pieniążki wpłacic p. Edwardowi na konto- już On będzie najlepiej wiedział co za nie kupić. Pozdrawiam Ania Odpowiedz Link Zgłoś
sizi1 Re: pan Edward ???? 08.02.05, 08:28 No własnie, ja tez zrezygnowałam z paczek (bo po co płacic za przesylke) - systematycznie przelewam pieniądze! Odpowiedz Link Zgłoś
trautlusia Re: pan Edward ???? 10.02.05, 12:50 Czy ktoś moze mi na priva wysłać nr konta i adres Pana edwarda - z góry dziękuję Odpowiedz Link Zgłoś
trautlusia Re: pan Edward ???? 10.02.05, 12:51 Jeszcze raz prosze o nr. konta i adres Pana Edwarda Odpowiedz Link Zgłoś