Dodaj do ulubionych

PRZYJME!!!!!!!!!!!!!

27.01.06, 15:42
Jezeli ma ktos na zbyciu gazety o dzieciach,np.Mam Dziecko,Mamo To Ja itp. to
ja z checia przyjelabym je.Zainteresowanych prosze o kontakt.Pozdrowionka!!
Obserwuj wątek
    • magkot3 Re: PRZYJME!!!!!!!!!!!!! 27.01.06, 16:49
      ja mam trochę tej makulatury, napisz na priv
      • zozo10 Re: PRZYJME!!!!!!!!!!!!! 28.01.06, 19:45
        Witam!Wyslalam do ciebie maila ale nie wiem czy doszedl.Nie znam sie za bardzo
        na necie wiec czasem moglo mi sie to nie udac.Podam adres na ktory mozna do
        mnie pisac isabella.123@interia.pl Pozdrawiam!
      • zozo10 Re: PRZYJME!!!!!!!!!!!!! 29.01.06, 22:21
        szkoda ze nie mamy kontaktu.Pozdrawiam!
      • zozo10 Re: PRZYJME!!!!!!!!!!!!! 29.01.06, 22:24
        Napisalam na poczte bo niestety nie mam pojecia jak sie pisze na priv
    • myszka2250 Re: PRZYJME!!!!!!!!!!!!! 27.01.06, 17:50
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=675&w=35734380
    • morepig Re: PRZYJME!!!!!!!!!!!!! 27.01.06, 18:37
      napisz na priv, bo wlasnie moja mama chce je na opal dla znejomych, ale oni
      moga sie bez nich obyc. troche tego jest, rodzice,dziecka, roczniki 2000-2003,
      nowsze juz oddalam.
      • zozo10 Re: PRZYJME!!!!!!!!!!!!! 28.01.06, 19:41
        Witam!Wyslalam do ciebie maila ale nie jestem pewna czy doszedl.W kazdym badz
        razie podaje adres na ktory mozna do mnie pisac; isabella.123@interia.pl
      • zozo10 Re: PRZYJME!!!!!!!!!!!!! 29.01.06, 22:22
        zaluje ze nie mamy kontaktu.Pozdrowionka!
      • zozo10 Re: PRZYJME!!!!!!!!!!!!! 29.01.06, 22:26
        Witam!Napisalam na poczte bo nie wiem jak sie pisze na priv.Pozdrawiam!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka