zozo10 27.01.06, 15:42 Jezeli ma ktos na zbyciu gazety o dzieciach,np.Mam Dziecko,Mamo To Ja itp. to ja z checia przyjelabym je.Zainteresowanych prosze o kontakt.Pozdrowionka!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
magkot3 Re: PRZYJME!!!!!!!!!!!!! 27.01.06, 16:49 ja mam trochę tej makulatury, napisz na priv Odpowiedz Link Zgłoś
zozo10 Re: PRZYJME!!!!!!!!!!!!! 28.01.06, 19:45 Witam!Wyslalam do ciebie maila ale nie wiem czy doszedl.Nie znam sie za bardzo na necie wiec czasem moglo mi sie to nie udac.Podam adres na ktory mozna do mnie pisac isabella.123@interia.pl Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
zozo10 Re: PRZYJME!!!!!!!!!!!!! 29.01.06, 22:21 szkoda ze nie mamy kontaktu.Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
zozo10 Re: PRZYJME!!!!!!!!!!!!! 29.01.06, 22:24 Napisalam na poczte bo niestety nie mam pojecia jak sie pisze na priv Odpowiedz Link Zgłoś
myszka2250 Re: PRZYJME!!!!!!!!!!!!! 27.01.06, 17:50 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=675&w=35734380 Odpowiedz Link Zgłoś
morepig Re: PRZYJME!!!!!!!!!!!!! 27.01.06, 18:37 napisz na priv, bo wlasnie moja mama chce je na opal dla znejomych, ale oni moga sie bez nich obyc. troche tego jest, rodzice,dziecka, roczniki 2000-2003, nowsze juz oddalam. Odpowiedz Link Zgłoś
zozo10 Re: PRZYJME!!!!!!!!!!!!! 28.01.06, 19:41 Witam!Wyslalam do ciebie maila ale nie jestem pewna czy doszedl.W kazdym badz razie podaje adres na ktory mozna do mnie pisac; isabella.123@interia.pl Odpowiedz Link Zgłoś
zozo10 Re: PRZYJME!!!!!!!!!!!!! 29.01.06, 22:22 zaluje ze nie mamy kontaktu.Pozdrowionka! Odpowiedz Link Zgłoś
zozo10 Re: PRZYJME!!!!!!!!!!!!! 29.01.06, 22:26 Witam!Napisalam na poczte bo nie wiem jak sie pisze na priv.Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś