05.07.05, 00:51
Obserwuj wątek
    • aqua696 Re: nikpat 05.07.05, 00:55
      czy jutro wtorek miedzy 12-13 ci pasuje kurcze zagapilam sie z wiadomoscie -
      szwankuje net-i ja tez koszystam w pogody w mlodym ile sie da-prosze daj znas
      sms z komputera z bramki sms.idea.pl/ numer masz w poczcie na gazecie
      pozdrawiam
      • nikpat ja czekalam do 11.30 bo muwilas ze wyjezdzacie o 9 05.07.05, 19:10
        sad ale zostawie to
        przykro mi ze tak wyszlo-ale mialam pare spraw do zalatwienia
        teraz jestem wolna az do 14 lipca pomijaja 7
        • aqua696 Re: ja czekalam do 11.30 bo muwilas ze wyjezdzaci 05.07.05, 19:17
          och czyli juz wirz dokladnie 30mint sie minelysmy-wyjechalismy o 9 ale
          utknelismy za wejherowem-jakie otwarcie drogi przygotwywali -jak wracalismy to
          wlasnie byla uroczystosc-
          ok w srode 13-jesli ja niedam rady np. moj brat podjedzie juz wie dokaldnie
          gdzie ma podjechac.......
          mam nadzieje ze wszystko zalatwilas??
          pozdrawiam
          ps. masz sliczna corcie
          • nikpat Re: ja czekalam do 11.30 bo muwilas ze wyjezdzaci 07.07.05, 11:51
            dziekuje kocham ja z calego serducha
            wiesz mamy sporo zalatwianai bo dzi\s szwagier jedzie do rodzicow-i trzeba
            zaopiac wszystjko na ostatni guzik
            rzeczy oczywiscie zaczekaja do 13 teraz to bede naopewno bo zawsze 13 wszystko
            jest ok
            pappa
            • aqua696 Re: ja czekalam do 11.30 bo muwilas ze wyjezdzaci 07.07.05, 12:02
              super ja postaram sie jechac -ale wierz trudno mi obiecac samej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka